UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / mgr inż. Maria Bujnowska

mgr inż. Maria Bujnowska

mgr inż. Maria Bujnowska
e-mail: m.bujnowska@vistula.edu.pl
Wydział: Informatyki, Grafiki i Architektury
Kierunek kształcenia: Architektura

Ukończone studia na Politechnice Warszawskiej w stopniu magister inżynier architekt w 1987 roku. 1987 praca w pracowni architektonicznej w Paryżu. 1988 wykonywanie (wraz z mężem artystą grafikiem warsztatowym) prac malarskich w Sztokholmie. Od 1991 prowadzi własną pracownię zajmując się projektowaniem i produkcją w zakresie architektury wnętrz, poligrafii, eventów, wystawiennictwa. Obecnie również w zakresie załatwiania pozwoleń na budowy.

Współpracowała z licznymi koncernami farmaceutycznymi jak Pfizer , Merck, Nestle, Upjohn, Adamed, Aflofarm , Polpharm, etc. i wydawnictwami jak WSiP, Macmillan, PWN oraz prywatnymi inwestorami. Ogromny dorobek i doświadczenie w projektowaniu zagadnień estetycznych połączonych z technicznymi.

Od 2019 prowadzi również wykłady z zakresu projektowania wnętrz w Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

  • Budownictwo ekologiczne.
  • Nowe technologie i ich wpływ na architekturę.
  • Społeczne i psychologiczne aspekty rozwiązań architektonicznych.
  • Wpływ kultury pochodzenia na oceny estetyczne.
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.