UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Akademia Finansów i Biznesu wspiera promocję najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w Polsce

XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie i Technikum Elektroniczne im. Wojska Polskiego w Bydgoszczy, to według portalu edukacyjnego Perspektywy, najlepsze tegoroczne szkoły ponadgimnazjalne. Ranking stworzono na podstawie sukcesów uczniów w olimpiadach przedmiotowych, wyników matur i egzaminów zawodowych.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula po raz kolejny była partnerem rankingu. Rektor AFiB Vistula prof. Witold Orłowski wręczał nagrodę najlepszym liceom w Warszawie, którymi w tym roku zostały XXVII LO im. T. Czackiego, 2 Społeczne LO STO im. P. Jasienicy oraz XIV LO im. St. Staszica. Przy okazji AFiB Vistula mogła pochwalić się liczbą ofert pracy i płatnych staży dla naszych studentów, i zachęcić do wybierania naszej Uczelni.

Gratulujemy i zapraszamy do kontynuowania nauki w AFiB Vistula.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej