UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / dr Justyna Staśkiewicz-Jonak

dr Justyna Staśkiewicz-Jonak

dr Justyna Staśkiewicz-Jonak
E-mail: j.staskiewiczjonak@vistula.edu.pl
Wydział: Informatyki, Grafiki i Architektury
Kierunek kształcenia: Grafika

Wykładowca na wydziale Informatyki, Grafiki i Architektury w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. W 2019 r. obroniła doktorat na wydziale malarstwa ASP w Warszawie. Ukończyła studia na Wydziale Fotografii poznańskiej ASP oraz na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, w 2017 r. uzyskała dyplom magisterski na Wydziale Malarstwa Europejskiej Akademii Sztuk.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

W swojej działalności artystycznej zajmuje się grafiką warsztatową, malarstwem, ceramiką oraz fotografią. Czerpie inspiracje z natury, tworzy obrazy zwarte o syntetycznej, przejrzystej kompozycji. Pracuje nad współczesnym językiem plastycznym łącząc tradycyjne techniki artystyczne z aktualną wiedzą z dziedziny m. in. psychofizjologii widzenia. To podejście do pracy twórczej, oparte na rozwijaniu zdolności technicznych, znajomości zagadnień teoretycznych oraz rzetelnej obserwacji świata, przekazuje studentom.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.