UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / Piotr Kruszewski
Piotr Kruszewski

Piotr Kruszewski

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, w tym studiów podyplomowych w Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych. Tematyką funduszy unijnych zajmuje się od 2007 roku, posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w strukturach instytucji wdrażającej programy unijne w ramach perspektyw finansowych 2007-2013 oraz 2014-2020. Prowadzi szkolenia z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych i wdrażania projektów, w tym szkoli z teoretycznej i praktycznej umiejętności opracowywania dokumentacji projektowej. Wieloletni członek komisji oceny projektów, ekspert odpowiedzialny za przygotowanie przyszłych kadr stanowiących zespoły zarządzające projektami
z dofinansowaniem unijnym. Doświadczony specjalista w dziedzinie pozyskania, realizacji i rozliczenia projektów. Przygotowany merytoryczne do wdrażania nowej perspektywy finansowej na lata 2021-2027.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.