UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / mgr inż. arch. Mateusz Szurgot

mgr inż. arch. Mateusz Szurgot

mgr inż. arch. Mateusz Szurgot
e-mail: m.szurgot@vistula.edu.pl
Wydział: Informatyki, Grafiki i Architektury
Kierunek kształcenia: Architektura

Senior Architekt w Warszawskiej pracowni Archimed. Krótki opis stanowiska:

Prowadzenie i zarządzanie projektami architektonicznymi wielobranżowymi.

Projekty z zakresu budowy wysokospecjalistyczntch obiektów służby zdrowia.

Projekty realizowane w technologii BIM. Lead architekt – prowadzenie i zarządzanie projektami architektonicznymi wielobranżowymi.

Projektant Budowlany Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Lubinie Sp. z o.o. Zaprojektowanie, wraz z zespołem specjalistów, projektu Wysokospecjalistycznego Obiektu Medycznego Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Lubinie.

Wykształcenie
09.2012 Politechnika Warszawska – dyplom magistra inżyniera architekta
Kierunek: architektura i urbanistyka

03.2021 Uprawnienia Budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń nadane przez Izbę Architektów Rzeczypospolitej Polskiej 04.2021 Członek Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów / Warszawa

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

  • Architektura obiektów służby zdrowia
  • Architektura obiektów użyteczności publicznej
  • Building Information Modeling
  • Architektura dostępna
  • Architektura zrównoważona
  • Modelowanie 3D, Rendering, Grafika
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.