UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Kandydat / Dni otwarte online / Stosunki Międzynarodowe – Dni Otwarte Online

Zapisz się na dzień otwarty kierunku Stosunki Międzynarodowe

Sprawdź inne kierunki na Dniach Otwartych

Dziękujemy, że jesteś z nami.

Żyjemy w niezwykle ciekawych czasach. Jeśli interesuje cię współczesna polityka międzynarodowa i gospodarka światowa, marzysz o karierze w międzynarodowym środowisku i chcesz poznać tajemnice konfliktów, wojny, negocjacji oraz dyplomacji, to kierunek Stosunki międzynarodowe jest właśnie dla ciebie. Dzięki studiom w Akademii Finansów i Biznesu Vistula dowiesz się, jak są budowane systemy bezpieczeństwa, jak rodzą się silne państwa i jak porwać tłumy. Zdobędziesz praktyczną wiedzę, rozwiniesz kompetencje, które otworzą przed tobą ekscytujące perspektywy.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o kierunku Stosunki międzynarodowe, zarejestruj się na Dni Otwarte Online.

Start 13 kwietnia 2024 r. o godz. 11:00

UCZESTNICY WEBINARU ZYSKAJĄ RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z WYJĄTKOWEJ PROMOCJI: 40% RABATU NA PIERWSZY ROK STUDIÓW – szczegóły poznasz podczas Dnia Otwartego!

Najważniejsze informacje o wydarzeniu
Początek: sob., 13 kwi 2024, 11:00
Koniec: sob., 13 kwi 2024, 11:45
Miejsce: Webinar Online
Zapisz mnie

Otrzymasz rzetelne informacje:

 • odkryjesz zalety naszej uczelni;
 • poznasz warunki studiowania;
 • sprawdzisz, jak uczymy;
 • poznasz zawodowe ścieżki naszych studentów;
 • dowiesz się, jak przebiega proces rekrutacji;
 • poznasz warunki finansowe.

Spotkanie poprowadzi dr hab. Agata Włodkowska prof. AFiB Vistula

Dyrektorka Instytutu w dyscyplinie Nauk o Polityce i Administracji oraz programu dydaktycznego Stosunki Międzynarodowe. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Doktor habilitowana nauk społecznych w zakresie nauk o polityce (2014). Prowadzi badania z zakresu stosunków międzynarodowych na obszarze poradzieckim, polityki zagranicznej Polski i Rosji oraz teorii polityki zagranicznej i stosunków międzynarodowych. Ważną częścią jej badań jest także problematyka gender w stosunkach międzynarodowych. Koordynatorka projektu: Kobiety w polskiej politologii. Od diagnozy do współpracy (http://kobietywpolitologii.pl). Członkini Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych. Założycielka i członkini „Sekcji stosunków międzynarodowych” oraz „Sekcji badań nad polityką tożsamości płciowych (Gender & Queer Politics)”. Autorka wielu publikacji.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

 • stosunki międzynarodowe na obszarze Eurazji
 • polityka zagraniczna i bezpieczeństwa państw poradzieckich
 • polityka zagraniczna i bezpieczeństwa III RP
 • mocarstwowość w stosunkach międzynarodowych
 • teoria polityki zagranicznej i stosunków międzynarodowych
 • podejście feministyczne w nauce o stosunkach międzynarodowych

Zapisz się na Dzień Otwarty jeśli chcesz wiedzieć:

 • czy można płacić za semestr lub miesięcznie i ile to kosztuje;
 • jakie są terminy i sposoby wnoszenia czesnego;
 • czy są zniżki i jakie;
 • z jakich stypendiów możesz skorzystać;

dr hab. Agata Włodkowska prof. AFiB Vistula odpowie na wszystkie twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Dowiedz się więcej o kierunku Stosunki Międzynarodowe:
Stosunki Międzynarodowe I stopnia
Stosunki Międzynarodowe II stopnia
Stosunki Międzynarodowe I stopnia ONLINE
Stosunki Międzynarodowe II stopnia ONLINE

Start 13 kwietnia 2024 r. o godz. 11:00

UCZESTNICY WEBINARU ZYSKAJĄ RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z WYJĄTKOWEJ PROMOCJI: 40% RABATU NA PIERWSZY ROK STUDIÓW – szczegóły poznasz podczas Dnia Otwartego!

Zapisz się na dzień otwarty kierunku Stosunki Międzynarodowe

  Twoje imię i nazwisko

  Twój adres e-mail

  Twój numer telefonu

  Informacje o kierunku

  O studiach

  Kariera zawodowa w środowisku międzynarodowym, to ekscytująca przygoda. Studia na kierunku Stosunki międzynarodowe w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie doskonale cię do niej przygotują. Program, kadra oraz infrastruktura uzyskały bardzo wysoką ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Kompetencje, które rozwiniesz, pozwolą ci realizować się w wybranym obszarze.

  Stosunki międzynarodowe są nauką łączącą wiedzę oraz doświadczenia i osiągnięcia wielu dyscyplin. Czerpią zarówno z nauk politycznych, ekonomii i prawa, jak też z socjologii, geografii czy historii.
  Studia z zakresu stosunków międzynarodowych Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie pozwolą ci zrozumieć aktualne i najbardziej palące problemy współczesnego świata. Zdobędziesz szeroką wiedzę nt. problemów globalnych oraz mechanizmów międzynarodowej współpracy i rywalizacji na płaszczyźnie politycznej, gospodarczej i militarnej. Dowiesz się, jaka jest rola czynników kulturowych, religijnych i regionalnych. Odkryjesz tajemnice negocjacji i dyplomacji. Zyskasz wiedzę nt. przywództwa we współczesnym świecie, konfliktów zbrojnych i międzynarodowych stosunków gospodarczych. Rozwiniesz umiejętności gromadzenia i selekcjonowania informacji oraz analizy i interpretacji zjawisk zachodzących w międzynarodowym otoczeniu polityczno-gospodarczym. Poznasz zasady komunikacji międzykulturowej. Nauczysz się też dwóch języków obcych, co pozwoli ci swobodnie poruszać́ się w międzynarodowym środowisku.

  Z nami rozwiniesz też miękkie kompetencje – komunikatywność, zdolność współpracy, wywierania wpływu, przedsiębiorczość i elastyczność. Są to umiejętności wysoko oceniane przez pracodawców. Dzięki nim odnajdziesz się w różnych warunkach.

  W czasie studiów na kierunku Stosunki międzynarodowe połączysz przygotowanie teoretyczne z wiedzą praktyczną. Będą cię wspierać́ zarówno naukowcy jak i praktycy: dyplomaci, politycy oraz analitycy różnych dziedzin stosunków międzynarodowych. Nawiążesz cenne kontakty i wyróżnisz się wiedzą niedostępną w podręcznikach.

  Dzięki kompetencjom zdobytym na studiach I stopnia Stosunki międzynarodowe w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie z łatwością będziesz piąć się po szczeblach kariery w międzynarodowych korporacjach, instytucjach publicznych i finansowych, w mediach lub w dyplomacji.

  W Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023 kierunek Stosunki Międzynarodowe prowadzony przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula zyskał najwyższą notę wśród wszystkich uczelni niepublicznych prowadzących takie studia w Polsce.
  Na kierunku Stosunki międzynarodowe – studia licencjackie możesz wybrać jedną z trzech specjalności. Pozwalają one na kontynuowanie edukacji na studiach II stopnia nie tylko z zakresu stosunków międzynarodowych, ale także w dziedzinie ekonomii oraz innych nauk społecznych i humanistycznych, jak socjologia, politologia i historia. Wszystkie specjalności poszerzają horyzonty, dzięki czemu lepiej rozumiesz świat i zwiększą się twoje szanse na rynku pracy.
  Ukończenie studiów licencjackich na kierunku Stosunki międzynarodowe w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie pozwoli ci z sukcesem rozwijać karierę w wybranym obszarze.

  Specjalności na kierunku Stosunki międzynarodowe

  Ta specjalność jest odpowiedzią na ewolucję ładu międzynarodowego oraz rosnącą rywalizację między mocarstwami. Koncentruje się na zmianach kluczowych graczy międzynarodowych oraz wzroście znaczenia liderów niepaństwowych.

  To propozycja dla osób wiążących swoją przyszłość zawodową z mediami utrzymującymi relacje międzynarodowe oraz z korporacjami o charakterze międzynarodowym. Program ma charakter interdyscyplinarny, łączy stosunki międzynarodowe, politologię i dziennikarstwo. Akcent jest położony na kwestie wizerunku publicznego oraz rolę mediów we współczesnych stosunkach międzynarodowych.

  Program koncentruje się na problemach bezpieczeństwa państwa w ujęciu wewnętrznym i zewnętrznym. Poznasz systemy bezpieczeństwa zbiorowego, strategie ochrony przed zagrożeniami oraz sposoby prognozowania niebezpieczeństw. Jest to świetny wybór dla osób, które chcą rozwijać karierę w charakterze analityka międzynarodowego lub planują zajmować się oceną czynników ryzyka w korporacjach.

  Pobierz ofertę specjalności
  Stosunki międzynarodowe
Promocja FIRST MINUTE
2000 zł rabatu
na studia!
Tylko do 14 lipca!

Button: Zapisz się

Promocja trwa do 14.07.2024 i dotyczy tylko obywateli polskich
  Stosunki międzynarodowe
Promocja FIRST MINUTE
2000 zł rabatu
na studia!
Tylko do 14 lipca!

Button: Zapisz się

Promocja trwa do 14.07.2024 i dotyczy tylko obywateli polskich

  Program studiów Stosunki międzynarodowe

  Program kierunku Stosunki Międzynarodowe w Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest unikalny w skali kraju. Bazuje nie tylko na wiedzy akademickiej, ale i doświadczeniu praktyków. Wśród wykładowców znajdują się byli dyplomaci i ministrowie zaangażowani w proces akcesji Polski do NATO i Unii Europejskiej.

  Atuty studiów na kierunku Stosunki międzynarodowe

  Najwyższa nota w rankingu Perspektywy 2023

  W Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023 kierunek Stosunki Międzynarodowe prowadzony przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie zyskał najwyższą notę wśród wszystkich uczelni niepublicznych prowadzących takie studia w Polsce, a 4. miejsce w skali wszystkich polskich uczelni (publiczne i niepubliczne).

  Najwyższa nota w rankingu Perspektywy 2023

  Wysoka ocena polskiej komisji akredytacyjnej

  Polska Komisja Akredytacyjna bardzo wysoko oceniła koncepcję kształcenia, program, kadry, wewnętrzny system jakości i infrastrukturę kierunku Stosunki Międzynarodowe w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. Umiędzynarodowienie oraz wsparcie studentów w procesie kształcenia zdobyły notę najwyższą.

  Wysoka ocena polskiej komisji akredytacyjnej

  Unikalne przedmioty

  W programie studiów są zajęcia dotyczące walki z dezinformacją. W ramach warsztatów weźmiesz też udział w symulacjach konferencji w modelu ONZ. Dzięki takiemu doświadczeniu nauczysz się rozwiązywać problemy, osiągać porozumienia i kompromisy, a także nabędziesz umiejętności przywódcze. Będziesz także uczestniczyć w symulacjach przyjęć dyplomatycznych oraz w warsztatach analityka. Zyskasz praktyczną wiedzę niezbędną do pisania analiz z zakresu polityki zagranicznej.

  Unikalne przedmioty

  Przygotowanie do wykonywania zawodu

  Interdyscyplinarna wiedza z zakresu stosunków międzynarodowych, którą zdobędziesz od doświadczonych praktyków sprawi, że po ukończeniu studiów będziesz ekspertem doskonale przygotowanym do zawodu.

  Przygotowanie do wykonywania zawodu

  Globalne możliwości

  Program oparty na solidnych podstawach pozwoli ci realizować się zawodowo nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Będziesz w stanie zastosować w praktyce wiedzę i doświadczenie zdobyte w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.

  Globalne możliwości

  Współpraca z PwC

  Dzięki współpracy z PwC, która świadczy profesjonalne usługi doradcze, poznasz jej ekspertów. Podczas prowadzonych przez nich zajęć zyskasz praktyczną wiedzę nt. przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowania terroryzmu. Poznasz zagadnienia dotyczące procesów poznawania klienta, wyszukiwania danych w dostępnych źródłach informacji gospodarczej, analizy transakcji) oraz weryfikacji pod kątem sankcji międzynarodowych.

  Współpraca z PwC

  Kariera

  Perspektywy zawodowe

  Ukończenie studiów licencjackich na kierunku Stosunki międzynarodowe w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie pozwoli ci z sukcesem rozwijać karierę w wybranym obszarze.

  SPECJALNOŚĆ PRZYWÓDZTWO WE WESPÓŁCZESNYM ŚWIECIE

  SPECJALNOŚĆ PRZYWÓDZTWO WE WESPÓŁCZESNYM ŚWIECIE

  • administracja rządowa,
  • krajowe agencje bezpieczeństwa,
  • międzynarodowe agencje ds. bezpieczeństwa,
  • agencje marketingowe i PR,
  • firmy doradcze,
  • agencje HR,
  • ośrodki analityczne, badawcze i eksperckie,
  • instytucje Unii Europejskiej,
  • NATO,
  • ONZ,
  • media.
  SPECJALNOŚĆ KOMUNIKOWANIE MIĘDZYNARODOWE

  SPECJALNOŚĆ KOMUNIKOWANIE MIĘDZYNARODOWE

  • administracja publiczna,
  • instytucje zajmujące się promocją Polski i gospodarki,
  • agencje marketingowe i PR,
  • organizacje międzynarodowe,
  • instytucje samorządu gospodarczego,
  • ośrodki analityczno-badawcze,
  • agencje HR,
  • firmy konsultingowe,
  • think-tanki,
  • organizacje pozarządowe,
  • media.
  SPECJALNOŚĆ BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE I MIĘDZYNARODOWE

  SPECJALNOŚĆ BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE I MIĘDZYNARODOWE

  • administracja rządowa,
  • krajowe agencje bezpieczeństwa,
  • międzynarodowe agencje ds. bezpieczeństwa,
  • firmy doradcze,
  • ośrodki analityczne, badawcze i eksperckie,
  • instytucje Unii Europejskiej,
  • NATO,
  • ONZ,
  • media.

  Staże i praktyki studenckie

  Te studia to doskonała okazja do zdobycia teoretycznej, ale również praktycznej wiedzy. Cenne doświadczenie zyskasz, podejmując praktyki i staże. Zrealizujesz je w wiodących firmach oraz instytucjach, z którymi współpracujemy. Dzięki temu postawisz pierwsze kroki w zawodzie i wzbogacisz swoje CV. Odkryjesz specyfikę pracy w wybranym przez ciebie obszarze. Poznasz ludzi i nawiążesz cenne kontakty. To doświadczenie otworzy przed tobą wiele zawodowych możliwości. Zdobędziesz ekscytującą i bardzo dobrze płatną pracę.

  Cennik

  Jak obniżyć opłaty za studia?

  Uczelnie Vistula oferują bogaty system stypendialny, który pozwoli ci realnie obniżyć koszty nauki. Podczas studiów na kierunku Filologia angielska, możesz ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz o zapomogę. Oferujemy także różne promocje. Możesz z nich skorzystać.

  Sprawdź dostępne opcje
  Jak obniżyć opłaty za studia?

  O studiach

  Na studiach magisterskich w zakresie stosunków międzynarodowych w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie rozwiniesz i pogłębisz wiedzę zdobytą w czasie studiów licencjackich. Realizując program, na który składają się zupełnie nowe przedmioty, zdobędziesz dodatkowe umiejętności.

  Studia te są też dobrym rozwiązaniem dla osób studiujących wcześniej socjologię, prawo, ekonomię, kierunki humanistyczne czy politologię, które chcą poszerzyć swoje horyzonty, posiąść nowe umiejętności i tym samym zwiększyć swoje szanse na rynku pracy w zmieniających się nieustannie warunkach. W trakcie nauki zdobędziesz wiedzę i rozwiniesz cenione przez pracodawców kompetencje miękkie pozwalające radzić sobie w różnych okolicznościach. Poznasz zagadnienia bezpieczeństwa międzynarodowego, migracji, terroryzmu oraz międzynarodowych relacji biznesowych. 

  W trakcie studiów magisterskich na kierunku Stosunki międzynarodowe w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula poznasz specjalistyczny język i nauczysz się nim posługiwać. Opanujesz język angielski, który jest podstawą w stosunkach międzynarodowych, a także drugi wybrany język. Zyskasz gotowość do pracy w wielokulturowym środowisku. Z łatwością odnajdziesz się w pracy w międzynarodowych korporacjach, instytucjach finansowych, mediach, instytucjach publicznych i dyplomacji.

  Stosunki międzynarodowe są nauką łączącą wiedzę, doświadczenia i osiągnięcia wielu dyscyplin: ekonomii, prawa, socjologii, nauk politycznych, geografii i historii. Są więc idealnym wyborem zarówno dla tych, którzy jeszcze nie mają sprecyzowanych poglądów na swoją przyszłą karierę, jak i tych, którzy dokładnie wiedzą, w jakim kierunku chcą się rozwijać. 

  Unikalność studiów magisterskich na kierunku Stosunki międzynarodowe w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie polega na włączeniu w proces nauczania zarówno naukowców jak i praktyków: dyplomatów, polityków oraz analityków chętnie dzielących się swoim doświadczeniem ze studentami, wykraczając poza informacje dostępne w podręcznikach. 

  Stosunki międzynarodowe – studia II stopnia w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula wyróżnia wysoki poziom, umiędzynarodowienie kształcenia, wszechstronna opieka nad studentami i wsparcie w procesie nauczania. W trakcie studiów połączysz przygotowanie teoretyczne z wiedzą praktyczną. Ważnym elementem kształcenia są praktyki i staże, które możesz zrealizować w Centrum Stosunków Międzynarodowych i Magazynie Think Tank a także w wielu innych ośrodkach specjalizujących się w stosunkach międzynarodowych. Swoje kompetencje będziesz rozwijać pod okiem pracowników Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych oraz Stowarzyszenia Euroatlantyckiego.

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie współpracuje również z UNAP – Stowarzyszeniem Narodów Zjednoczonych w Polsce, które prowadzi programy z zakresu zrównoważonego rozwoju, praw człowieka, aktywności obywatelskiej, edukacji i demokracji. Dzięki tej współpracy możesz w sposób sensowny i kreatywny rozwijać swoje kompetencje.

  W Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023 kierunek Stosunki międzynarodowe prowadzony przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula zyskał najwyższą notę wśród wszystkich uczelni niepublicznych prowadzących takie studia w Polsce.

  Specjalności

  Stosunki Międzynarodowe nie oferują jednej wąsko rozumianej specjalności. Każda z wymienionych poniżej jest pakietem wiedzy i umiejętności, który poszerza horyzonty, dzięki czemu studenci lepiej rozumieją świat – to zwiększa ich szanse na rynku pracy.

  To nowa specjalność ukierunkowana na zdobywanie wiedzy na temat procesów zachodzących w kluczowych regionach świata oraz głównych aktorów zaangażowanych w Eurazji, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie. W trakcie studiów zyskasz przygotowanie do pracy analitycznej dla organizacji międzynarodowych oraz pozarządowych, instytucji publicznych i korporacji międzynarodowych.

  Specjalność ta jest realizowana we współpracy z programem Ekonomii. Jest skierowana do osób, które chcą połączyć swoje zainteresowanie polityką zagraniczną z zagadnieniami biznesowymi. Jest to idealny wybór dla tych, których fascynują skutki międzynarodowego kryzysu gospodarczego, relacje gospodarcze państw oraz wpływ instytucji kapitałowych i międzynarodowych korporacji na stosunki międzynarodowe. Specjalność ta pozwoli ci zrealizować się w pracy w korporacjach i instytucjach finansowych.

  Specjalność jest odpowiedzią na nasilające się problemy migracyjne oraz aktywność organizacji terrorystycznych zagrażających zarówno bezpieczeństwu pojedynczych państw, jak i społeczności międzynarodowej. Zyskasz kompetencje niezbędne w pracy w organizacjach i firmach zajmujących się bezpieczeństwem krajowym i międzynarodowym oraz oceną ryzyka a także w służbach wywiadowczych.

  Pobierz ofertę specjalności
  Stosunki międzynarodowe
Promocja FIRST MINUTE
2000 zł rabatu
na studia!
Tylko do 14 lipca!

Button: Zapisz się

Promocja trwa do 14.07.2024 i dotyczy tylko obywateli polskich
  Stosunki międzynarodowe
Promocja FIRST MINUTE
2000 zł rabatu
na studia!
Tylko do 14 lipca!

Button: Zapisz się

Promocja trwa do 14.07.2024 i dotyczy tylko obywateli polskich

  Program studiów

  Program studiów na kierunku Stosunki międzynarodowe w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula został stworzony w oparciu o międzynarodowe wzorce. Uwzględnia on najnowsze tendencje i zmiany zachodzące w polityce i gospodarce światowej. Studia w wyważony sposób łączą teoretyczną wiedzę z praktycznymi umiejętnościami. Zajęcia prowadzone są przez kadrę ekspertów, którą tworzą byli ministrowie, ambasadorowie i pracownicy „thinktanków”.

  Atuty studiów

  Globalne możliwości

  Dowiesz się więcej o zależnościach między najważniejszymi uczestnikami globalnej polityki i światowego biznesu oraz kształtujących je procesach. Sprawdzisz się podczas zagranicznych praktyk programu Erasmus Plus. Nawiążesz wiele międzynarodowych znajomości. Dzięki temu drzwi do globalnej kariery będą stały przed tobą otworem.

  Globalne możliwości

  Przygotowanie do wykonywania zawodu

  Interdyscyplinarna wiedza z zakresu stosunków międzynarodowych, którą zdobędziesz od doświadczonych praktyków sprawi, że po ukończeniu studiów śmiało możesz rozpocząć karierę zawodową bez dodatkowego przygotowania.

  Przygotowanie do wykonywania zawodu

  Biznesowe podejście

  Podczas studiów magisterskich będziesz mieć okazję poznać wiele osobistości. Zajęcia prowadzone są przez byłych ministrów, pracowników organizacji międzynarodowych wysokiego szczebla czy ambasadorów. Kadra ekspertów zapewni ci wiedzę i umiejętności wykorzystywane na co dzień w świecie relacji biznesowych.

  Biznesowe podejście

  Najwyższa nota w rankingu Perspektywy 2023

  W Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023 kierunek Stosunki Międzynarodowe prowadzony przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie zyskał najwyższą notę wśród wszystkich uczelni niepublicznych prowadzących takie studia w Polsce, a 4. miejsce w skali wszystkich polskich uczelni (publiczne i niepubliczne).

  Najwyższa nota w rankingu Perspektywy 2023

  Wysoka ocena Polskiej Komisji Akredytacyjne

  Polska Komisja Akredytacyjna bardzo wysoko oceniła koncepcję kształcenia, program, kadry, wewnętrzny system jakości i infrastrukturę kierunku Stosunki międzynarodowe w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. Umiędzynarodowienie oraz wsparcie studentów w procesie kształcenia zdobyły notę najwyższą.

  Wysoka ocena Polskiej Komisji Akredytacyjne

  Nowoczesne technologie w kształceniu

  Stosunki międzynarodowe – studia II stopnia są dostępne również w ofercie studiów online. To nowoczesna forma studiowania realizowana z wykorzystaniem najnowszej technologii informacyjno-komunikacyjnej w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. Możesz studiować, gdzie chcesz i kiedy chcesz, we własnym tempie.

  Nowoczesne technologie w kształceniu

  Kariera

  Perspektywy zawodowe

  Stosunki Międzynarodowe (studia magisterskie) otwierają przed tobą możliwości pracy w dyplomacji i globalnym biznesie. Absolwenci kierunku mogą starać się o zatrudnienie m.in. w następujących instytucjach:

  SPECJALNOŚĆ STUDIA GLOBALNE

  SPECJALNOŚĆ STUDIA GLOBALNE

  • instytucje państwowe;
  • centra badawcze;
  • organizacje międzynarodowe;
  • instytucje Unii Europejskiej;
  • struktury NATO;
  • agendy ONZ;
  • korporacje;
  • instytucje pozarządowe;
  • firmy konsultingowe;
  • media.
  SPECJALNOŚĆ BEZPIECZEŃSTWO I MIGRACJE MIĘDZYNARODOWE

  SPECJALNOŚĆ BEZPIECZEŃSTWO I MIGRACJE MIĘDZYNARODOWE

  • placówki zagraniczne;
  • międzynarodowe organizacje i korporacje;
  • administracja publiczna;
  • think-tanki zajmujące się analizą zagrożeń międzynarodowych;
  • instytuty badawcze;
  • organizacje pozarządowe;
  • instytucje Unii Europejskiej;
  • struktury NATO;
  • agendy ONZ.
  SPECJALNOŚĆ MIĘDZYNARODOWE RELACJE BIZNESOWE

  SPECJALNOŚĆ MIĘDZYNARODOWE RELACJE BIZNESOWE

  • instytucje publiczne, państwowe i samorządowe;
  • fundacje i stowarzyszenia;
  • organizacje pozarządowe;
  • korporacje i organizacje międzynarodowe;
  • firmy konsultingowe;
  • centra badawcze, think-tanki i instytucje badawczo-rozwojowe;
  • agencje marketingowe i PR;
  • działy marketingu firm i instytucji;
  • agencje badań rynkowych.

  Staże i praktyki studenckie

  Te studia to doskonała okazja do zdobycia teoretycznej, ale również praktycznej wiedzy. Cenne doświadczenie zyskasz, podejmując praktyki i staże. Zrealizujesz je w wiodących firmach, z którymi współpracujemy. Dzięki temu postawisz pierwsze kroki w zawodzie i wzbogacisz swoje CV. Odkryjesz specyfikę pracy w wybranym przez ciebie obszarze. Poznasz ludzi i nawiążesz cenne kontakty. To doświadczenie otworzy przed tobą wiele zawodowych możliwości. Zdobędziesz ekscytującą i bardzo dobrze płatną pracę.

  Cennik

  Jak obniżyć opłaty za studia?

  Uczelnie Vistula oferują bogaty system stypendialny, który pozwoli ci realnie obniżyć koszty nauki. Podczas studiów na kierunku Filologia angielska, możesz ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz o zapomogę. Oferujemy także różne promocje. Możesz z nich skorzystać.

  Sprawdź dostępne opcje
  Jak obniżyć opłaty za studia?

  Uczelnia realizuje projekty
  współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
  Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.