UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / 26. Festiwal Nauki w Warszawie z udziałem wykładowców Uczelni Vistula

26. Festiwal Nauki w Warszawie z udziałem wykładowców Uczelni Vistula

Początek: niedz., 09 paź 2022, 18:00
Koniec: niedz., 09 paź 2022, 19:00

Uczelnie Vistula angażują się w kolejną edycję Festiwalu Nauki. Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 26-30 września jest największą imprezą popularyzującą naukę w Polsce i jedną z największych w Europie.

To będzie już 26. Festiwal, którego misją jest upowszechnianie nauki. Wydarzenie daje możliwość obcowania z nauką, poznawania jej metod i dorobku, zachęca do pogłębiania wiedzy. Nauka jest przedstawiana w przystępny sposób: spotkania prowadzą osoby, które poza dorobkiem naukowym cechuje także zdolność objaśniania złożonych kwestii w sposób zrozumiały i przejrzysty.

W projekt, który jest skierowany do dzieci, młodzieży oraz starszych miłośników nauki zaangażowało się ponad 100 ośrodków naukowych, kulturalnych oraz instytucji publicznych i prywatnych, w tym również Uczelnie Vistula.

W ramach festiwalu odbędzie się około 1000 spotkań. W ich trakcie będą omawiane zagadnienia związane z nowymi technologiami, innowacjami w biznesie, przedsiębiorczością oraz globalnymi zmianami zachodzącymi w stylu życia współczesnego człowieka.

Wykładowcy Akademii Finansów i Biznesu Vistula wystąpią z następującymi wykładami, które odbędą się stacjonarnie w kampusie Uczelni Vistula (Aula 2A, ul. Stokłosy 3 w Warszawie) oraz online na kanale Facebook Uczelni Vistula (https://www.facebook.com/uczelniavistula):

Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.