DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / Kandydat / Dni otwarte online / Grafika – Dni Otwarte Online

Zapisz się na dzień otwarty kierunku Grafika

Sprawdź inne kierunki na Dniach Otwartych

Dziękujemy, że jesteś z nami.

Jeśli interesujesz się sztuką i masz artystyczne zacięcie, które zamierzasz rozwijać, to kierunek Grafika na Wydziale Informatyki, Grafiki i Architektury Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie jest właśnie dla ciebie. Z nami wypracujesz warsztat i zdobędziesz praktyczną wiedzę, która pozwoli ci zostać grafikiem w branży reklamowej lub rozwijać talent w kierunku projektów artystycznych. Śledzimy i angażujemy się w postępującą rewolucję cyfrową – stawiamy na połączenie tradycyjnych technik artystycznych z nowoczesnymi, opartymi o warsztat fotograficzny i cyfrowy.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o kierunku Grafika, zarejestruj się na Dni Otwarte Online.

Start 26 lipca 2024 r. o godz. 18:30

UCZESTNICY WEBINARU ZYSKAJĄ RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z WYJĄTKOWEJ PROMOCJI: 30% RABATU NA PIERWSZY ROK STUDIÓW – szczegóły poznasz podczas Dnia Otwartego!

Najważniejsze informacje o wydarzeniu
Początek: pt., 26 lip 2024, 18:30
Koniec: pt., 26 lip 2024, 19:15
Miejsce: Webinar Online
Zapisz mnie

Otrzymasz rzetelne informacje:

 • odkryjesz zalety naszej uczelni;
 • poznasz warunki studiowania;
 • sprawdzisz, jak uczymy;
 • poznasz zawodowe ścieżki naszych studentów;
 • dowiesz się, jak przebiega proces rekrutacji;
 • poznasz warunki finansowe.

Spotkanie poprowadzi dr Magdalena Nowakowska-Troniewska

Spotkanie poprowadzi dr Magdalena Nowakowska-Troniewska

Doktor w dziedzinie sztuki w dyscyplinie sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki uzyskany w 2022 roku na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie pod kierunkiem prof. Andrzeja Węcławskiego. Dyplom magisterski uzyskała w 2000 roku na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu pod kierunkiem prof. Andrzeja Basaja.

Stypendystka DAAD w Hochschule für Bildende Künste Brunszwik w Niemczech. Członkini Stowarzyszenia Twórców Grafiki Warsztatowej KISSPRINT oraz Grupy Twórczej PositiveArt. Specjalizuje się w grafice, projektowaniu ilustracji oraz książek. Naukowo zajmuje się realizacją autorskich projektów związanych z pamięcią i jej oddziaływaniem na kształtowanie się tożsamości indywidualnej.

Jest autorką licznych projektów artystycznych realizowanych we współpracy z Muzeum Pałacu Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie. Jej prace prezentowane są na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą.

Zapisz się na Dzień Otwarty jeśli chcesz wiedzieć:

 • czy można płacić za semestr lub miesięcznie i ile to kosztuje;
 • jakie są terminy i sposoby wnoszenia czesnego;
 • czy są zniżki i jakie;
 • z jakich stypendiów możesz skorzystać;

dr Magdalena Nowakowska-Troniewska odpowie na wszystkie twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Dowiedz się więcej o kierunku Grafika:
Grafika I stopnia
Grafika II stopnia

Start 26 lipca 2024 r. o godz. 18:30

UCZESTNICY WEBINARU ZYSKAJĄ RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z WYJĄTKOWEJ PROMOCJI: 30% RABATU NA PIERWSZY ROK STUDIÓW – szczegóły poznasz podczas Dnia Otwartego!

Zapisz się na dzień otwarty kierunku Grafika

  Twoje imię i nazwisko

  Twój adres e-mail

  Twój numer telefonu

  Informacje o kierunku

  Grafika – o studiach

  Rynek sztuki dynamicznie rośnie zarówno w Polsce, jak i na świecie, a odbudowa wartości rynku reklamy stała się faktem. Jeśli zatem jest ci bliska grafika komputerowa, interesujesz się sztuką i masz artystyczne zacięcie, które zamierzasz rozwijać, to studia na kierunku Grafika na Wydziale Informatyki, Grafiki i Architektury Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie są właśnie dla ciebie. W trakcie studiów I stopnia z zakresu grafiki komputerowej zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności, które pozwolą ci zostać grafikiem np. w branży reklamowej lub rozwijać talent w kierunku projektów artystycznych. Zapotrzebowanie na kreatywnych grafików komputerowych, którzy potrafią sprawnie posługiwać się najnowocześniejszymi narzędziami, w tym wyspecjalizowanym oprogramowaniem komputerowym stale, rośnie.


  Na studiach z Grafiki zaangażujesz się w postępującą rewolucję cyfrową. Połączysz tradycyjne techniki artystyczne z nowoczesnymi, opartymi na warsztacie fotograficznym i cyfrowym. Aż 70 procent zajęć ma charakter praktyczny, a integralną częścią studiów są praktyki zawodowe oraz plenery malarskie. Zyskasz przydatne umiejętności w zakresie grafiki, dzięki którym w sposób świadomy będziesz posługiwać się technikami artystycznymi. Rozwiniesz swoją pasję i kompetencje poszukiwane przez pracodawców.


  W trakcie studiów możesz skoncentrować się na grafice artystycznej. Opanujesz warsztatowe techniki druku, umiejętności w zakresie rysunku, malarstwa, ilustracji i fotografii. Nauczysz się korzystać z wybranych środków przekazu i narzędzi. Rozwiniesz artystyczną niezależność i gotowość do samodzielnej pracy twórczej. Zrozumiesz specyfikę zarówno rynku artystycznego, jak i branży reklamowej. Poznasz także regulacje i zasady prawa o ochronie własności intelektualnej.

  Grafika komputerowa – studia w Warszawie


  Studia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie dadzą ci też możliwość poświęcenia się grafice komputerowej – interdyscyplinarnej, dzięki czemu zdobędziesz wiedzę niezbędną w branży reklamowej. Zyskasz kompetencje i doświadczenie niezbędne w projektowaniu komunikacji wizualnej. Nauczysz się wykorzystywać grafikę komputerową w reklamie i marketingu. Poznasz specyfikę i wymogi techniczne, merytoryczne i artystyczne komercyjnych zadań realizowanych na rynku projektowym. Dowiesz się, jak tworzyć w różnych technikach, jak przygotowywać i przetwarzać materiały graficzne w wersję cyfrową i gotową do druku, jak projektować realizacje multimedialne. Nauczysz się też tworzenia filmów animowanych, zdjęć i ilustracji. Dowiesz się jak edytować i przetwarzać obraz cyfrowy z wykorzystaniem technologii AI. Grafika komputerowa – studia w Warszawie otworzą przed tobą drzwi do środowiska profesjonalistów. Spełnisz się i odniesiesz sukces zawodowy.


  Grafika komputerowa w warszawskiej Uczelni Vistula jest kierunkiem niezwykle twórczym i inspirującym. W trakcie studiów będziesz cieszyć się swobodą wypowiedzi i indywidualnym podejściem wykładowców.

  Grafika – studia zaoczne i stacjonarne: wymagania

  Jeżeli chcesz ubiegać się o przyjęcie na studia licencjackie na kierunku Grafika w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie, musisz spełniać następujące wymagania:

  • posiadać świadectwo dojrzałości;
  • wstawić wraz z dokumentami do systemu rekrutacyjnego DreamApply, w formie cyfrowej, swoje portfolio składające się z przykładów własnych prac artystycznych obejmujące minimum 12 prac w dowolnych technikach.

  Specjalności na kierunku Grafika

  Dzięki tej specjalności rozwiniesz się jako niezależny artysta grafik. Otrzymasz silne podstawy w zakresie rysunku, malarstwa i ilustracji. Poznasz co najmniej 10 technik graficznych: linoryt, linoryt barwny, suchą igłę, mezzotintę, miedzioryt, akwafortę, akwatintę, litografię, serigrafię i algrafię. Nauczysz się korzystać z wybranych środków przekazu i narzędzi, aby zrealizować określony cel. Specjalność grafika artystyczna to dobry start do samodzielnej pracy twórczej.

  Dzięki tej specjalności zdobędziesz kompetencje grafika komputerowego. Poznasz programy pakietu Adobe CC: Photoshop, Illustrator, In Design, Premiere Pro, After Effect, Animate Pro. Dowiesz się, jak tworzyć w różnych technikach, a także, jak realizować filmy animowane oraz wykonać projekt łączący obraz i tekst. Nauczysz się obróbki cyfrowej zdjęć i filmów.

  Pobierz ofertę specjalności
  Grafika
0 zł – opłata rekrutacyjna
0 zł – wpisowe 
0 zł – 1. miesiąc studiów 
Tylko do 4 sierpnia!

Button: Zapisz się

Promocja trwa do 04.08.2024 i dotyczy tylko obywateli polskich
  Grafika
0 zł – opłata rekrutacyjna
0 zł – wpisowe 
0 zł – 1. miesiąc studiów 
Tylko do 4 sierpnia!

Button: Zapisz się

Promocja trwa do 04.08.2024 i dotyczy tylko obywateli polskich

  Program studiów Grafika- zaoczne, stacjonarne

  Program kierunku Grafika – studia I stopnia w Akademii Finansów i Biznesu w Warszawie został tak ukształtowany, by w jak najszerszy sposób uwzględnić różnorodność środków wyrazu, jakimi posługuje się grafik a także, by wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu współczesnych odbiorców na prace graficzne. W ramach programu zrealizujesz 960 godzin praktyk zawodowych.

  Atuty studiów na kierunku Grafika

  Projektowanie grafik na studiach

  Zyskasz wiedzę o tym, jak opracowywać i przygotowywać do druku materiały graficzne w różnych technikach. W tym procesie pomoże ci wyobraźnia, wiedza plastyczna i odpowiednie umiejętności techniczne.

  Projektowanie grafik na studiach

  Przygotowywanie grafik komputerowych DTP

  Nauczysz się przygotowywać i przetwarzać wszelkie materiały graficzne w wersję cyfrową i gotową do druku – wszystko przy użyciu specjalistycznego oprogramowania komputerowego i sprzętu peryferyjnego.

  Przygotowywanie grafik komputerowych DTP

  Multimedialne przygotowanie

  Nauczysz się projektować i przygotowywać elementy graficzne wykorzystywane w realizacjach multimedialnych. Zyskasz wiedzę niezbędną do skompilowania projektu multimedialnego oraz jego realizacji. Nauczysz się . edytować i przetwarzać obraz cyfrowy z wykorzystaniem technologii AI.

  Multimedialne przygotowanie

  Studio fotograficzne

  Zgłębisz tajniki fotografii, korzystając z nowoczesnego uczelnianego studia fotograficznego, które jest wyposażone w kamerę miechową wielkoformatową oraz aparat cyfrowy. W trakcie warsztatów poznasz zasady obsługi sprzętu fotograficznego i rodzaje oświetlenia, nauczysz się kompozycji i ekspozycji. Wykorzystasz wiedzę, umiejętności, sprzęt i specjalistyczne oprogramowanie do tworzenia zdjęć reportażowych, reklamowych czy artystycznych.

  Studio fotograficzne

  Zawodowe ilustracje

  Dowiesz się, jak w praktyce wykorzystywać wiedzę plastyczną, umiejętności warsztatowe i znajomość oprogramowania graficznego. Nauczysz się samodzielnie tworzyć profesjonalne ilustracje, będące interpretacją lub dopełnieniem przekazu werbalnego zawartego w materiałach do publikacji.

  Zawodowe ilustracje

  Wykładowcy praktycy

  W trakcie studiów będą cię wspierać wybitni wykładowcy, którzy są praktykami na rynku sztuki, projektowania i reklamy.

  Wykładowcy praktycy

  Wystawy studenckich prac

  To stały element życia Uczelni Vistula. Wystawy pokazują charakter oraz specyfikę prowadzonych zajęć. To wędrówka po meandrach wyobraźni studentów, która prezentuje ich warsztat, talenty i umiejętności, zaangażowanie, pasję, odwagę i pozytywną energię. Każda wystawa jest pretekstem do ciekawej dyskusji a także recenzowania prac kolegów. Wymiana opinii zawsze rozwija i inspiruje.

  Wystawy studenckich prac

  Kariera

  Perspektywy zawodowe po kierunku Grafika

  SPECJALNOŚĆ GRAFIKA ARTYSTYCZNA

  SPECJALNOŚĆ GRAFIKA ARTYSTYCZNA

  • ilustrator,
  • artysta grafik warsztatowy,
  • projektant w instytucjach kulturalno-artystycznych (m.in. galerie, teatry),
  • fotograf,
  • nauczyciel sztuki, rysunku i malarstwa,
  • animator kultury,
  • pracownik domu kultury, świetlicy artystycznej,
  • organizator warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych,
  • instruktor zajęć plastycznych,
  • ilustrator w instytucjach, artystycznych studiach projektowych i agencjach reklamowych.
  SPECJALNOŚC GRAFIKA INTERDYSCYPLINARNA

  SPECJALNOŚC GRAFIKA INTERDYSCYPLINARNA

  • projektant w wydawnictwach,
  • projektant w artystycznych studiach projektowych, agencjach reklamowych i instytucjach kulturalno-artystycznych,
  • grafik w drukarniach,
  • specjalista ds. DTP,
  • grafik kreatywny,
  • art director,
  • projektant gier komputerowych,
  • projektant grafiki i multimediów,
  • nauczyciel projektowania graficznego lub grafiki komputerowej,
  • organizator warsztatów projektowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

  Staże i praktyki studenckie – grafika w Warszawie

  Studia na kierunku Grafika w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula to doskonała okazja do zdobycia praktycznej wiedzy. Cenne doświadczenie zyskasz, podejmując praktyki i staże. Zrealizujesz je w wiodących firmach, z którymi współpracujemy. Dzięki temu postawisz pierwsze kroki w zawodzie i wzbogacisz swoje CV. Odkryjesz specyfikę pracy w wybranym przez ciebie obszarze. Poznasz ludzi i nawiążesz cenne kontakty. To doświadczenie otworzy przed tobą wiele zawodowych możliwości. Zdobędziesz ekscytującą i bardzo dobrze płatną pracę.

  Cennik

  Jak obniżyć opłaty za studia?

  Uczelnie Vistula oferują bogaty system stypendialny, który pozwoli ci realnie obniżyć koszty nauki. Podczas studiów na kierunku Filologia angielska, możesz ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz o zapomogę. Oferujemy także różne promocje. Możesz z nich skorzystać.

  Sprawdź dostępne opcje
  Jak obniżyć opłaty za studia?

  O studiach

  REKRUTACJA NA SEMESTR ZIMOWY ROKU AKADEMICKIEGO 2024/2025 NA STUDIA II STOPNIA KIERUNKU GRAFIKA NIE JEST OBECNIE PROWADZONA

  Grafika – studia magisterskie na Wydziale Informatyki, Grafiki i Architektury w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula to kierunek adresowany do osób, które chcą samodzielnie działać twórczo i nie boją się artystycznych eksperymentów. To także idealny wybór dla tych, którzy chcą zająć się grafiką komputerową i są zainteresowani pracą opartą na doświadczeniach eksperymentalnych z wykorzystaniem wyobraźni, własnych umiejętności rysunkowych, fotografii i najnowszych osiągnięć druku cyfrowego.

  Jeśli więc chcesz spełniać się zawodowo w obszarze grafiki komputerowej, zamierzasz realizować własne, oryginalne koncepcje artystyczne oraz umiejętnie i swobodnie korzystać z posiadanego warsztatu grafika, to dwuletnie studia magisterskie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie są właśnie dla ciebie. W ich trakcie zdobędziesz niezbędną wiedzę i specjalistyczne umiejętności. Możesz zostać samodzielnym artystą lub pracować jako grafik komputerowy. Rynek coraz bardziej potrzebuje kreatywnych grafików, którzy potrafią sprawnie posługiwać się najnowocześniejszymi narzędziami, w tym wyspecjalizowanym oprogramowaniem komputerowym.

  Studia magisterskie Grafika są w pewnym zakresie kontynuacją studiów I stopnia. Staniesz jednak wobec wyzwań na wyższym poziomie niż w ramach programu licencjackiego. Rozwiniesz warsztat rysunku, malarstwa i ilustracji. Zyskasz biegłość w korzystaniu z wybranych środków przekazu i narzędzi. Rozwiniesz artystyczną niezależność i gotowość do samodzielnej pracy twórczej. Zrozumiesz specyfikę zarówno rynku artystycznego, jak i branży reklamowej. Poznasz także regulacje i zasady prawa o ochronie własności intelektualnej. Jednocześnie, realizując program studiów magisterskich na kierunku Grafika, otrzymasz wykształcenie w zupełnie nowych dla ciebie obszarach, np. kreacji video, multimediów czy fotografii alternatywnej. Nauczysz się korzystać z technologii AI.

  W warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula stawiamy na praktyczny wymiar kształcenia. Zajęcia na kierunku Grafika na poziomie studiów magisterskich łączymy z rozwojem kreatywności w projektowaniu i nauką promocji przedsięwzięć na granicy sztuki i komercji. Na ostatnim semestrze zrealizujesz praktyki dyplomowe w wymiarze 460 godzin.

  Grafika – studia magisterskie w Uczelni Vistula w Warszawie jest kierunkiem niezwykle twórczym i inspirującym. W trakcie studiów będziesz cieszyć się swobodą wypowiedzi i indywidualnym podejściem wybitnych, kreatywnych wykładowców, którzy są praktykami na rynku sztuki i reklamy.

  Wymagania

  Jeżeli chcesz ubiegać się o przyjęcie na studia magisterskie na kierunku Grafika w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula, musisz spełnić następujące wymagania:

  • posiadać dyplom ukończenia studiów I stopnia (licencjackie lub inżynierskie) bądź studiów jednolitych magisterskich;
  • wstawić, wraz z dokumentami do systemu rekrutacyjnego DreamApply w formie cyfrowej, swoje portfolio składające się z przykładów własnych prac artystycznych obejmujące minimum 12 prac w dowolnych technikach.

  Specjalności na kierunku Grafika

  Wybierając tę specjalność znacznie poszerzysz wiedzę z zakresu technik graficznych, również w obszarze grafiki komputerowej. Studia magisterskie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula pozwolą ci na tworzenie artystycznych eksperymentów z wykorzystaniem wyobraźni, własnych umiejętności rysunkowych czy fotografii. Stworzysz wiele unikatowych dzieł, obiektów przestrzennych oraz instalacji graficznych.

  To specjalność zaprojektowana z myślą o osobach, które chcą zająć się sztuką w wymiarze komercyjnym. Poszerzysz wiedzę z zakresu mediów analogowych i elektronicznych. Staniesz się świadomym twórcą, przygotowanym do pracy w obszarach związanych z kreacją. Zdobędziesz doświadczenie niezbędne do wdrażania własnych koncepcji artystycznych. Rozwiniesz kompetencje jako grafik komputerowy.

  Pobierz ofertę specjalności
  Grafika
0 zł – opłata rekrutacyjna
0 zł – wpisowe 
0 zł – 1. miesiąc studiów 
Tylko do 4 sierpnia!

Button: Zapisz się

Promocja trwa do 04.08.2024 i dotyczy tylko obywateli polskich
  Grafika
0 zł – opłata rekrutacyjna
0 zł – wpisowe 
0 zł – 1. miesiąc studiów 
Tylko do 4 sierpnia!

Button: Zapisz się

Promocja trwa do 04.08.2024 i dotyczy tylko obywateli polskich

  Program studiów

  Program kierunku Grafika – studia magisterskie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie został tak ukształtowany, by w jak najszerszy sposób uwzględnić różnorodność środków wyrazu, jakimi posługuje się grafik, jak również wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu współczesnych odbiorców na prace graficzne. Program zawiera cele zawodowe i przygotowuje studentów do wykonywania takich profesji jak: projektant grafiki, grafik komputerowy DTP, grafik komputerowy multimediów, ilustrator, animator, fotograf.

  Atuty studiów na kierunku Grafika

  Twórcza samodzielność

  Otrzymasz tytuł magistra sztuki. Będziesz samodzielnie i świadomie tworzyć dzieła artystyczne w wybranych przez siebie technikach.

  Twórcza samodzielność

  Projektowanie grafik

  Opanujesz tworzenie własnych koncepcji opracowania i przygotowania materiałów graficznych do druku w różnych technikach, w oparciu o własną wyobraźnię, wiedzę plastyczną i odpowiednie umiejętności techniczne. Nauczysz się korzystać z technologii AI.

  Projektowanie grafik

  Bogate zaplecze

  Podczas studiów nauczysz się obsługi specjalistycznych narzędzi i sprzętu pomocnego w tworzeniu unikatowych kreacji. Zdobędziesz solidne przygotowanie do dynamicznej pracy w świecie reklamy i nowych mediów.

  Bogate zaplecze

  Zawodowa gotowość

  Dzięki nauce typografii, grafiki projektowej, a także zdobyciu wiedzy z zakresu marketingu i promocji, zyskasz kompetencje do tworzenia i wdrażania komercyjnych projektów np. w branży reklamowej.

  Zawodowa gotowość

  Wykładowcy praktycy

  W trakcie studiów będą cię wspierać wybitni wykładowcy, którzy są praktykami na rynku sztuki i reklamy.

  Wykładowcy praktycy

  Studio fotograficzne

  Zgłębisz tajniki fotografii, korzystając z nowoczesnego uczelnianego studia fotograficznego, które jest wyposażone w kamerę miechową wielkoformatową oraz aparat cyfrowy. W trakcie warsztatów poznasz zasady obsługi sprzętu fotograficznego i rodzaje oświetlenia, nauczysz się kompozycji i ekspozycji. Wykorzystasz wiedzę, umiejętności, sprzęt i specjalistyczne oprogramowanie do tworzenia zdjęć reportażowych, reklamowych czy artystycznych.

  Studio fotograficzne

  Wystawy studenckich prac

  To stały element życia Uczelni Vistula. Wystawy pokazują charakter oraz specyfikę prowadzonych zajęć. To wędrówka po meandrach wyobraźni studentów, która prezentuje ich warsztat, talenty i umiejętności, zaangażowanie, pasję, odwagę i pozytywną energię. Każda wystawa jest pretekstem do ciekawej dyskusji a także recenzowania prac kolegów. Wymiana opinii zawsze rozwija i inspiruje.

  Wystawy studenckich prac

  Kariera

  Perspektywy zawodowe

  Dyplom studiów magisterskich na kierunku Grafika otwiera możliwości podjęcia pracy w wielu ciekawych sferach.

  SPECJALNOŚĆ GRAFIKA ARTYSTYCZNA

  SPECJALNOŚĆ GRAFIKA ARTYSTYCZNA

  • ilustrator,
  • artysta grafik warsztatowy,
  • projektant w instytucjach kulturalno-artystycznych (m.in. galerie, teatry),
  • fotograf,
  • nauczyciel lub wykładowca sztuki, rysunku i malarstwa,
  • animator kultury,
  • pracownik domu kultury, świetlicy artystycznej,
  • organizator warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych,
  • instruktor zajęć plastycznych,
  • ilustrator w instytucjach, artystycznych studiach projektowych i agencjach reklamowych.
  SPECJALNOŚC GRAFIKA INTERDYSCYPLINARNA

  SPECJALNOŚC GRAFIKA INTERDYSCYPLINARNA

  • projektant w wydawnictwach,
  • projektant w artystycznych studiach projektowych, agencjach reklamowych i instytucjach kulturalno-artystycznych,
  • grafik w drukarniach,
  • specjalista ds. DTP,
  • grafik kreatywny,
  • art director,
  • projektant gier komputerowych,
  • projektant grafiki i multimediów,
  • nauczyciel albo wykładowca projektowania graficznego lub grafiki komputerowej,
  • organizator warsztatów projektowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

  Staże i praktyki studenckie

  Te studia to doskonała okazja do zdobycia teoretycznej, ale również praktycznej wiedzy. Cenne doświadczenie zyskasz, podejmując praktyki i staże. Zrealizujesz je w wiodących firmach, z którymi współpracujemy. Dzięki temu postawisz pierwsze kroki w zawodzie i wzbogacisz swoje CV. Odkryjesz specyfikę pracy w wybranym przez ciebie obszarze. Poznasz ludzi i nawiążesz cenne kontakty. To doświadczenie otworzy przed tobą wiele zawodowych możliwości. Zdobędziesz ekscytującą i bardzo dobrze płatną pracę.

  Cennik

  Jak obniżyć opłaty za studia?

  Uczelnie Vistula oferują bogaty system stypendialny, który pozwoli ci realnie obniżyć koszty nauki. Podczas studiów na kierunku Filologia angielska, możesz ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz o zapomogę. Oferujemy także różne promocje. Możesz z nich skorzystać.

  Sprawdź dostępne opcje
  Jak obniżyć opłaty za studia?
  Uczelnia realizuje projekty
  współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
  Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

  Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.