UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / mgr Folayemi Godswill-Oko

mgr Folayemi Godswill-Oko

mgr Folayemi Godswill-Oko
e-mail: f.godswilloko@vistula.edu.pl
Wydział: Szkoła Języków Obcych
Kierunek kształcenia: Szkoła Języków Obcych

Współpracuje z Uczelniami Vistula w Szkole Języków Obcych. Aktywny udział w 10 konferencji nt. ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ W NAUKACH O ZARZĄDZANIU I FINANSACH z prezentacją na temat „Zrównoważony rozwój w edukacji i wpływ koronawirusa na studentów”. W 2011 roku brała udział w przeglądzie i korekcie Strategii Promocji Miasta Krakowa wraz z Radą Miasta. Obecnie prowadzi badania na temat „Media społecznościowe i ich wpływ na wolność słowa”. Jest autorką książki Speak out Phonics dla młodych uczniów.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

  • Media społecznościowe i wpływ na wolność słowa;
  • Pozytywna dyscyplina i edukacja dzieci;
  • Tożsamość i globalizacja
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.