DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / 2. Orientation Day

2. Orientation Day

Początek: czw., 26 paź 2017, 10:00
Koniec: czw., 26 paź 2017, 15:00

Z jakimi sprawami kierować się do Dziekanatu? Jak znaleźć pracę z pomocą Biura Karier i skorzystać z Programu Rozwoju Kompetencji? Co zrobić, żeby wyjechać na semestr studiów zagranicę w ramach Erasmusa? I jak dobrze bawić się w klubie… studenckim?
Zapraszamy na 2. Orientation Day w czwartek 26 października. Wydarzenie jest kierowane do wszystkich nowych studentów, głównie tych, którzy nie byli obecni na pierwszej edycji. Program jest taki sam jak poprzednio. Będziecie mogli m.in. zwiedzić kampus, poznać wszystkie najważniejsze biura i departamenty, i co najważniejsze dowiedzieć się, co mogą dla Was zrobić. Rejestracja trwa od 9:00, wydarzenie rozpocznie się o 10:00.
Uwaga, wymagana jest REJESTRACJA.
Tutaj dostępny jest PROGRAM

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.