UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Absolutorium

Absolutorium

13 czerwca br o godzinie 18:00 w naszej Uczelni odbędzie się Uroczystość Zakończenia Roku Akademickiego, na które zapraszamy serdecznie wszystkich studentów ostatniego roku studiów I i II stopnia (zarówno świeżo upieczonych dyplomantów, jak i Tych którzy zamierzają przystąpić do obrony w późniejszym terminie, tj. do 30.10.2014). wraz z rodzinami i przyjaciółmi. Zakończenie Roku Akademickiego jest uroczystością upamiętniającą ukończenie studiów i nie wiąże się z uzyskaniem dyplomu końcowego.

Data: 13 czerwca 2014, godzina 18:00
Miejsce: Kampus Grupy Uczelni Vistula

W dniu Uroczystości nastąpi:

  • Odbiór zamówionych biretów z haftem logo Uczelni oraz wypożyczenie tógi.
  • Wręczenie Listów gratulacyjnych przybyłym absolwentom.
  • Wykonanie pamiątkowego zdjęcia grupowego.

Formularz zapisu na uroczystość Zakończenia Roku Akademickiego znajduje na TUTAJ

Birety i togi

Jak zapewne dobrze wiecie, tradycją podczas uroczystości zakończenia studiów jest posiadanie biretu i togi. Są to tradycyjne symbole godności akademickiej używane od powstania pierwszych uczelni wyższych. Jednocześnie stanowią wspaniałą pamiątkę studenckich czasów. Dlatego wszyscy studenci, którzy chcą wziąć udział w Uroczystości Zakończeniu Roku Akademickiego 2014 w dniu 13 czerwca , mogą składać zamówienia na pamiątkowe birety akademickie.

Koszt 42 zł obejmuje:

  • Biret akademicki z haftem (na własność).
  • Wypożyczenie klasycznej, czarnej togi.
  • Pamiątkowy List gratulacyjny.
  • Wspólne zdjęcie z koleżankami i kolegami z grupy oraz kadrą naukową
  • Kwotę 42 zł należy wpłacić na numer konta
    PL09 1050 1025 1000 0023 4413 0154podając swoje imię i nazwisko oraz nr albumu.

Na zgłoszenia oraz wpłaty czekamy do 30 maja br.

Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane

Wszelkie pytania proszę kierować na adres: a.gawrych@vistula.edu.pl
PROSZĘ NIE PRZESYŁAĆ ZGŁOSZEŃ NA PODANY MAIL.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.