DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / mgr Robert Radziejewski

mgr Robert Radziejewski

mgr Robert Radziejewski
e-mail: r.radziejewski@vistula.edu.pl
Wydział: Informatyki, Grafiki i Architektury
Kierunek kształcenia: Grafika

Magister sztuki od 1997 r. Wyższe studia na wydziale grafiki Europejskiej Akademii Sztuk w latach 1992-1997 (m.in. u Prof. Juliana Pałki, Franciszka Starowieyskiego, Jerzego Grabowskiego) ukończone z wyróżnieniem dyplomem w pracowni Prof. Juliana Pałki.

Od 1997 r. udział w wystawach fotografii, rysunku i malarstwa. Od 1995 r. współpraca z agencjami reklamowymi i wydawnictwami. Do 1999 r. grafik w wydawnictwie Helvetica i Marquard Media. Od 1999 r. dyrektor artystyczny w wydawnictwie Marquard Media. W 2002 r. uzyskanie wyróżnienia za okładkę roku w konkursie Grand Front organizowanego przez Izbę Wydawców Prasy. Od 2008 r. juror prestiżowego konkursu Grand Front. W latach 2002-2007 wykładowca autorskiego programu edukacyjnego dotyczącego grafiki wydawniczej (praktyczne aspekty pracy grafika, kierownika studia graficznego i dyrektora artystycznego, wykorzystanie Desctop Publishing, fotoedycji oraz prawa autorskiego) na wydziale Grafiki EAS. Od 2015 r. wykładowca AFiB Vistula na kierunku Grafika (projektowanie graficzne, grafika wydawnicza, rysunek i malarstwo, a także autorski przedmiot Podstawy działań plastycznych). Od 2016 r. asystent Profesora Rosława Szaybo, współtworzący autorską formułę prowadzonych razem wykładów. Od 2018 r. prowadzący Pracownię kreatywnego projektowania grafiki i fotografii oraz Pracownię plakatu okolicznościowego i artystycznego, a także Kreowanie marki.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

  • rynek medialny w Polsce i na świecie;
  • relacje popkultury i sztuki wysokiej;
  • analizy rynku sztuki;
  • aspekty funkcjonowania projektantów graficznych jako freelancerów.
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Master Europei Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +42

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.