UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / mgr Karolina Witowska

mgr Karolina Witowska

mgr Karolina Witowska
e-mail: k.witowska@vistula.edu.pl
Wydział: Informatyki, Grafiki i Architektury
Kierunek kształcenia: Grafika

Artystka interdyscyplinarna, graficzka, pedagożka.

Urodzona w 1985r. w Warszawie. Absolwentka Wydziału Grafiki warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom „Mieszkaństwo” obroniła z wyróżnieniem rektorskim w pracowni grafiki wydawniczej prof. Lecha Majewskiego. Absolwentka studiów podyplomowych „Sztuka, przestrzeń publiczna i demokracja-relacje i możliwości” w Szkole Wyższej Pedagogiki Społecznej, studiów pedagogicznych oraz kursów instruktorskich arteterapii.

Realizuje projekty z pogranicza rysunku, designu i instalacji. Zwolenniczka szkiców z gestu i prac o emocjonalnym napięciu. W swojej twórczości odnosi się do relacji międzyludzkich i psychologii, a także łączy techniki rysunkowe, edukacją i improwizacją. Twórczyni m.in. rysunkowych instalacji i interwencji na Festiwalu „Okno na Warszawę” i murali społecznych. Uczestniczyła w wystawach m.in. Biennale Plakatu, „Overdesigned” – wystawa członków STGU, „Eksploracje” w Mazowieckim Instytucie Kultury.

Autorka wielu warsztatów artystycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz projektów społeczno-kulturalnych. Prowadziła cykle warsztatów ze społecznością lokalną na Mokotowie, warsztaty terapeutyczne m.in. w Wirtualnej Pracownia Kultury i artystyczne np. na Warszawskich Targach Książki.

Jako projektantka graficzna realizuje się we współpracy z organizacjami pozarządowymi i instytucjami kultury, tworząc kompleksowe identyfikacje projektów. Specjalizuje się w logo, plakatach, ilustracji, małych publikacjach – szczególnie o charakterze edukacyjnym.

Prowadziła pracownię projektownia graficznego i ilustracji w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie na Wydziale Grafiki, a także  przez wiele lat zajęcia artystyczne w szkołach: podstawowej, gimnazjum i liceum, zajęcia przygotowawcze na studia artystyczne w Domu Kultury Kadr (rysunek i malarstwo). Wykładała także na Uniwersytecie Dzieci (design). Aktualnie jest związana graficznie z Teatrem Guliwer oraz prowadzi zajęcia ze studentami na Wydziale Informatyki, Grafiki i Architektury w Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Full-Stack Data Science Program Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +42

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.