UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / dr Magdalena Nowakowska-Troniewska

dr Magdalena Nowakowska-Troniewska

dr Magdalena Nowakowska-Troniewska
e-mail: m.nowakowska@vistula.edu.pl
Wydział: Informatyki, Grafiki i Architektury
Kierunek kształcenia: Grafika

Doktor w dziedzinie sztuki w dyscyplinie sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki uzyskany w 2022 roku na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie pod kierunkiem prof. Andrzeja Węcławskiego. Dyplom magisterski uzyskała w 2000 roku na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu pod kierunkiem prof. Andrzeja Basaja.

Stypendystka DAAD w Hochschule für Bildende Künste Brunszwik w Niemczech. Członkini Stowarzyszenia Twórców Grafiki Warsztatowej KISSPRINT oraz Grupy Twórczej PositiveArt. Specjalizuje się w grafice, projektowaniu ilustracji oraz książek. Naukowo zajmuje się realizacją autorskich projektów związanych z pamięcią i jej oddziaływaniem na kształtowanie się tożsamości indywidualnej.

Jest autorką licznych projektów artystycznych realizowanych we współpracy z Muzeum Pałacu Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie. Jej prace prezentowane są na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.