Strona główna / Uczelnia / Nasze projekty / Integrated Vistula of the Future

Integrated Vistula of the Future

Akademia finansów i Biznesu Vistula realizuje projekt: Integrated Vistula of the Future
Program: Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój
Numer i nazwa Osi priorytetowej: III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju
Numer i nazwa Działania: 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych
Numer projektu: POWR.03.05.00-00-Z067/17. Instytucja, w której wniosek został złożony: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
Numer naboru: POWR.03.05.00-IP.08-00-PZ1/17
Okres realizacji projektu: od: 2018-04-01 do: 2023-11-30
Kwota dofinansowania: 7 962 343,82 zł
Źródło finansowania: Europejski Fundusz Społeczny
Cel projektu: Wdrożenie zmian w zakresie zarządzania procesem kształcenia i podniesienie jakości nauczania przez 1 szkołą wyższą, tj. Akademię Finansów i Biznesu w Warszawie, w okresie do 30.11.2023 r. podniesienie kompetencji osób uczestniczących w edukacji na poziomie wyższym, odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy.

logo Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska