UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / mgr Grzegorz Proniewski

mgr Grzegorz Proniewski

mgr Grzegorz Proniewski
e-mail: g.proniewski@vistula.edu.pl
Wydział: Informatyki, Grafiki i Architektury
Kierunek kształcenia: Grafika

W 1997 r. uzyskał tytuł magistra na Wydziale Wychowania Artystycznego w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Częstochowie (obecnie Wydział Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Humanistyczno – Przyrodniczym im. Jana Długosza). Dyplom artystyczny pod kierunkiem dr hab. Zdzisława Żmudzińskiego. Od 2000 r nieprzerwanie prowadzi działalność gospodarczą na rynku usług związanych z grafiką i animacją 2D / 3D oraz wydawaniem edukacyjnych czasopism i aplikacji komputerowych dla dzieci i młodzieży.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

  • historia animacji;
  • modelowanie, animacja 2D/3D;
  • projektowanie i optymalizacja postaci dla potrzeb gier komputerowych i silnika renderującego Unreal Engine;
  • zbrush i Blender jako uniwersalne narzędzia do rzeźbienia 3D;
  • komunikacja wizualna za pomocą programów Adobe;
  • teksturowanie obiektów 3D za pomocą Adobe Substance Painter, Substance Designer;
  • narzędzia do mapowania UV i retopologii.
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.