UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Akademia Finansów i Biznesu wspiera promocję najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w Polsce

Akademia Finansów i Biznesu wspiera promocję najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w Polsce

XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie i Technikum Elektroniczne im. Wojska Polskiego w Bydgoszczy, to według portalu edukacyjnego Perspektywy, najlepsze tegoroczne szkoły ponadgimnazjalne. Ranking stworzono na podstawie sukcesów uczniów w olimpiadach przedmiotowych, wyników matur i egzaminów zawodowych.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula po raz kolejny była partnerem rankingu. Rektor AFiB Vistula prof. Witold Orłowski wręczał nagrodę najlepszym liceom w Warszawie, którymi w tym roku zostały XXVII LO im. T. Czackiego, 2 Społeczne LO STO im. P. Jasienicy oraz XIV LO im. St. Staszica. Przy okazji AFiB Vistula mogła pochwalić się liczbą ofert pracy i płatnych staży dla naszych studentów, i zachęcić do wybierania naszej Uczelni.

Gratulujemy i zapraszamy do kontynuowania nauki w AFiB Vistula.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.