UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Afrykańska kolacja w Vistuli

food on the table
Początek: pt., 20 gru 2019, 17:00

Jedzenie jest niezwykle istotną częścią naszego życia. Daje energię, ale także dobrze nastraja i pomaga nawiązywać oraz zacieśnić kontakty. Kuchnia po prostu zbliża ludzi.

Dlatego Afrykańskie Stowarzyszenie Studentów zaprasza wszystkich chętnych na Afrykańską Kolację w Vistuli, która odbędzie się 20 grudnia 2019, o godz. 17:00 w auli A4.

Gospodarze poprowadzą was przez labirynt niezwykłych smaków i aromatów. Przy muzyce poznacie wyjątkowe bogactwo afrykańskiej kuchni.

Na uczestników wydarzenia czekają też gry i zabawy. Zwycięzcy otrzymają nagrody. Nasi studenci zaprezentują również swoje talenty.

20 grudnia 2019 r., godz.17:00, aula A4

Uczelnia realizuje projekty