UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / dr inż. Norbert Dąbkowski

dr inż. Norbert Dąbkowski

dr inż. Norbert Dąbkowski
e-mail: n.dabkowski@vistula.edu.pl
Wydział: Informatyki, Grafiki i Architektury
Kierunek kształcenia: Architektura

Absolwent Wydziału Inżynierii i Kształtowania Środowiska SGGW w specjalności budownictwo wiejskie. Doktorat w dziedzinie kształtowania środowiska w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Nauczyciel akademicki. Promotor przeszło stu absolwentów kierunku budownictwo. Współautor opracowania pt. Rozwiązania konstrukcyjne w projektach architektoniczno-budowlanych: katalog rozwiązań z komentarzami, Wydawnictwo Verlag Dashofer. Autor kikudziesięciu artykułów naukowych. Praktyczne doświadczenie zawodowe zdobywa od 1997 poprzez kierowanie robotami, inwentaryzacje, opracowania naukowe, ekspertyzy. Współpracuje z Uczelnią Vistula od przeszło 8 lat.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

Prowadzi badania dotyczące budynków w polskich gospodarstwach ekologicznych. Badania dotyczą rozwiązań materiałowo-konstrukcyjnych budynków mieszkalnych, inwentarskich oraz przechowalniczych zlokalizowanych w polskich certyfikowanych gospodarstwach ekologicznych.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.