UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / Magdalena Sobkowiak – Czarnecka
Magdalena Sobkowiak – Czarnecka

Magdalena Sobkowiak – Czarnecka

Studia podyplomowe
Kierunek kształcenia: MBA Women in Leadership

Założycielka i prezeska ogólnopolskiego stowarzyszenia „Kobiety w Centrum”, pomysłodawczyni „Akademii Liderek Kobiet w Centrum”. Szefowa zespołu doradców Władysława Kosiniaka-Kamysza i koordynatorka ds. programu Koalicji Polskiej. Trenerka wystąpień publicznych.

Pracowała w sztabie wyborczym Koalicji Europejskiej (wybory do europarlamentu 2019), sztabie PSL (wybory parlamentarne 2019) oraz kierowała kampanią prezydencką W. Kosiniaka-Kamysza.

W latach 2016-2018 pracowała jako speechwriter w Komisji Europejskiej w Brukseli.

Wcześniej korespondentka „Wiadomości” TVP w Brukseli, reporterka Panoramy TVP2 i Wydarzeń Polsatu.
Absolwentka gospodarki światowej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu,
studiów podyplomowych z dyplomacji Collegium Civitas oraz studiów doktoranckich
SGH. Absolwentka kursu dziennikarstwa multimedialnego agencji Reuters w Londynie oraz Szkoły Liderów Politycznych.

Prelegentka na takich konferencjach jak UCL Leaders Conference w Londynie, Forum Ekonomiczne w Karpaczu czy Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Logistyka Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac MBA Women in Leadership Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.