UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Kandydat / Dni otwarte online / Zarządzanie – Dni Otwarte Online

Zapisz się na dzień otwarty kierunku Zarządzanie

Sprawdź inne kierunki na Dniach Otwartych

Dziękujemy, że jesteś z nami.

Jeśli umiesz myśleć kreatywnie, planujesz związać swoją przyszłość z biznesem i chcesz zdobyć silną pozycję na rynku, kierunek Zarządzanie jest właśnie dla ciebie. W Akademii Finansów i Biznesu Vistula zdobędziesz specjalistyczną wiedzę i praktyczne umiejętności potrzebne w kierowaniu firmą. Z nami nauczysz się diagnozować potrzeby i problemy, zarządzać projektami i wdrażać innowacje. Dowiesz się, jak skutecznie budować i utrzymać pozycję lidera.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o kierunku Zarządzanie, zarejestruj się na Dni Otwarte Online.

Start 30 stycznia 2023 r. o godz. 18:30

UCZESTNICY WEBINARU ZYSKAJĄ RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z WYJĄTKOWEJ PROMOCJI: 25% RABATU NA PIERWSZY ROK STUDIÓW – szczegóły poznasz podczas Dnia Otwartego!

Najważniejsze informacje o wydarzeniu
Początek: pon., 30 sty 2023, 18:30
Koniec: pon., 30 sty 2023, 19:15
Miejsce: Webinar Online
Zapisz mnie

Otrzymasz rzetelne informacje:

 • odkryjesz zalety naszej uczelni;
 • poznasz warunki studiowania;
 • sprawdzisz, jak uczymy;
 • poznasz zawodowe ścieżki naszych studentów;
 • dowiesz się, jak przebiega proces rekrutacji;
 • poznasz warunki finansowe.

Spotkanie poprowadzi dr Anna Sabat.

Spotkanie poprowadzi dr Anna Sabat.

Dr Anna Sabat – posiada ponad 10-letnie doświadczenie w doradztwie dla przedsiębiorstw; prowadzi szkolenia i konsultacje dla klientów B2B; łączy umiejętność tworzenia skutecznych strategii biznesowych z rozwiniętymi umiejętnościami w zakresie szkolenia i wdrażania; specjalizuje się w organizacji pracy działu, restrukturyzacji, analizie sprzedaży, obsłudze klienta i procesach marketingowych w celu rekomendowania działań optymalizacyjnych; lubi wyzwania wspierające rozwój biznesu.

Zapisz się na Dzień Otwarty jeśli chcesz wiedzieć:

 • czy można płacić za semestr lub miesięcznie i ile to kosztuje;
 • jakie są terminy i sposoby wnoszenia czesnego;
 • czy są zniżki i jakie;
 • z jakich stypendiów możesz skorzystać;

Dr Anna Sabat odpowie na wszystkie twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Dowiedz się więcej o kierunku Zarządzanie:
Zarządzanie I stopnia
Zarządzanie II stopnia
Zarządzanie ONLINE

Start 30 stycznia 2023 r. o godz. 18:30

UCZESTNICY WEBINARU ZYSKAJĄ RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z WYJĄTKOWEJ PROMOCJI: 25% RABATU NA PIERWSZY ROK STUDIÓW – szczegóły poznasz podczas Dnia Otwartego!

Zapisz się na dzień otwarty kierunku Zarządzanie

  Twoje imię i nazwisko
  Twój adres e-mail
  Twój numer telefonu

  Informacje o kierunku

  O studiach

  Firma to ludzie, infrastruktura, środki materialne i finansowe. Trzeba wiedzy i wyobraźni, aby tym wszystkim zarządzać. W Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie kształcimy ludzi, którzy chcą wziąć odpowiedzialność za firmę. Po studiach na kierunku Zarządzanie zostaniesz liderem i odniesiesz sukces. Na wyselekcjonowanych specjalnościach nauczysz się jak efektywnie zarządzać́ kapitałem, czasem, umiejętnościami ludzi i całymi projektami. Pod okiem wybitnych ekspertów zdobędziesz solidną i praktyczną wiedzę z dziedziny ekonomii, finansów i rachunkowości, prawa i marketingu. Poznasz najnowsze trendy w zarządzaniu. Rozwiniesz umiejętności i kompetencje społeczne niezbędne do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwami i instytucjami non-profit, a także do prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek. Wybitni wykładowcy i praktycy biznesu pomogą ci rozwinąć kompetencje zarówno twarde, jak i miękkie. Nauczysz się odporności i elastyczności. Rozwiniesz umiejętności strategiczne i organizacyjne. Dowiesz się, jak wyznaczać cele i mobilizować ludzi, a także czym jest misja i odpowiedzialność biznesu. W trakcie studiów będziemy aktywnie wspierać twoją przedsiębiorczość. Doświadczenie będziesz zdobywać podczas praktyk w firmach krajowych i zagranicznych. Przekonasz się, że zarządzanie jest zarówno rzemiosłem, jak i sztuką. 

  Studia na kierunku Zarządzanie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie dadzą ci nie tylko dyplom, ale również prestiż. Z nami rozpoczniesz przygodę życia, która dostarczy ci adrenaliny i satysfakcji. Po studiach spełnisz się jako menedżer o specjalności, jaką wybierzesz.

  Kierunek Zarządzanie prowadzony przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie posiada cenną międzynarodową akredytację PMI Global Accreditation Center for Project Management Education Programs (GAC), wiodącej, niezależnej, wyspecjalizowanej jednostki akredytującej w zakresie zarządzania projektami, a także programów studiów oferowanych przez instytucje szkolnictwa wyższego na całym świecie. Akredytacja ta jest dowodem głębokiego zaangażowania uczelni w ciągłe doskonalenie jakości programu nauczania w obszarze zarządzania projektami. Absolwenci studiów na kierunku Zarządzanie mogą być pewni najwyższych standardów kształcenia, dostępu do najnowszej wiedzy, materiałów dydaktycznych z obszaru zarządzania projektami oraz wymiany z najlepszymi uczelniami biznesowymi.

  Studenci mogą też wybrać program z akredytacją CIMA. Dzięki temu zyskują podczas procesu nauczania kompetencje uznawane na całym świecie za najbardziej poszukiwane i aktualne w obszarze rachunkowości zarządczej. Mogą też skorzystać ze zwolnień z egzaminu CIMA. 
  Więcej informacji na temat CIMA.

  Dzięki umowie o podwójnym dyplomowaniu, tzw. double degree, zawartej między Akademią Finansów i Biznesu Vistula oraz Centria University of Applied Sciences w Finlandii, studenci studiów pierwszego stopnia na kierunku Zarządzanie, specjalizacja – Zarządzanie Przedsiębiorstwem, mogą studiować przez dwa semestry w uczelni partnerskiej i w efekcie uzyskać dyplom licencjacki obu instytucji.

  Istnieje możliwość otrzymania finansowania jednego lub dwóch semestrów w uczelni partnerskiej w ramach programu Erasmus+, pod warunkiem spełnienia ogólnouczelnianych kryteriów i złożenia aplikacji w wyznaczonym terminie.

  Centria University of Applied Sciences to dynamiczna, międzynarodowa uczelnia na zachodnim wybrzeżu Finlandii. Kształcenie jest prowadzone w języku angielskim.

  Finlandia słynie z edukacji na najwyższym poziomie oraz bardzo dobrych warunków życia. Uzyskane w fińskich uczelniach dyplomy są nie tylko uznawane na całym świecie, ale również bardzo cenione.

  Specjalności na kierunku Zarządzanie

  Studiując na tej specjalności zdobędziesz niezbędną wiedzę w zakresie zarządzania cyberbezpieczeństwem w biznesie. Nauczysz się, jak rozpoznawać rodzaje zagrożeń w cyberprzestrzeni oraz jak tworzyć i zarządzać zespołami ds. bezpieczeństwa. Ponadto poznasz techniki i metody włamań do systemów informatycznych oraz zasady postępowania po cyberataku.

  Otrzymasz niezbędne informacje potrzebne do pracy w działach marketingu oraz sprzedaży. Nauczysz się opracowywać i wdrażać programy marketingowe, przygotowywać raporty z bieżących działań oraz współpracować z dostawcami usług marketingowych. Poznasz najskuteczniejsze techniki sprzedaży. Dowiesz się także, jak budować zespoły sprzedażowe i jak nimi zarządzać.

  Podczas studiów ze specjalnością Zarządzanie zasobami ludzkimi, nauczysz się efektywnie pozyskiwać i rozwijać kapitał ludzki organizacji poprzez wykorzystanie wiedzy z zakresu rekrutacji i selekcji, motywowania, okresowego oceniania oraz kompleksowego rozwoju pracowników. Dowiesz się czym jest tzw. twarde HR i jak je realizować.

  Ta specjalność przygotuje cię do zarządzania własnym przedsiębiorstwem lub działem dowolnej organizacji. Dowiesz się, jak przeprowadzać analizy strategiczne oraz jak tworzyć i wdrażać strategię i politykę organizacji w dynamicznym, wielokulturowym otoczeniu biznesowym. Ponadto, studiując specjalizację Zarządzanie biznesem, poznasz sprawdzone metody zarządzania ludźmi i budżetami, a także komunikacji z klientami oraz partnerami.

  Jeżeli chcesz samodzielnie kierować projektami, ta specjalność pozwoli ci zdobyć wiedzę właśnie z tego zakresu. Dowiesz się, jak wykonywać funkcje wspomagające przy projektach i zarządzać nimi kompleksowo: od początkowej analizy, przez planowanie, aż po realizację i późniejszą ewaluację.

  Program studiów Zarządzanie

  Studia na kierunku Zarządzanie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula zostały zaprojektowane tak, by jak najlepiej przygotować cię do podjęcia pracy w tym obszarze. Wyselekcjonowane specjalności pozwolą ci zdobyć praktyczną wiedzę i stać się specjalistą w konkretnej dziedzinie.

  Atuty studiów na kierunku Zarządzanie

  Akredytacja PMI GAC

  PMI GAC wspiera zmiany i postęp, zarówno w dyscyplinie zarządzania projektami, jak i w samej profesji. Absolwenci akredytowanych programów mogą być pewni, że posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do odniesienia zawodowego sukcesu.

  Akredytacja PMI GAC

  Podwójny dyplom

  Studenci Vistuli, którzy realizują specjalizację Zarządzanie Przedsiębiorstwem, mogą studiować przez dwa semestry w Centria University w Finlandii i w efekcie uzyskać dyplom licencjacki obu instytucji.

  Podwójny dyplom

  Wiedza i kompetencje pożądane na rynku pracy

  Oprócz wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu zarządzania rozwiniesz też kompetencje miękkie. Nauczysz się pracować w zespole a także skutecznie komunikować się, negocjować, przekonywać do swoich racji, myśleć twórczo i krytycznie.

  Wiedza i kompetencje pożądane na rynku pracy

  Współpraca z biznesem

  Już w trakcie studiów rozpoczniesz swoją przygodę z biznesem. Dzięki współpracy Vistuli z partnerami gospodarczymi i Radą Społeczno-Biznesową zyskasz dostęp do atrakcyjnych praktyk i staży. To otworzy przed tobą drzwi do satysfakcjonującej kariery.

  Współpraca z biznesem

  Możliwość nauki online

  Zarządzanie na poziomie licencjackim to jeden z kierunków, dostępnych również w ofercie studiów online. To nowoczesna forma studiowania realizowana z wykorzystaniem najnowszej technologii informacyjno-komunikacyjnej w AFiB Vistula.

  Możliwość nauki online

  Kariera

  Perspektywy zawodowe

  Po ukończeniu studiów na kierunku Zarządzanie możesz podjąć pracę w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, międzynarodowych korporacjach, organizacjach pozarządowych, agencjach reklamowych i agencjach badań rynku. Obszar, w którym będziesz się rozwijać, będzie zależeć od ukończonej specjalności.

  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE CYBERBEZPIECZEŃSTWEM W BIZNESIE

  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE CYBERBEZPIECZEŃSTWEM W BIZNESIE

  Po specjalizacji zarządzanie cyberbezpieczeństwem w biznesie zdobędziesz nowy zawód w najszybciej rozwijającej się branży świata. możesz pracować jako:

  • audytor wewnętrzny cyberbezpieczeństwa,
  • analityk ryzyka związanego z cyberatakiem,
  • planista działań związanych z systemami bezpieczeństwa,
  • specjalista w zakresie cyberbezpieczeństwa.
  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

  Po specjalizacji zarządzanie zasobami ludzkimi możesz rozwijać się jako:

  • specjalista ds. kadr i płac,
  • specjalista ds. rekrutacji i projektów HR,

  specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi.

  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

  Po specjalizacji zarządzanie projektami w organizacji znajdziesz pracę jako:

  • project manager,
  • specjalista ds. projektów.
  SPECJALNOŚĆ MARKETING I SPRZEDAŻ

  SPECJALNOŚĆ MARKETING I SPRZEDAŻ

  Po specjalizacji marketing i sprzedaż możesz pracować jako:

  • specjalista ds. marketingu,
  • specjalista ds. sprzedaży,
  • specjalista ds. obsługi klientów,
  • przedstawiciel handlowy.
  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE BIZNESEM

  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE BIZNESEM

  Po specjalizacji zarządzanie biznesem możesz pracować:

  • na stanowisku kierowniczym w organizacji na poziomie lokalnym, regionalnym lub globalnym.

  Staże i praktyki studenckie

  Te studia to doskonała okazja do zdobycia teoretycznej, ale również praktycznej wiedzy. Cenne doświadczenie zyskasz, podejmując praktyki i staże. Zrealizujesz je w wiodących firmach, z którymi współpracujemy. Dzięki temu postawisz pierwsze kroki w zawodzie i wzbogacisz swoje CV. Odkryjesz specyfikę pracy w wybranym przez ciebie obszarze. Poznasz ludzi i nawiążesz cenne kontakty. To doświadczenie otworzy przed tobą wiele zawodowych możliwości. Zdobędziesz ekscytującą i bardzo dobrze płatną pracę w obszarze Zarządzania.

  Cennik

  UWAGA! Od semestru zimowego 2023/2024 nowe ceny dla studentów zagranicznych – WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ

  Jak obniżyć opłaty za studia?

  Uczelnie Vistula oferują bogaty system stypendialny, który pozwoli ci realnie obniżyć koszty nauki. Podczas studiów na kierunku Zarządzanie, możesz ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz o zapomogę. Oferujemy także różne promocje. Możesz z nich skorzystać.

  Sprawdź dostępne opcje
  Jak obniżyć opłaty za studia?

  O studiach

  Jeśli masz głowę pełną pomysłów, ambicję i chcesz pracować w biznesie w Polsce lub za granicą, studia magisterskie na kierunku Zarządzanie w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula doskonale cię do tego przygotują. W ich trakcie zdobędziesz wiedzę z zakresu międzynarodowych standardów w zarządzaniu organizacjami biznesowymi. Rozwiniesz kompetencje przywódcze, które pozwolą ci wziąć odpowiedzialność za firmę i poprowadzić ją tak, aby się rozwijała na konkurencyjnym rynku. Zdobędziesz wiedzę, dzięki której szybko staniesz się specjalistą w dziedzinie zarządzania.

  W zarządzaniu najważniejsze jest zorientowanie na osiągnięcie wyznaczonego celu. Do tego potrzebna jest perfekcyjna umiejętność podejmowania decyzji, kreatywność i elastyczność, a także sprawność w planowaniu, organizacji, koordynacji i kontroli. Opanujesz to, podejmując studia II stopnia na kierunku Zarządzanie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. 

  Te studia to prestiż i wysoki poziom. Na wyselekcjonowanych specjalnościach dostosowanych do potrzeb rynku nauczysz się właściwych postaw, dzięki którym otworzy się przed tobą wiele nowych, globalnych możliwości. Zyskasz zaawansowaną wiedzę o funkcjonowaniu przedsiębiorstw i organizacji. Poznasz najnowsze koncepcje zarządzania i nauczysz się je stosować w praktyce. Dowiesz się, na czym polega przedsiębiorczość, jak zarządzać ludźmi, finansami i całymi projektami. Zgłębisz problematykę ekonomii menedżerskiej i etyki w zarządzaniu. Poznasz międzynarodowe prawo gospodarcze i rynki finansowe. Zdobędziesz także wiedzę z zakresu rachunkowości zarządczej i wnioskowania statystycznego. Nauczysz się technik komunikacji i argumentowania, marketingu, negocjacji i mediacji. 

  Stawiamy na praktyczny wymiar kształcenia. W trakcie studiów będziemy aktywnie wspierać twoją przedsiębiorczość. Doświadczenie będziesz zdobywać podczas praktyk w firmach krajowych i zagranicznych. Pod okiem wybitnych ekspertów nauczysz się skutecznie rozpoznawać, diagnozować i rozwiązywać problemy związane z zarządzaniem w organizacjach. W trakcie studiów drugiego stopnia na kierunku Zarządzanie w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula zyskasz gotowość do pracy w charakterze przedsiębiorcy, menedżera średniego i przede wszystkim wyższego szczebla, doradcy i konsultanta w organizacjach, a także do założenia i prowadzenia własnego biznesu. Śmiało możesz realizować się w przedsiębiorstwach globalnych, organizacjach międzynarodowych i instytucjach Unii Europejskiej.

  Studenci mogą też wybrać program z akredytacją CIMA. Dzięki temu zyskują podczas procesu nauczania kompetencje uznawane na całym świecie za najbardziej poszukiwane i aktualne w obszarze rachunkowości zarządczej. Mogą też skorzystać ze zwolnień z egzaminu CIMA. 
  Więcej informacji na temat CIMA.

  W Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie możesz studiować Zarządzanie również w trybie online. Wybierając studia online, możesz uczyć się przez Internet – z dowolnego miejsca na świecie, kiedy chcesz, we własnym tempie, samodzielnie organizując swój czas. Potrzebujesz tylko komputera i sprawnego łącza internetowego. Możesz więc jednocześnie studiować i pracować lub zajmować się rodziną. To jest też doskonałe rozwiązanie, jeśli mieszkasz za granicą lub daleko od ośrodka akademickiego. 

  Specjalności

  Ta specjalność przygotuje cię do wykonywania zawodu starszego specjalisty, dyrektora ds. marketingu, sprzedaży i PR w przedsiębiorstwach południowokoreańskich. Poznasz podstawy języka koreańskiego, zdobędziesz wiedzę na temat kultury biznesu koreańskiego, kształtowania wizerunku marek i organizacji z sektora prywatnego i publicznego.

  Dowiesz się jak założyć własną firmę lub odpowiednio zarządzać przedsiębiorstwem. Poznasz kluczowe zagadnienia aktywności biznesowej w ujęciu międzynarodowym. Nauczysz się opracowywać efektywne strategie i plany biznesowe, a także tego, jak wprowadzić firmę na rynki międzynarodowe i pozyskać najlepszych pracowników.

  Zyskasz wiedzę i umiejętności niezbędne do zarządzania działem marketingu. Dowiesz się jak opracować i wdrażać skuteczne strategie oraz plany marketingowe i sprzedażowe. Zdobędziesz też specjalistyczną wiedzę w zakresie zarządzania marketingiem.

  Dowiesz się jak skutecznie pozyskać i utrzymać w strukturach organizacji najlepszych pracowników, a także jak sprawić, by angażowali się w jej rozwój. Posiądziesz specjalistyczną wiedzę z zakresu budowania i wdrażania strategii i programów zarządzania kapitałem ludzkim

  Poznasz kluczowe zagadnienia z obszaru e-biznesu, sposobów jego prowadzenia i zarządzania. Dowiesz się, jakie są możliwości i ograniczenia oraz problemy i ryzyko tu występujące. Odkryjesz możliwości, jakie daje organizacji wykorzystanie technologii teleinformacyjnych

  Program studiów

  Studia II stopnia na kierunku Zarządzanie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie zostały zaprojektowane tak, by jak najlepiej przygotować cię do podjęcia pracy w tym obszarze. Wyselekcjonowane specjalności pozwolą ci zdobyć praktyczną wiedzę i stać się specjalistą w konkretnej dziedzinie.

  Atuty studiów

  Globalne możliwości

  Dzięki studiom na kierunku Zarządzanie zdobędziesz umiejętności, które pozwolą odnieść zawodowy sukces również na globalnym rynku pracy. Na zajęciach są omawiane problemy w aspekcie międzynarodowym, dzięki czemu zyskasz nowe perspektywy.

  Globalne możliwości

  Biznesowe podejście

  Poznasz sposoby na skuteczne poruszanie się w świecie biznesu. Nauczysz się, jak wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Dowiesz się, nie tylko jak opracowywać plany, ale jak je wdrażać, aby były realizowane spójnie z przyjętą strategią.

  Biznesowe podejście

  Umiejętne zarządzanie

  Nauczysz się zarządzać nie tylko kapitałem, czasem i umiejętnościami ludzi, ale także projektami. Będziesz w stanie zrealizować projekt od początku do końca, a także zarządzać całymi zespołami ludzi.

  Umiejętne zarządzanie

  Wiedza i kompetencje pożądane na rynku pracy

  Oprócz wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu zarządzania rozwiniesz też kompetencje miękkie. Nauczysz się pracować w zespole a także skutecznie komunikować się, negocjować, przekonywać do swoich racji, myśleć twórczo i krytycznie.

  Wiedza i kompetencje pożądane na rynku pracy

  Współpraca z biznesem

  Już w trakcie studiów rozpoczniesz swoją przygodę z biznesem. Dzięki współpracy Vistuli z partnerami gospodarczymi i Radą Społeczno-Biznesową zyskasz dostęp do atrakcyjnych praktyk i staży. To otworzy przed tobą drzwi do satysfakcjonującej kariery.

  Współpraca z biznesem

  Najnowsze technologie

  Zarządzanie na poziomie magisterskim to jeden z kierunków, dostępnych również w ofercie studiów online. To nowoczesna forma studiowania realizowana z wykorzystaniem najnowszej technologii informacyjno-komunikacyjnej w Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

  Najnowsze technologie

  Kariera

  Perspektywy zawodowe

  Po ukończeniu studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula możesz rozwijać karierę w przedsiębiorstwach, międzynarodowych korporacjach, organizacjach międzynarodowych i pozarządowych, agencjach reklamowych i badań rynku.

  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE MARKETINGIEM I SPRZEDAŻĄ W FIRMACH POŁUDNIOWOKOREAŃSKICH

  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE MARKETINGIEM I SPRZEDAŻĄ W FIRMACH POŁUDNIOWOKOREAŃSKICH

  • dyrektor marketingu w firmie koreańskiej,
  • starszy specjalista ds. sprzedaży i marketingu,
  • dyrektor ds. PR i komunikacji.
  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE MARKETINGIEM W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE MARKETINGIEM W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

  • dyrektor marketingu w korporacji międzynarodowej,
  • dyrektor ds. sprzedaży i marketingu,
  • dyrektor handlowy.
  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI E-BIZNESOWYMI W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI E-BIZNESOWYMI W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

  • kierownik e-projektu,
  • key account menedżer ds. e-commerce,
  • digital product menedżer.
  SPECJALNOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTWEM W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

  SPECJALNOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTWEM W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

  • dyrektor działu,
  • dyrektor regionalny (zwłaszcza w skali międzynarodowej),
  • dyrektor operacyjny.
  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

  • dyrektor HR w międzynarodowej korporacji,
  • starszy specjalista ds. pozyskiwania talentów,
  • konsultant ds. rekrutacji i employer brandingu.

  Staże i praktyki studenckie

  Te studia to doskonała okazja do zdobycia teoretycznej, ale również praktycznej wiedzy. Cenne doświadczenie zyskasz, podejmując praktyki i staże. Zrealizujesz je w wiodących firmach, z którymi współpracujemy. Dzięki temu postawisz pierwsze kroki w zawodzie i wzbogacisz swoje CV. Odkryjesz specyfikę pracy w wybranym przez ciebie obszarze. Poznasz ludzi i nawiążesz cenne kontakty. To doświadczenie otworzy przed tobą wiele zawodowych możliwości. Zdobędziesz ekscytującą i bardzo dobrze płatną pracę.

  Cennik

  UWAGA! Od semestru zimowego 2023/2024 nowe ceny dla studentów zagranicznych – WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ

  Jak obniżyć opłaty za studia?

  Uczelnie Vistula oferują bogaty system stypendialny, który pozwoli ci realnie obniżyć koszty nauki. Możesz ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz o zapomogę. Oferujemy także różne promocje. Możesz z nich skorzystać.

  Sprawdź dostępne opcje
  Jak obniżyć opłaty za studia?
  Uczelnia realizuje projekty
  współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
  Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.