UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Uczelnia Vistula liderem w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2019

Uczelnia Vistula liderem w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2019

perspektywy, nagroda, dyplom, ścianka, mężczyzna, kobieta

Akademia Finansów i Biznesu Vistula utrzymała pozycję lidera w umiędzynarodowieniu w prestiżowym Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2019. Obroniliśmy też 5. miejsce wśród najlepszych szkół niepublicznych. W kategorii uczelni akademickich wspięliśmy się aż o 10 miejsc w porównaniu z rokiem ubiegłym. Do góry pnie się także Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula – otwartość na świat

Vistula jest w awangardzie w umiędzynarodowieniu kształcenia. To odpowiedź na potrzeby studentów i warunek rozwoju uczelni. Umiędzynarodowienie, na dłuższą metę, zmienia też całe społeczeństwa.

Kapituła Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2019, przyznając Akademii Finansów i Biznesu Vistula pierwsze miejsce w kategorii umiędzynarodowienia, doceniła jej otwartość na świat, wielokulturowość środowiska studenckiego, wysoki poziom programów studiów w języku angielskim i nauczania języków obcych.

Vistula kształci ok. 4,5 tysiąca młodych ludzi z 86 krajów świata. Wybierają oni naszą uczelnię, bo ma ciekawą ofertę studiów po polsku i angielsku, a także on-line.

Vistula na 5. miejscu wśród najlepszych uczelni niepublicznych

Akademia Finansów i Biznesu Vistula obroniła też wysoką 5. pozycję w ogólnym Rankingu Uczelni Wyższych Niepublicznych. Wysoko oceniono zwłaszcza ekonomiczne losy absolwentów. W tej kategorii szkoła zajęła 2. miejsce. Uczelnia zrobiła też wielki skok w kategorii szkół akademickich, awansując o 10 miejsc w porównaniu z rokiem ubiegłym. Kapituła Rankingu doceniła siłę naukową AFiB Vistula. Zajęła ona 2. miejsce wśród uczelni niepublicznych w kategorii „nasycenia kadry osobami o najwyższych kwalifikacjach”.

Sukces Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula, z którą tworzymy Grupę Uczelni Vistula, też ma powód do satysfakcji. W rankingu uczelni niepublicznych dokonała skoku aż o 6 miejsc w górę. Zajęła też 1. miejsce pod względem nasycenia kadr osobami o najwyższych kwalifikacjach oraz w kategorii rozwój kadry własnej.

Vistula – globalne możliwości

Wysokie miejsca Vistuli w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2019 to wyraz uznania dla naszych starań, by przygotować młodych ludzi jak najlepiej do pracy i życia.

Nasze uczelnie kładą nacisk na praktyczny wymiar edukacji. Realizują programy, które dają studentom wsparcie w nauce i rozwoju osobistym.W ramach programu Erasmus mogą uczyć się w 40 innych krajach. Dajemy im globalne możliwości.

Ranking Szkół Wyższych Perspektywy 2019

Ranking Szkół Wyższych Perspektywy to jeden z najbardziej rozbudowanych i najbardziej transparentnych rankingów edukacyjnych na świecie. Jest też jednym z czterech, które posiadają międzynarodowy certyfikat jakości IREG Approved.Jego metodologię opracowuje Kapituła pod przewodnictwem prof. Michała Kleibera, byłego prezesa Polskiej Akademii Nauk.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.