DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / AFiB Vistula z prestiżową akredytacją ACCA

AFiB Vistula z prestiżową akredytacją ACCA

Kierunek Finanse i Rachunkowość Akademii Finansów i Biznesu Vistula otrzymał prestiżową akredytację ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants). Absolwenci utworzonej na tym kierunku specjalizacji ACCA zdobędą tytuł międzynarodowej klasy specjalistów z zakresu corporate financial management. AFiB Vistula jest jedną z 14 uczelni w Polsce, która zdobyła certyfikat ACCA.

Przyznanie akredytacji to efekt kilkumiesięcznej pracy. Dzięki niej na kierunku Finanse i Rachunkowość powstała specjalizacja „Rachunkowość ACCA”. Program studiów i egzaminy będą zgodne zarówno ze standardami uczelni w zakresie podatków i rachunkowości, jak i wytycznymi ACCA. Absolwenci będą uzyskiwali dyplom ukończenia studiów wydany przez AFiB Vistula wraz z suplementem zaświadczającym o zdaniu wybranych egzaminów z programu ACCA.

Wszyscy absolwenci finansów i rachunkowości AFIB Vistula z automatu mają zdane cztery z dziewięciu egzaminów ACCA na poziomie podstawowym. Dzięki zdobytej właśnie akredytacji będą mieli zaliczony kolejny, piąty egzamin. Jesteśmy też na zaawansowanym etapie zdobywania akredytacji dla następnych trzech przedmiotów – mówi dr. hab. Mirosław Bojańczyk, prof. Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

ACCA to jedna z najbardziej prestiżowych kwalifikacji zawodowych z zakresu finansów i rachunkowości, doceniana przez pracodawców na całym świecie. Jej posiadanie zwiększa szansę na awans na kierownicze stanowisko oraz sukces zawodowy. ACCA należy do największych i najważniejszych organizacji międzynarodowych certyfikujących specjalistów z tej dziedziny. Działa w 180 krajach
i zrzesza ponad 450 tys. studentów.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.