DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Akademia Finansów i Biznesu Vistula liderem!

Akademia Finansów i Biznesu Vistula liderem!

grupa, dyplom, ranking, rozdanie nagród

W Rankingu „Perspektyw” jesteśmy najbardziej umiędzynarodowioną uczelnią w Polsce.

W prestiżowym 19. Rankingu Uczelni Wyższych „Perspektyw”, w kategorii umiędzynarodowienia, nie ma lepszych niż Akademia Finansów i Biznesu Vistula. Jesteśmy liderem. Kapituła doceniła naszą otwartość na świat, wielokulturowość środowiska studenckiego, wysoki poziom programów studiów w języku angielskim i nauczania języków obcych.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula pnie się też do góry w ogólnym Rankingu Uczelni Wyższych Niepublicznych. „Perspektyw”. W tym roku znaleźliśmy się na 5. miejscu. Wysoko oceniono zwłaszcza ekonomiczne losy naszych absolwentów. To dla nas duma i honor, wyraz uznania dla naszych starań, by przygotować młodych ludzi jak najlepiej do pracy i życia. Jesteśmy w zacnym gronie najlepszych.

Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji też ma powód do satysfakcji. W porównaniu z ubiegłorocznym zestawieniem, Uczelnia dokonała skoku aż o 9 miejsc w górę.

Kształcimy ok. 5 tysięcy młodych ludzi z 80 krajów świata. Cudzoziemcy są również wśród naszych wykładowców. Wybierają Grupę Uczelni Vistula, bo mamy ciekawą ofertę studiów po polsku i po angielsku, a także on-line. Kładziemy przy tym nacisk na praktyczny wymiar edukacji i międzynarodową perspektywę. Staramy się, by wszyscy czuli się dobrze w murach naszej Uczelni, by mogli rozwijać się i realizować pasje.

W ramach programu Erasmus nasi studenci mogą uczyć się w 40 innych krajach. Dajemy im globalne możliwości. A to procentuje.

Otwartość Grupy Uczelni Vistula tworzy wyjątkowe warunki dla wszystkich studentów – również polskich. Nie muszą wyjeżdżać za granicę, aby uczyć się w międzynarodowym środowisku. To fantastyczne doświadczenie, które otwiera głowę i dodaje skrzydeł.

Współpracujemy z ponad 130 firmami na świecie, a także z organizacjami międzynarodowymi. Naszym partnerem jest prestiżowy University of London.

Uczelnia należy też do najważniejszych międzynarodowych stowarzyszeń na rzecz rozwoju nauki.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.