UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / dr Magdalena Nowakowska-Troniewska

dr Magdalena Nowakowska-Troniewska

dr Magdalena Nowakowska-Troniewska
e-mail: m.nowakowska@vistula.edu.pl
Wydział: Informatyki, Grafiki i Architektury
Kierunek kształcenia: Grafika

Doktor w dziedzinie sztuki w dyscyplinie sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki uzyskany w 2022 roku na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie pod kierunkiem prof. Andrzeja Węcławskiego. Dyplom magisterski uzyskała w 2000 roku na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu pod kierunkiem prof. Andrzeja Basaja.

Stypendystka DAAD w Hochschule für Bildende Künste Brunszwik w Niemczech. Członkini Stowarzyszenia Twórców Grafiki Warsztatowej KISSPRINT oraz Grupy Twórczej PositiveArt. Specjalizuje się w grafice, projektowaniu ilustracji oraz książek. Naukowo zajmuje się realizacją autorskich projektów związanych z pamięcią i jej oddziaływaniem na kształtowanie się tożsamości indywidualnej.

Jest autorką licznych projektów artystycznych realizowanych we współpracy z Muzeum Pałacu Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie. Jej prace prezentowane są na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.