UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / Beata Zając
Beata Zając

Beata Zając

Absolwentka Policealnego Studium Zawodowego w Warszawie, ukończyła z wynikiem celującym kierunek finanse i rachunkowość, absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania POU w Warszawie, ukończyła z wyróżnieniem kierunek zarządzanie finansami, uzyskała tytuł MBA, posiada Świadectwo Kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Od 2002 prowadzi biuro rachunkowe. Funduszami europejskimi zajmuje się od 2005 roku, prowadziła rozliczania projektów unijnych zarówno w JST (projekt PATRON w dzielnicy Ursynów, projekty w Lesznowoli), NGO jak i w spółkach kapitałowych oraz u osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Jako ekspert i doradca prowadzi szkolenia z zakresu rozliczania funduszy europejskich. Posiada kilkunastoletnie praktyczne doświadczenie w projektowaniu i rozliczaniu projektów ze środków unijnych u różnych podmiotów gospodarczych (NGO, spółki prawa handlowego a także osoby fizyczne). Uczestniczyła w wielu audytach i procesach doradczych dotyczących rozliczania projektów z dofinansowaniem Unii Europejskiej w spółach z o.o. Doradca wielu przedsiębiorców ubiegających się o pozyskanie finansowania unijnego głównie w zakresie projektowania budżetu a następnie prawidłowego rozliczania kosztów.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.