UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / Patryk Ostrowski
Patryk Ostrowski

Patryk Ostrowski

Absolwent kierunku Informatyka. Testowaniem oprogramowania zajmuje się od roku 2007-go. Doświadczenie zdobywał w projektach webowych, mobilnych i chmurowych pracując nad rozwiązaniami m.in. dla obszarów takich jak bankowość, automotive, administracja publiczna, transport, biotechnologia, telekomunikacja czy entertainment.

Po testowaniu manualnym i automatycznym zajął się koordynowaniem strategii testów w zespołach zwinnych – także skalowalnych – a od roku 2019-go zajmuje się tematami związanymi z utrzymywaniem produktów i analizą biznesową. Od 2017-go roku współpracuje z firmą testuj.pl jako akredytowany trener prowadząc szkolenia z zakresu testowania oprogramowania, ale także z analizy biznesowej czy też zarządzania wymaganiami.

Podczas szkoleń przeplata pasję do informatyzacji i technologii z realnym warsztatem zawodowym, który ma na celu ulepszenie pracy zespołowej dzięki każdej osobie zaangażowanej w projekt informatyczny.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.