UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Akademia Finansów i Biznesu Vistula została członkiem EFMD

Akademia Finansów i Biznesu Vistula została członkiem EFMD

W dniu 3 grudnia 2015 r Akademia Finansów i Biznesu Vistula została członkiem EFMD (Europejska Fundacja Rozwoju Zarządzania).

EFMD to międzynarodowa organizacją członkowską, z siedzibą w Brukseli, Belgia.

Zrzesza ponad 800 organizacji członkowskich ze środowiska akademickiego, biznesu, administracji publicznej i doradztwa w 81 krajach.

Stanowi ona unikalne forum do wymiany informacji i budowania sieci, debaty na temat innowacji, badań i najlepszych praktyk w zakresie zarządzania. EFMD uznawana jest na całym świecie jako organ akredytujący jakość w edukacji zarządzania z ustalonymi usługami akredytacyjnymi dla szkół biznesu i programów biznesowych, uniwersytetów korporacyjnych i programów nauczania wspomaganych technologią.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej