UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Accenture Training Labs – virtual edition dla Studentów Vistuli

Accenture Training Labs – virtual edition dla Studentów Vistuli

accenture webinar
Początek: czw., 23 kw. 2020, 18:00

Chcesz zdobyć nową wiedzę i umiejętności, które wykorzystasz zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym? Dołącz do Accenture Training Labs – virtual edition, cyklu spotkań online!

Pierwszy przystanek: 23 kwietnia 18.00 – Zarządzanie energią w trakcie pracy i nauki w domu! Webinar prowadzony w języku angielskim.

Dlaczego warto?

• Bezpłatne szkolenie dostępne online z każdego miejsca na Ziemi.
  • Poznasz doświadczonych Ekspertów gotowych odpowiedzieć na każde Twoje pytanie.
  • Dowiesz się, jak być w pełni zaangażowanym w swoje zadania.
  • Zadbasz o swoje zdrowie fizyczne oraz psychiczne podczas nauki lub pracy z domu.
  • Stworzysz własny plan wykorzystania dziennych zasobów energii.

A być może… będzie to również początek Twojej kariery w Accenture Operations!

Dowiedz się więcej i zapisz się już dziś >>> https://bit.ly/3cgryL1

Uczelnia realizuje projekty