DNI OTWARTE ONLINE - 40% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / 3. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Vistuli

3. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Vistuli

Początek: pt., 28 sty 2022, 17:00
Koniec: pt., 28 sty 2022, 19:30

W piątek, 28 stycznia rozpoczyna się 3. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Vistuli.
Studenci Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej pokażą 12 krótkometrażowych filmów dokumentalnych, które zostały zrealizowane w ramach Warsztatu Telewizyjnego/ TV Workshop prowadzonego przez red. Marcina Antosiewicza.
Filmy opowiadają o zdrowiu mentalnym młodych ludzi, którzy bardzo ucierpieli w pandemii, o wpływie mediów społecznościowych na zachowania młodzieży i o losie młodych aktywistek, które zapłaciły ogromną cenę za walkę o wolność i praworządność w Libanie i na Białorusi. Wolność jest również motywem przewodnim dokumentów o prawach osób homoseksualnych, artystów i osób religijnych. W programie znalazł się też film o pasji do kaset magnetofonowych.

Program Festiwalu

17:00 – 17:05 – Powitanie.

17:05 – 17:10 – Przedstawienie liderów grup produkcyjnych.

17:10 – 17:25 – Oficjalne otwarcie festiwalu:

  • dr hab. Wawrzyniec Konarski, rektor AFiB Vistula;
  • dr inż. Elżbieta Kopciuszewska, dziekan Wydziału Sztuki, Techniki i Komunikacji;
  • dr Juliusz Michał Maliszewski, Dyrektor Programu Kształcenia Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna.

17:25 – 19:00 – Pokaz 12 filmów festiwalowych. Przed każdym filmem łączenie z grupą produkcyjną.

19:00 – 19:15 – Ewentualne podsumowanie 12 wyświetlonych filmów:

  • dr hab. Wawrzyniec Konarski, rektor AFiB Vistula;
  • dr inż. Elżbieta Kopciuszewska, dziekan Wydziału Sztuki, Techniki i Komunikacji;
  • dr Juliusz Michał Maliszewski, Dyrektor Programu Kształcenia Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna.

19:15 – 19:30 – Rozmowa z liderami grup producenckich.

19:30 – 19:32 – Zakończenie festiwalu.

Festiwal będzie transmitowany na YouTube i Facebooku:

https://www.facebook.com/121725619958736/posts/331643665633596

Serdecznie zapraszamy!
28 stycznia, godz. 17.00-19.30.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +47

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.