UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / 22. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik z SGTiR

22. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik z SGTiR

Początek: sob., 09 cze 2018, 12:00

Jak ruch wpływa na zdrowie i samopoczucie człowieka? Jakie są negatywne aspekty braku aktywności sportowo – rekreacyjnej oraz jak ważne jest w tym wszystkim zdrowe odżywianie?

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 22. Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik, podczas którego Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji będzie miała swoje stoisko, na którym nasi eksperci będą odpowiadać na najważniejsze pytania dotyczące ruchu, zdrowia i aktywności fizycznej.

Wykładom i badaniom będą towarzyszyć konkursy dla dzieci i dorosłych.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 9 czerwca o godz. 11:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Wstęp wolny.

WIĘCEJ

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.