DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / mgr Ewa Currie

mgr Ewa Currie

Mgr Ewa Currie
e-mail: e.currie@vistula.edu.pl
Wydział: Filologii i Dziennikarstwa
Kierunek kształcenia: Filologia / Filologia Angielska
Lektor Języka Angielskiego

Z Vistulą związana od 2011 roku. Zdobyła wieloletnie doświadczenie w pracy ze studentami w Wielkiej Brytanii, Polsce oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ucząc języka angielskiego jako języka obcego od 2005 roku. Egzaminator TOEFL iBT, City and Guilds, TOEIC oraz Trinity College. Założycielka centrum egzaminacyjnego TOEFL iBT w Grupie Uczelni Vistula. Absolwentka Leeds City College oraz Uniwersytetu w Leeds, w Wielkiej Brytanii, członek Instytutu Nauki (Institute for learning) w Wielkiej Brytanii. Ściśle zaangażowana w opracowywanie programów nauczania w ramach wielu programów oferowanych przez Studium Języków Obcych.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.