UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Akademia Finansów i Biznesu Vistula z pełnym zakresem prestiżowej akredytacji ACCA

Akademia Finansów i Biznesu Vistula z pełnym zakresem prestiżowej akredytacji ACCA

kobieta, kawa, vistula, uniwersytet, budynek

Akademia Finansów i Biznesu Vistula ma pełen zakres akredytacji ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants) jako jedna z niewielu uczelni w Polsce.

Akredytacja ACCA jest udzielana tylko tym uczelniom, których programy i egzaminy spełniają wysokie wymagania stawiane przez tę organizację.

Przyznanie jej Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest dowodem uznania dla naszej pracy i poziomu edukacji na kierunku Finanse i Rachunkowość.

– Dzięki posiadaniu akredytacji ACCA absolwenci kierunku Finanse i Rachunkowość mają możliwość zdobycia zwolnień ze wszystkich egzaminów ACCA na poziomie Fundamentals. Dzięki temu mogą szybciej rozpocząć proces zdobycia kwalifikacji zawodowej ACCA i stać się członkiem tej międzynarodowej organizacji certyfikującej specjalistów z zakresu rachunkowości oraz finansów. Nasi studenci dzięki tej akredytacji łatwiej zdobywają pracę, zarówno w Polsce jak i poza jej granicami – podkreśla dr hab. Mirosław Bojańczyk, prof. Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Kwalifikacja zawodowa ACCA jest doceniana przez pracodawców na całym świecie. Jej posiadanie zwiększa szansę na awans na kierownicze stanowisko oraz sukces zawodowy. Daje kompleksową i praktyczną wiedzę z zakresu: nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem, audytu, rachunkowości zarządczej, rachunkowości finansowej, zarządzania ryzykiem, planowania strategicznego, prawa i podatków.

ACCA jest największą i najszybciej rozwijającą się organizacją non-profit zrzeszającą specjalistów z zakresu Finansów i Rachunkowości na świecie. Liczy ponad 600 tys. członków i osób na drodze do członkostwa w 180 krajach.

Więcej informacji na temat ACCA: https://www.accapolska.pl/

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.