UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / 21 Piknik Naukowy z SGTiR

21 Piknik Naukowy z SGTiR

Początek: sob., 03 cze 2017, 11:00
Koniec: sob., 03 cze 2017, 14:00

Jak przechowywać żywność, żeby jej nie marnować? Co jeść, żeby chudnąć? Jak dieta pomaga w leczeniu chorób cywilizacyjnych? Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 21 Pikniku Naukowym, podczas którego eksperci Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji odpowiedzą na najważniejsze pytania dotyczące zdrowego odżywiania. Naszemu stoisku przyświeca hasło „Szanujmy dary ziemi”.Podczas pikniku na stoisku SGTiR odbędzie się szereg wykładów poświęconych ekologicznej żywości, prawidłowemu przechowywaniu jedzenia, zdrowemu odżywianiu się oraz możliwości wykorzystania poszczególnych produktów w celu zapobiegania i leczenia wybranych chorób. Uczestnicy będą mogli skorzystać również z indywidualnych porad dietetycznych i będą mogli wykonać badania analizujące typ sylwetki, określające skład ciała czy dokonujące pomiaru tkanki tłuszczowej.  Wykładom i badaniom będą towarzyszyć konkursy dla dzieci i dorosłych, a także spotkania z ciekawymi ludźmi, np. himalaistką, która opowie, jak się przygotować do wyprawy górskiej. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 3 czerwca o godz. 11:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wstęp wolny. Więcej informacji znajduje się TUTAJ.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.