UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / mgr inż. arch Piotr Ośko

mgr inż. arch Piotr Ośko

e-mail: p.osko@vistula.edu.pl
Wydział: Informatyki, Grafiki i Architektury
Kierunek kształcenia: Architektura

Architekt, posiadający uprawnienia do projektowania bez ograniczeń. Prowadzący własne studio projektowe w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobyte podczas współpracy z renomowanymi pracowaniami projektowymi takimi jak ADS czy Borkowicz i Partnerzy przy kluczowych projektach kubaturowych i urbanistycznych.

Od 2020 prowadzi własne biuro projektowe OSKOSTUDIO.

Ukończone anglojęzyczne studia na Politechnice Poznańskiej oraz anglistyka na UMCS w Lublinie.

W działalności naukowo projektowej zajmuje się wdrażaniem nowych technologii, zrównoważonym budownictwem, ekologicznymi rozwiązaniami w zakresie użytych materiałów.

Wdraża Modelowanie informacji o Budynku (BIM-Building Information Modeling) oraz parametryczne projektowanie, pozwalające podczas prac projektowych na natychmiastowy dostęp do informacji o projekcie, jego rozwiązaniach branżowych, kosztach i harmonogramach.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

  • Projektowanie parametryczne
  • Wizualizacje architektoniczne
  • Urbanistyka
  • Budownictwo zrównoważone
  • BIM-Building Information Modeling
  • Design
  • Architektura współczesna
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.