UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / dr Justyna Staśkiewicz-Jonak

dr Justyna Staśkiewicz-Jonak

dr Justyna Staśkiewicz-Jonak
E-mail: j.staskiewiczjonak@vistula.edu.pl
Wydział: Informatyki, Grafiki i Architektury
Kierunek kształcenia: Grafika

Wykładowca na wydziale Informatyki, Grafiki i Architektury w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. W 2019 r. obroniła doktorat na wydziale malarstwa ASP w Warszawie. Ukończyła studia na Wydziale Fotografii poznańskiej ASP oraz na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, w 2017 r. uzyskała dyplom magisterski na Wydziale Malarstwa Europejskiej Akademii Sztuk.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

W swojej działalności artystycznej zajmuje się grafiką warsztatową, malarstwem, ceramiką oraz fotografią. Czerpie inspiracje z natury, tworzy obrazy zwarte o syntetycznej, przejrzystej kompozycji. Pracuje nad współczesnym językiem plastycznym łącząc tradycyjne techniki artystyczne z aktualną wiedzą z dziedziny m. in. psychofizjologii widzenia. To podejście do pracy twórczej, oparte na rozwijaniu zdolności technicznych, znajomości zagadnień teoretycznych oraz rzetelnej obserwacji świata, przekazuje studentom.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.