DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Twoje 15 sekund, czyli jak pozyskać uwagę słuchaczy – szkolenie

Twoje 15 sekund, czyli jak pozyskać uwagę słuchaczy – szkolenie

Specjaliści oceniają, że na zainteresowanie odbiorcy naszą prezentacją mamy zaledwie 15 sekund. Jak i czym zainteresować słuchaczy w tak krótkim czasie? Weronika Dziak – konsultant ds. szkoleń i rozwoju Provident Polska SA zdradzi kilka „złotych” zasad, które koniecznie musisz poznać, by osiągnąć sukces. Szkolenie odbędzie się 15 maja 2014 r. (czwartek) o godz. 13.00 w auli A4​. Wstęp wolny, obowiązują zapisy.

Podczas spotkania zostaną omówione następujące zagadnienia:

  • rezentacja informacyjna vs perswazyjna,
  • zasady budowy prezentacji,
  • rola mowy ciała – gesty i ruch sceniczny,
  • zasady pracy z wizualnymi formami przekazu,
  • metody aktywizacji uczestników,
  • dobre praktyki i triki prezentera.

Uczestnicy otrzymają certyfikaty ze szkolenia. Zgłoszenia można przesyłać na adres: j.marczenko@vistula.edu.pl.

Weronika Dziak, konsultant ds. szkoleń i rozwoju, Provident Polska – z zawodu psycholog przedsiębiorczości i zarządzania oraz trener biznesu. Swoją karierę w Provident Polska rozpoczęła na stanowisku specjalisty ds. szkoleń – przeprowadziła ponad 200 szkoleń m.in. z zakresu sztuki prezentacji, asertywności, komunikacji interpersonalnej, leadershipu, zarządzania zmianą, wywierania wpływu.  W 2013 r. była odpowiedzialna za wdrożenie i rozwój komórki Learning and Development na rynku Litewskim. W PP obecnie obejmuje stanowisko konsultanta ds. szkoleń i rozwoju, opracowując centralne projekty rozwojowe dla managerów wyższego szczebla oraz prowadząc szkolenia i coachingu dla wyższej kadry zarządzającej.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.