UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / Beata Zając
Beata Zając

Beata Zając

Absolwentka Policealnego Studium Zawodowego w Warszawie, ukończyła z wynikiem celującym kierunek finanse i rachunkowość, absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania POU w Warszawie, ukończyła z wyróżnieniem kierunek zarządzanie finansami, uzyskała tytuł MBA, posiada Świadectwo Kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Od 2002 prowadzi biuro rachunkowe. Funduszami europejskimi zajmuje się od 2005 roku, prowadziła rozliczania projektów unijnych zarówno w JST (projekt PATRON w dzielnicy Ursynów, projekty w Lesznowoli), NGO jak i w spółkach kapitałowych oraz u osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Jako ekspert i doradca prowadzi szkolenia z zakresu rozliczania funduszy europejskich. Posiada kilkunastoletnie praktyczne doświadczenie w projektowaniu i rozliczaniu projektów ze środków unijnych u różnych podmiotów gospodarczych (NGO, spółki prawa handlowego a także osoby fizyczne). Uczestniczyła w wielu audytach i procesach doradczych dotyczących rozliczania projektów z dofinansowaniem Unii Europejskiej w spółach z o.o. Doradca wielu przedsiębiorców ubiegających się o pozyskanie finansowania unijnego głównie w zakresie projektowania budżetu a następnie prawidłowego rozliczania kosztów.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.