DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / Kandydat / Dni otwarte online / Dzień otwarty dla wszystkich kierunków studiów ONLINE

Zapisz się na dzień otwarty Studiów Online

Sprawdź inne kierunki na Dniach Otwartych

Dziękujemy, że jesteś z nami.

Studia online podbijają rynek edukacyjny nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Oferują dostęp do wiedzy, jaki wcześniej trudno było sobie nawet wyobrazić. A wszystko za sprawą szeroko dostępnej komunikacji mobilnej, która ułatwia uczenie się i skraca czas przeznaczony na studiowanie.
Jeśli chcesz studiować wybrany kierunek, zdobyć specjalistyczną wiedzę i praktyczne umiejętności, ale z powodów osobistych lub zawodowych nie możesz tego robić w trybie tradycyjnym, poznaj profesjonalnie przygotowane studia online w Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o studiach online w Akademii Finansów i Biznesu Vistula, zarejestruj się na Dni Otwarte Online.

Start 28 września 2023 r. o godz. 18:30

UCZESTNICY WEBINARU ZYSKAJĄ RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z WYJĄTKOWEJ PROMOCJI: 30% RABATU NA PIERWSZY ROK STUDIÓW – szczegóły poznasz podczas Dnia Otwartego!

Najważniejsze informacje o wydarzeniu
Początek: czw., 28 wrz 2023, 18:30
Koniec: czw., 28 wrz 2023, 19:15
Miejsce: Webinar Online
Zapisz mnie

Otrzymasz rzetelne informacje:

 • poznasz kierunki studiów online;
 • dowiesz się o warunkach studiowania;
 • sprawdzisz, jak uczymy;
 • poznasz zawodowe ścieżki naszych studentów;
 • dowiesz się, jak przebiega proces rekrutacji;
 • odkryjesz zalety naszej uczelni.

Lista kierunków podyplomowych dostępna w trybie online:

Spotkanie poprowadzi mgr Marta Kozak-Gołębiowska

Spotkanie poprowadzi mgr Marta Kozak-Gołębiowska

mgr Marta Kozak-Gołębiowska – Metodyk, learning experience designer. Od 2006 r. związana z branżą szkoleń e-learning. Brała udział w tworzeniu szkoleń dla dużych organizacji, takich jak PKN ORLEN, Bank BGŻ BNP Paribas S.A., ARiMR, Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury. Pracowała w ogólnopolskich projektach e-learningowych, np. Akademia PARP. Uczestniczyła w tworzeniu pierwszego polskiego portalu MOOC, należącego do Ministerstwa Edukacji i Nauki – Navoica.pl, w projekcie realizowanym przez Fundację Młodej Nauki. W Akademii Finansów i Biznesu Vistula wraz z zespołem wykładowców oraz specjalistów e-learning prowadzi studia online oraz zajmuje się wdrażaniem nowoczesnych technologii edukacyjnych. Prowadzi także tradycyjne zajęcia dla studentów z zakresu komunikacji oraz kompetencji miękkich. Autorka kursów MOOC z zakresu komunikacji międzykulturowej.

Zapisz się na Dzień Otwarty jeśli chcesz wiedzieć:

 • czy można płacić za semestr lub miesięcznie i ile to kosztuje;
 • jakie są terminy i sposoby wnoszenia czesnego;
 • czy są zniżki i jakie;
 • z jakich stypendiów możesz skorzystać;

Mgr Marta Kozak-Gołębiowska odpowie na wszystkie twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Dowiedz się więcej o studiach online

Start 28 września 2023 r. o godz. 18:30

UCZESTNICY WEBINARU ZYSKAJĄ RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z WYJĄTKOWEJ PROMOCJI: 30% RABATU NA PIERWSZY ROK STUDIÓW – szczegóły poznasz podczas Dnia Otwartego!

Zapisz się na dzień otwarty Studiów Online

  Twoje imię i nazwisko

  Twój adres e-mail

  Twój numer telefonu

  Informacje o kierunku

  REKRUTACJA NA SEMESTR ZIMOWY ROKU AKADEMICKIEGO 2023/2024 NA KIERUNEK STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE W TRYBIE ONLINE NIE JEST OBECNIE PROWADZONA

  O studiach

  Stosunki międzynarodowe na poziomie licencjackim możesz studiować w Akademii Finansów i Biznesu Vistula także w trybie online.

  Jeśli interesuje cię polityka międzynarodowa i gospodarka światowa, a przy tym intensywnie pracujesz, opiekujesz się dziećmi lub mieszkasz poza granicami kraju, studia online (I stopnia) są właśnie dla ciebie. Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie jest liderem w obszarze studiów online. Będziesz studiować w języku polskim i otrzymasz dyplom polskiej uczelni.

  W trakcie studiów licencjackich online na kierunku Stosunki międzynarodowe dowiesz się, jak zmiany klimatyczne, migracje, rasizm, terroryzm, pogoń za dobrobytem i dostępem do surowców naturalnych wpływają na nasze życie. 

  Dzięki zróżnicowanemu kształceniu obejmującemu różne dziedziny nauki (politologia, prawo, bezpieczeństwo narodowe, ekonomia, humanistyka) oraz rozwijaniu kompetencji miękkich odnajdziesz się na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.

  W trakcie studiów licencjackich online zdobędziesz obszerną wiedzę o procesach politycznych, gospodarczych, społecznych i kulturowych, zachodzących we współczesnym świecie. Osiągniesz wysokiej klasy kompetencje językowe. Zyskasz wiedzę z zakresu polityki międzynarodowej i dyplomacji, współczesnych konfliktów zbrojnych i międzynarodowych stosunków gospodarczych. Rozwiniesz umiejętności gromadzenia i selekcjonowania informacji oraz analizy i interpretacji zjawisk zachodzących w międzynarodowym otoczeniu polityczno-gospodarczym. Poznasz zasady komunikacji międzykulturowej.

  W procesie kształcenia na studiach online kładziemy nacisk na kwestie związane z bezpieczeństwem, kryzysami oraz rosnącą rolą mediów cyfrowych, dzięki czemu kierunek ten jest szczególnie atrakcyjny dla pracowników służb mundurowych i administracji publicznej.

  W Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023 kierunek Stosunki Międzynarodowe (również studia online) prowadzony przez warszawską Akademię Finansów i Biznesu Vistula zyskał najwyższą notę wśród wszystkich uczelni niepublicznych prowadzących takie studia w Polsce.

  Specjalności

  Program koncentruje się problemach bezpieczeństwa państwa w ujęciu wewnętrznym i zewnętrznym. Poznasz systemy bezpieczeństwa zbiorowego, strategie ochrony przed zagrożeniami oraz sposoby prognozowania niebezpieczeństw. Jest to świetny wybór dla osób, które chcą rozwijać karierę w charakterze analityka międzynarodowego lub zajmować się oceną czynników ryzyka w korporacjach.

  Pobierz ofertę specjalności
  Promocja -1000 zł

Tylko do 1 października! Button: Zapisz się

Promocja trwa do 01.10.2023 i dotyczy tylko obywateli polskich
  Promocja -1000 zł

Tylko do 1 października! Button: Zapisz się

Promocja trwa do 01.10.2023 i dotyczy tylko obywateli polskich

  Program

  Program studiów online na kierunku Stosunki Międzynarodowe w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie jest unikalny w skali kraju. Bazuje nie tylko na wiedzy akademickiej, ale i doświadczeniu praktyków. Wśród wykładowców są byli dyplomaci i ministrowie zaangażowani w proces akcesji Polski do NATO i Unii Europejskiej.

  Atuty studiów na kierunku Stosunki międzynarodowe

  Najwyższa nota w rankingu Perspektywy 2023

  W Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023 kierunek Stosunki Międzynarodowe prowadzony przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie zyskał najwyższą notę wśród wszystkich uczelni niepublicznych prowadzących takie studia w Polsce, a 4. miejsce w skali wszystkich polskich uczelni (publiczne i niepubliczne).

  Najwyższa nota w rankingu Perspektywy 2023

  Przygotowanie do wykonywania zawodu

  Interdyscyplinarną wiedzę z zakresu stosunków międzynarodowych zdobędziesz pod okiem doświadczonych praktyków. Zyskasz pełną gotowość do pracy zawodowej.

  Przygotowanie do wykonywania zawodu

  Globalne możliwości

  Program oparty na solidnych podstawach pozwoli ci realizować się zawodowo nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Będziesz w stanie zastosować w praktyce wiedzę i doświadczenie zdobyte w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.

  Globalne możliwości

  Specjalistyczna wiedza

  Koncentrując się na specjalizacji otrzymasz kompleksową i rzetelną wiedzę, dzięki której z sukcesem będziesz rozwijać karierę zawodową.

  Specjalistyczna wiedza

  Kariera

  Perspektywy zawodowe

  Ukończenie studiów licencjackich na kierunku Stosunki międzynarodowe w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie pozwoli ci z sukcesem rozwijać karierę w wybranym obszarze.

  Program studiów został zaprojektowany tak, by jak najlepiej przygotować cię do przyszłej kariery. Możesz rozwijać się zawodowo w bardzo różnych instytucjach i firmach:

  Program studiów został zaprojektowany tak, by jak najlepiej przygotować cię do przyszłej kariery. Możesz rozwijać się zawodowo w bardzo różnych instytucjach i firmach:

  • administracja centralna i lokalna;
  • instytucje analityczne;
  • media;
  • korporacje;
  • organizacje i instytucje międzynarodowe;
  • organizacje pozarządowe;
  • firmy działające na rynkach międzynarodowych;
  • służby dyplomatyczne;
  • agencje reklamowe i PR.

  Cennik

  Jak obniżyć opłaty za studia?

  Uczelnie Vistula oferują bogaty system stypendialny, który pozwoli ci realnie obniżyć koszty nauki. Podczas studiów na kierunku Filologia angielska, możesz ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz o zapomogę. Oferujemy także różne promocje. Możesz z nich skorzystać.

  Sprawdź dostępne opcje
  Jak obniżyć opłaty za studia?

  O studiach

  W Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie Ekonomię na poziomie licencjackim możesz studiować także online.
  Jeśli interesujesz się zagadnieniami ekonomicznymi, intensywnie pracujesz lub mieszkasz poza granicami kraju, a chcesz otrzymać dyplom polskiej uczelni i studiować w języku polskim to studia ekonomiczne w trybie online w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula są właśnie dla ciebie.
  W ciągu trzech lat studiów online na kierunku Ekonomia zdobędziesz specjalistyczną wiedzę w dziedzinie gospodarowania zasobami finansowymi, ludzkimi i materialnymi. Dowiesz się, jak działa rynek zarówno w aspekcie makroekonomicznym jak i mikroekonomicznym, zyskasz także wiedzę z zakresu finansów publicznych oraz poznasz podstawowe narzędzia wspierające analitykę i prognozowanie ekonomiczne. Zgłębisz metody podejmowania decyzji przydatnych zarówno w prowadzeniu małej firmy rodzinnej, jak i w pracy w międzynarodowych przedsiębiorstwach.

  Ukończenie studiów ekonomicznych online na poziomie licencjackim pozwoli ci znaleźć wymarzoną pracę w jednym z trzech obszarów – biznesu, sektora publicznego oraz nauki. Kadrę naukową warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula tworzą praktycy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zawodzie oraz naukowcy z międzynarodowym doświadczeniem. To dzięki nim zyskasz szeroką perspektywę spojrzenia na zagadnienia ekonomiczne i nauczysz się praktycznych rozwiązań.

  W Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023 kierunek Ekonomia (w tym studia online) prowadzony w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie zajął 2. miejsce wśród wszystkich uczelni niepublicznych oferujących takie studia w Polsce. Otrzymał on także ocenę pozytywną Polskiej Komisji Akredytacyjnej. To stempel dobrej jakości – dowód dbałości uczelni o wysoki poziom kształcenia. Komisja podkreśliła, że program kierunku Ekonomia został opracowany zarówno z uwzględnieniem potrzeb studentów, jak i otoczenia społeczno-gospodarczego, w tym w szczególności rynku pracy. Wysoko też oceniła kompetencje, doświadczenie i kwalifikacje nauczycieli akademickich. Zwróciła uwagę na nowoczesną infrastrukturę dydaktyczną i naukową, stałą i zróżnicowaną współpracę z otoczeniem biznesowym, w tym z pracodawcami oraz wszechstronne działania w zakresie wspierania studentów.

  Specjalności

  Podejmując studia na tej specjalności nauczysz się, jak prowadzić własną działalność gospodarczą i współpracować z rynkami międzynarodowymi. Dowiesz się, jak funkcjonują międzynarodowe przedsiębiorstwa, jak prowadzić działalność handlową, marketingową i inwestycyjną oraz jak zarządzać kadrami. Ponadto dowiesz się, jak skutecznie negocjować i zawierać kontrakty, jak przeprowadzać badania rynków zagranicznych i jak realizować transakcje w środowisku międzykulturowym.

  Promocja -1000 zł

Tylko do 1 października! Button: Zapisz się

Promocja trwa do 01.10.2023 i dotyczy tylko obywateli polskich
  Promocja -1000 zł

Tylko do 1 października! Button: Zapisz się

Promocja trwa do 01.10.2023 i dotyczy tylko obywateli polskich

  Program studiów

  Program studiów licencjackich online na kierunku Ekonomia pokrywa się z zakresem studiów tradycyjnych i obejmuje najważniejsze zagadnienia z obszaru nauk ekonomicznych. Został dopasowany do potrzeb rynku i opracowany przez wysoce wyspecjalizowaną kadrę, w skład której wchodzą wykładowcy akademiccy oraz eksperci i praktycy zawodu. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także dowiesz się, jak przełożyć ją na praktyczne umiejętności i sukces zawodowy.

  Atuty studiów

  Wysokie miejsce kierunku w rankingu Perspektywy 2023

  W Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023 kierunek Ekonomia prowadzony przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie zajął 2. miejsce wśród wszystkich uczelni niepublicznych oferujących takie studia w Polsce.

  Wysokie miejsce kierunku w rankingu Perspektywy 2023

  Wybitna kadra

  Program realizuje kadra naukowo-dydaktyczna, którą tworzą nie tylko uznani wykładowcy akademiccy, ale także wybitni praktycy, cenieni w kraju i za granicą. To eksperci w swoich dziedzinach, liderzy biznesu i doświadczeni pracownicy administracji państwowej. Dzięki nim wejdziesz do świata, który dla innych jest niedostępny. Dowiesz się, jak teoretyczną wiedzę wykorzystać w działaniu.

  Wybitna kadra

  Współpraca z otoczeniem biznesowym

  Program kształcenia jest odpowiedzą na wymagania rynku. Jest konsultowany z pracodawcami sektora prywatnego i publicznego, którzy poszukują specjalistów posiadających gruntowną i aktualną wiedzę z zakresu ekonomii. Praktyki i staże możesz zrealizować w firmach, będących partnerami biznesowymi naszej uczelni.

  Współpraca z otoczeniem biznesowym

  Wysokie zarobki absolwentów

  Absolwenci Ekonomii w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie wyróżniają się na rynku pracy. Już w pierwszym roku po studiach świetnie zarabiają.

  Wysokie zarobki absolwentów

  Międzynarodowe środowisko

  Będziesz studiować w międzynarodowym środowisku – Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie zajmuje 1. miejsce wśród najbardziej umiędzynarodowionych uczelni w Polsce.

  Międzynarodowe środowisko

  Globalne możliwości

  Program oparty na solidnym zrozumieniu rynku ekonomicznego pozwoli ci funkcjonować w zawodzie nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

  Globalne możliwości

  Kariera

  Perspektywy zawodowe

  Studia ekonomiczne online na poziomie licencjackim w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie pozwolą ci postawić pierwsze kroki na drodze do kariery. Program studiów został zaplanowany tak, by przygotować cię do pracy w trzech różnych obszarach – biznesu, sektora publicznego i nauki.

  OBSZAR BIZNESU

  OBSZAR BIZNESU

  • korporacje,
  • banki,
  • instytucje finansowe i ubezpieczeniowe,
  • własna działalność gospodarcza.
  NAUKA

  NAUKA

  • uczelnie wyższe,
  • ośrodki badawcze zajmujące się prognozami i analizami ekonomicznymi.
  SEKTOR PUBLICZNY

  SEKTOR PUBLICZNY

  • instytucje unijne,
  • ministerstwa,
  • banki centralne,
  • instytucje regulacyjne,
  • instytucje międzynarodowe,
  • administracja centralna i lokalna.

  Cennik

  Jak obniżyć opłaty za studia?

  Uczelnie Vistula oferują bogaty system stypendialny, który pozwoli ci realnie obniżyć koszty nauki. Możesz ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz o zapomogę. Oferujemy także różne promocje. Możesz z nich skorzystać.

  Sprawdź dostępne opcje
  Jak obniżyć opłaty za studia?

  O studiach

  Zarządzanie, studia licencjackie online w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie zostały zaprojektowane z myślą o osobach ambitnych, przedsiębiorczych i nastawionych na nieustanny rozwój. Jeżeli pragniesz zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne w procesie zarządzania marketingiem i sprzedażą, chcesz w przyszłości zarządzać projektami, zasobami ludzkimi czy całą organizacją, a do tego chcesz samodzielnie decydować o tym, kiedy masz czas na naukę, to studia licencjackie online na kierunku Zarządzanie są uszyte na miarę twoich potrzeb. To studia bezpieczne, wygodne i elastyczne. Oferują dostęp do wiedzy, jaki wcześniej trudno było sobie nawet wyobrazić. A wszystko za sprawą szeroko dostępnej komunikacji mobilnej, która ułatwia uczenie się i skraca czas przeznaczony na studiowanie. Zarządzanie – studia licencjackie online są więc adresowane do osób, które chcą uczyć się, kiedy chcą i gdzie chcą, we własnym tempie.

  Filozofia kształcenia na kierunku Zarządzanie – studia licencjackie online w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula opiera się na modelu koncentracji na studencie. Wykorzystuje ona mechanizm nieustającego dialogu edukacyjnego mającego na celu przygotowanie przyszłych absolwentów do wyzwań współczesnego biznesu w Polsce, Europie i na świecie.

  Nadrzędnym celem studiów online na kierunku Zarządzanie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest budowa solidnego fundamentu składającego się z kompetencji (wiedzy, umiejętności i postaw) wymaganych na globalnym i lokalnym rynku pracy oraz umożliwienie każdemu studentowi stworzenie unikalnego profilu poprzez dobór studiowanych treści do jego indywidualnych zainteresowań. Dzięki temu zyskasz gotowość nie tylko do podjęcia pracy, ale także do samodzielnego planowania i realizowania własnego rozwoju.

  Na wyselekcjonowanych specjalnościach, które będziesz realizować podczas studiów licencjackich online na kierunku Zarządzanie nauczysz się, jak efektywnie zarządzać́ kapitałem, czasem, umiejętnościami ludzi i całymi projektami. Pod okiem wybitnych ekspertów zdobędziesz solidną i praktyczną wiedzę z dziedziny ekonomii, finansów i rachunkowości, prawa i marketingu. Poznasz najnowsze trendy w zarządzaniu. Rozwiniesz umiejętności i kompetencje społeczne niezbędne do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwami i instytucjami non-profit, a także do prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek. Wybitni wykładowcy i praktycy biznesu pomogą ci rozwinąć kompetencje zarówno twarde, jak i miękkie. Nauczysz się odporności i elastyczności. Rozwiniesz umiejętności strategiczne i organizacyjne. Dowiesz się, jak wyznaczać cele i mobilizować ludzi, a także czym jest misja i odpowiedzialność biznesu. W trakcie studiów będziemy aktywnie wspierać twoją przedsiębiorczość. 

  Dzięki studiom online na kierunku Zarządzanie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie zyskasz nie tylko dyplom, ale również prestiż. Z nami rozpoczniesz przygodę życia, która dostarczy ci adrenaliny i satysfakcji. Po studiach spełnisz się jako menedżer o wybranej przez  ciebie specjalności.

  Kierunek Zarządzanie (studia online I stopnia) prowadzony przez warszawską Akademię Finansów i Biznesu Vistula posiada cenną akredytację PMI Global Accreditation Center for Project Management Education Programs (GAC), wiodącej, niezależnej, wyspecjalizowanej jednostki akredytującej w zakresie zarządzania projektami, a także programów studiów oferowanych przez instytucje szkolnictwa wyższego na całym świecie. Absolwenci specjalności „Zarządzanie projektami w organizacji” mogą być pewni najwyższych standardów kształcenia – zyskują wiedzę i umiejętności niezbędne do odniesienia zawodowego sukcesu. Akredytacja PMI GAC jest dowodem głębokiego zaangażowania Uczelni w ciągłe doskonalenie jakości programu nauczania w obszarze zarządzania projektami.

  Studenci mogą też wybrać program z akredytacją CIMA. Dzięki temu zyskują podczas procesu nauczania kompetencje uznawane na całym świecie za najbardziej poszukiwane i aktualne w obszarze rachunkowości zarządczej. Mogą też skorzystać ze zwolnień z egzaminu CIMA. 
  Więcej informacji na temat CIMA.

  Specjalności

  Studiując na tej specjalności zdobędziesz niezbędną wiedzę w zakresie zarządzania cyberbezpieczeństwem w biznesie. Nauczysz się, jak rozpoznawać rodzaje zagrożeń w cyberprzestrzeni oraz jak tworzyć i zarządzać zespołami ds. bezpieczeństwa. Ponadto poznasz techniki i metody włamań do systemów informatycznych oraz zasady postępowania po cyberataku.

  Specjalność przygotuje cię do pracy w działach marketingu oraz sprzedaży. Nauczysz się opracowywania i wdrażania programów marketingowych oraz przygotowywania raportów z bieżących działań. Poznasz zasady współpracy z dostawcami usług marketingowych – np. agencjami badania rynku, agencjami reklamowymi, domami mediowymi czy drukarniami. Zyskasz też gotowość do pracy w sprzedaży. Poznasz najskuteczniejsze techniki sprzedaży oraz dowiesz się jak budować i zarządzać zespołami sprzedażowymi.

  Specjalność przygotuje cię do zarządzania własnym przedsiębiorstwem lub oddziałem i działem dowolnej organizacji. Poznasz zasady przeprowadzania analizy strategicznej oraz tworzenia i wdrażania strategii i polityki organizacji w dynamicznym i wielokulturowym otoczeniu biznesowym. W ramach zajęć dowiesz się, jak skutecznie zarządzać ludźmi, komunikować się z klientami i partnerami biznesowymi, promować swoje produkty i usługi, zarządzać finansami. Zostaniesz skutecznym menedżerem lub przedsiębiorcą poprzez rozwój takich umiejętności jak przywództwo, podejmowanie decyzji, rozwiązywanie problemów czy zarządzanie zmianą.

  To droga do samodzielnego kierowania projektami, wykonywania funkcji wspomagających kierowanie projektami oraz do zarządzania programami i portfelami projektów. Zdobędziesz wiedzę i umiejętności konieczne do zarządzania projektami – od początkowej analizy, poprzez planowanie, aż do realizacji i ewaluacji. Poznasz także zasady budowy organizacji nastawionych na zarządzanie projektami. Specjalność przygotuje cię również do uzyskania certyfikatu z zarządzania projektami CAPM (Certified Associate of Project Management, wystawiany przez Project Management Institute).

  Nauczysz się efektywnie pozyskiwać i rozwijać kapitał ludzki organizacji poprzez wykorzystanie wiedzy z zakresu rekrutacji i selekcji, motywowania, okresowego oceniania oraz kompleksowego rozwoju pracowników. Dowiesz się czym jest i jak realizować tzw. „twarde HR”.

  Promocja -1000 zł

Tylko do 1 października! Button: Zapisz się

Promocja trwa do 01.10.2023 i dotyczy tylko obywateli polskich
  Promocja -1000 zł

Tylko do 1 października! Button: Zapisz się

Promocja trwa do 01.10.2023 i dotyczy tylko obywateli polskich

  Program

  Zarządzanie (studia licencjackie online) w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie to trzyletni program, dzięki któremu poznasz złożony świat biznesu. Praktyczną wiedzę przekażą ci doświadczeni eksperci i renomowani wykładowcy.
  Nasze programy studiów to unikalne i optymalne połączenie przedmiotów podstawowych, stanowiących fundament dla programu zarządzania, ogólnoakademickich, rozwijających kluczowe kompetencje dla współczesnego biznesu oraz specjalistycznych, skoncentrowanych na aktualnej i praktycznej wiedzy oraz umiejętnościach w obszarze wybranej specjalności.

  Atuty studiów na kierunku Zarządzanie

  Akredytacja PMI GAC

  PMI GAC wspiera zmiany i postęp, zarówno w dyscyplinie zarządzania projektami, jak i w samej profesji. Absolwenci akredytowanej specjalności mogą być pewni, że posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do odniesienia zawodowego sukcesu.

  Akredytacja PMI GAC

  Biznesowe podejście

  Program studiów, który łączy twarde i miękkie umiejętności, otworzy przed tobą drzwi do kariery w prywatnych i państwowych firmach oraz organizacjach. Da ci też narzędzia do prowadzenia własnego biznesu. Będziesz potrafił efektywnie kierować procesami, zdobędziesz też niezbędne w świecie biznesu umiejętności interpersonalne.

  Biznesowe podejście

  Skuteczne planowanie

  Dowiesz się, jak planować pracę zespołu w taki sposób, aby miał jak najlepsze efekty. Skuteczne planowanie wymaga umiejętności przewidywania, myślenia strategicznego i wnikliwej analizy – tego wszystkiego nauczysz się studiując kierunek Zarządzanie.

  Skuteczne planowanie

  Umiejętne zarządzanie

  Nauczysz się zarządzać kapitałem, czasem i umiejętnościami ludzi. Ponadto będziesz w stanie przeprowadzić projekt od początku do końca, a nawet samodzielnie zarządzać firmą czy organizacją.

  Umiejętne zarządzanie

  Wiedza i kompetencje pożądane na rynku pracy

  Oprócz wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu zarządzania rozwiniesz też kompetencje miękkie. Nauczysz się pracować w zespole a także skutecznie komunikować się, negocjować, przekonywać do swoich racji, myśleć twórczo i krytycznie.

  Wiedza i kompetencje pożądane na rynku pracy

  Podwójny dyplom z Centria University

  Studenci Vistuli, którzy realizują specjalizację Zarządzanie biznesem, mogą studiować przez dwa semestry w Centria University w Finlandii i w efekcie uzyskać dyplom licencjacki obu instytucji.

  Podwójny dyplom z Centria University

  Podwójny dyplom z LSBU

  Dzięki współpracy z London South Bank University nasi studenci mogą realizować polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem w obszarze zarządzania. Program jest autoryzowany przez londyńską uczelnię pod kątem zachowania tego samego standardu i jakości kształcenia.

  Podwójny dyplom z LSBU

  Kariera

  Perspektywy zawodowe

  Po ukończeniu studiów online na kierunku Zarządzanie w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula możesz realizować się zawodowo w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, międzynarodowych korporacjach, organizacjach pozarządowych czy agencjach reklamowych i agencjach badań rynku. Twoje stanowisko będzie zależeć od ukończonej specjalizacji.

  SPECJALNOŚĆ MARKETING I SPRZEDAŻ

  SPECJALNOŚĆ MARKETING I SPRZEDAŻ

  • specjalista ds. marketingu,
  • specjalista ds. sprzedaży,
  • specjalista ds. obsługi klienta,
  • przedstawiciel handlowy.
  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE BIZNESEM

  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE BIZNESEM

  • kierownicze stanowiska w organizacji na poziomie lokalnym, regionalnym lub globalnym,
  • możesz założyć i prowadzić własną firmę.
  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI W ORGANIZACJI Z AKREDYTACJĄ PMI GAC

  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI W ORGANIZACJI Z AKREDYTACJĄ PMI GAC

  • project manager,
  • specjalista ds. projektów.
  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

  • specjalista ds. kadr,
  • specjalista ds. płac,
  • specjalista ds. rekrutacji,
  • specjalista ds. projektów HR,
  • specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi.

  Cennik

  Jak obniżyć opłaty za studia?

  Uczelnie Vistula oferują bogaty system stypendialny, który pozwoli ci realnie obniżyć koszty nauki. Możesz ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz o zapomogę. Oferujemy także różne promocje. Możesz z nich skorzystać.

  Sprawdź dostępne opcje
  Jak obniżyć opłaty za studia?

  O studiach

  Finanse i Rachunkowość na poziomie licencjackim to jeden z tych kierunków, które w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie możesz studiować także online. Teraz w tym trybie studiowania dostępna jest także specjalizacja z prestiżową akredytacją ACCA, która pozwala zdobyć zwolnienia ze wszystkich egzaminów ACCA na poziomie Fundamentals. Dzięki temu szybciej rozpoczniesz proces zdobycia uznawanej na całym świecie kwalifikacji zawodowej ACCA i zyskasz szansę na sukces zawodowy. 

  Studenci mogą też wybrać program z akredytacją CIMA. Dzięki temu zyskują podczas procesu nauczania kompetencje uznawane na całym świecie za najbardziej poszukiwane i aktualne w obszarze rachunkowości zarządczej. Mogą też skorzystać ze zwolnień z egzaminu CIMA. 
  Więcej informacji na temat CIMA.

  Studia licencjackie online Finanse i Rachunkowość zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które pragną rozwijać swoje kompetencje zawodowe w sektorze finansowym, ale tradycyjna forma kształcenia nie jest dla nich sprzyjająca, ponieważ intensywnie pracują, mają pod opieką małe dzieci, duzo podróżują lub mieszkają daleko od ośrodka akademickiego. Decydując się na studia licencjackie online na kierunku Finanase i rachunkowość, możesz uczyć się, gdzie chcesz i kiedy chcesz, samodzielnie organizując swój czas. Nie ma tygodniowego planu zajęć. Ustalony czas mają jedynie 2 zjazdy w uczelni, które odbywają się na początku i na końcu semestru podczas weekendowych sesji. To ważny aspekt studiów online, biorąc pod uwagę szybkość zmian zachodzących w naszym otoczeniu i wymuszających nabywanie coraz to nowych kompetencji, wiedzy i umiejętności. 

  W trakcie studiów licencjackich online na kierunku Finanse i rachunkowość w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula zdobędziesz wiedzę z zakresu finansów, rachunkowości, podatków, bankowości, ubezpieczeń i rynków finansowych. Poznasz zagadnienia dotyczące planowania przychodów, obliczania rentowności przedsięwzięcia czy dbania o płynność finansową firmy. Nauczysz się kontrolować koszty i zarządzać podatkami oraz księgować operacje w przedsiębiorstwie. Dowiesz się, jak wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce i realizować się zawodowo.

  W Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023 kierunek Finanse i rachunkowość (w tym studia online) prowadzony w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie zajął 3. miejsce wśród wszystkich uczelni niepublicznych oferujących takie studia w Polsce. Po raz kolejny został także doceniony przez Polską Komisję Akredytacyjną, który przyznała mu ocenę pozytywną. To dowód dbałości uczelni o wysoki poziom kształcenia. Komisja podkreśliła, że program studiów Finanse i Rachunkowość (w tym online) został opracowany z uwzględnieniem potrzeb studentów oraz otoczenia społeczno-gospodarczego, w tym w szczególności rynku pracy. Wysoko też oceniła kompetencje, doświadczenie i kwalifikacje nauczycieli akademickich. Zwróciła uwagę na nowoczesną infrastrukturę dydaktyczną i naukową, żywą współpracę z otoczeniem biznesowym, w tym z pracodawcami oraz wszechstronne działania w zakresie wspierania studentów.

  Finanse i Rachunkowość – studia licencjackie online w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie to gwarancja zdobycia solidnych podstaw teoretycznych i praktycznych umiejętności. Zyskasz przygotowanie do zawodu i wykształcenie, dzięki któremu szybko staniesz się cenionym specjalistą. Możesz zostać liderem biznesu, menedżerem czy doradcą. Osiągniesz też sukces, jeśli postawisz na rozwój własnej działalności gospodarczej.

  Międzynarodowe środowisko warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz możliwość nauki także w języku angielskim to ważne dodatkowe atuty, dzięki którym zyskasz pewność siebie. Takich właśnie specjalistów poszukują pracodawcy w obszarze finansów i rachunkowości.

  Specjalności

  To jest specjalność, dzięki której poznasz system rachunkowości, standardy oraz regulacje, również na rynkach międzynarodowych. Odkryjesz specyfikę rachunkowości finansowej, zarządczej, bankowej i ubezpieczeniowej. Zdobędziesz wiedzę nt. zakładania biznesu oraz zarządzania podatkami w firmie. Staniesz się specjalistą ds. sporządzania sprawozdań finansowych i ich analizy.
  Specjalność Rachunkowość i Finanse ACCA da ci możliwość pogłębienia umiejętności z zakresu korzystania z kapitałów własnych i obcych, w celu realizacji strategii biznesowych ukierunkowanych na sukces, wzrost wartości i konkurencyjności.
  Nauczysz się jak oceniać efektywność inwestycyjną i finansową oraz ryzyko w zmieniającym się otoczeniu, w warunkach niepewności i niestabilności.
  Dziewięć przedmiotów i kończące je egzaminy posiadają prestiżowy certyfikat ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants). To zwalnia z egzaminów z przedmiotów akredytowanych przez ACCA.
  Certyfikat ACCA pozwala na uzyskanie międzynarodowej akredytacji rachunkowej umożliwiającej pracę poza granicami Polski na odpowiedzialnych stanowiskach w księgowości. Stanowiska dyplomowanych księgowych z certyfikatem ACCA oferowane są w przedsiębiorstwach, dużych koncernach międzynarodowych, w audycie wewnętrznym i zewnętrznym oraz w firmach konsultingowych.

  To jest specjalność, dzięki której zdobędziesz wiedzę, umiejętności i kompetencje z zakresu finansów. Poznasz system rachunkowości, jego funkcje, zasady i techniki. Dowiesz się o roli i poborze podatków. Zyskasz umiejętności stosowania zasad rachunkowości, księgowania i sporządzania sprawozdań finansowych, a także wykorzystania wiedzy rachunkowej w decyzjach operacyjnych i strategicznych firm oraz organizacji.
  Odkryjesz zagrożenia płynące z nadmiernego deficytu budżetowego i nadmiernego korzystania z dźwigni finansowej. Dowiesz się, jak analizować relacje pomiędzy finansami publicznymi, przedsiębiorstwami, bankami a rynkami finansowymi oraz jak przeprowadzać różne analizy.

  Specjalność jest skierowana do osób, które chcą być ekspertami ds. inwestowania nadwyżek pieniężnych w instrumentach finansowych. Poznasz metody analizy rynków kapitałowych i wyceny instrumentów finansowych.

  Promocja -1000 zł

Tylko do 1 października! Button: Zapisz się

Promocja trwa do 01.10.2023 i dotyczy tylko obywateli polskich
  Promocja -1000 zł

Tylko do 1 października! Button: Zapisz się

Promocja trwa do 01.10.2023 i dotyczy tylko obywateli polskich

  Program

  Trzyletni program nastawiony jest na rozwój wiedzy i umiejętności z zakresu finansów i rachunkowości. Studia pomogą ci zrozumieć funkcjonowanie sektora finansowego i działalności banków, wprowadzą cię do świata rozliczeń finansowych i otworzą drogę do kariery w księgowości.
  Program kształcenia realizują wybitni wykładowcy akademiccy i praktycy – eksperci w swoich dziedzinach, liderzy biznesu i doświadczeni pracownicy administracji państwowej. Dzięki nim masz pewność, że otrzymasz nie tylko niezbędną wiedzę teoretyczną, ale także dowiesz się, jak wykorzystać ją w praktyce.

  Atuty

  Wiodący program na rynku

  W Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023 kierunek Finanse i rachunkowość prowadzony przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie zajął 3. miejsce wśród wszystkich uczelni niepublicznych prowadzących takie studia w Polsce.

   Wiodący program na rynku

  Prestiżowa akredytacja ACCA

  ACCA to jedna z najbardziej prestiżowych kwalifikacji zawodowych z zakresu finansów i rachunkowości, doceniana przez pracodawców na całym świecie. Jej posiadanie zwiększy twoje szanse awansu na kierownicze stanowiska. Akredytacja ACCA pozwala zdobyć zwolnienia ze wszystkich egzaminów ACCA na poziomie Fundamentals.

  Prestiżowa akredytacja ACCA

  Praktyczna wiedza

  Program realizuje kadra naukowo-dydaktyczna, którą tworzą nie tylko uznani wykładowcy akademiccy, ale także praktycy. To eksperci w swoich dziedzinach, liderzy biznesu i doświadczeni pracownicy administracji państwowej. Dzięki nim wejdziesz do świata, który dla innych jest niedostępny. Dowiesz się, jak teoretyczną wiedzę wykorzystać w działaniu.

  Praktyczna wiedza

  Globalne możliwości

  Program studiów jest oparty o światowe standardy, współpracę z zagranicznymi studentami i możliwość uczestniczenia w zajęciach prowadzonych w języku angielskim. Studia przygotują cię do podjęcia pracy także poza granicami Polski.

  Globalne możliwości

  Współpraca z pracodawcami

  Program kształcenia jest odpowiedzą na wymagania rynku. Jest konsultowany z pracodawcami sektora prywatnego i publicznego, którzy poszukują specjalistów posiadających gruntowną i aktualną wiedzę z zakresu rachunkowości i finansów.

  Współpraca z pracodawcami

  Kariera

  Perspektywy zawodowe

  Po studiach online na kierunku Finanse Rachunkowość w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie czeka cię wiele ciekawych i intratnych posad w różnego rodzaju placówkach. Twoje przyszłe miejsce pracy zależy od specjalności, na którą się zdecydujesz.

  SPECJALNOŚĆ RACHUNKOWOŚĆ I FINANSE ACCA

  SPECJALNOŚĆ RACHUNKOWOŚĆ I FINANSE ACCA

  • dyrektor finansowy,
  • dyrektor generalny,
  • główny księgowy,
  • kontroler,
  • biegły audytor,
  • analityk finansowy,
  • doradca podatkowy,
  • doradca inwestycyjny.
  SPECJALNOŚĆ ANALITYK RYNKU FINANSOWEGO

  SPECJALNOŚĆ ANALITYK RYNKU FINANSOWEGO

  • analityk kredytowy,
  • analityk systemu IT,
  • analityk finansowy,
  • specjalista ds. oceny ryzyka.
  SPECJALNOŚĆ RACHUNKOWOŚĆ I FINANSE

  SPECJALNOŚĆ RACHUNKOWOŚĆ I FINANSE

  • księgowy,
  • główny księgowy,
  • analityk finansowy,
  • doradca podatkowy,
  • własna działalność gospodarcza.

  Cennik

  Jak obniżyć opłaty za studia?

  Uczelnie Vistula oferują bogaty system stypendialny, który pozwoli ci realnie obniżyć koszty nauki. Podczas studiów na kierunku Zarządzanie, możesz ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz o zapomogę. Oferujemy także różne promocje. Możesz z nich skorzystać.

  Sprawdź dostępne opcje
  Jak obniżyć opłaty za studia?

  REKRUTACJA NA SEMESTR ZIMOWY ROKU AKADEMICKIEGO 2023/2024 NA KIERUNEK STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE W TRYBIE ONLINE NIE JEST OBECNIE PROWADZONA

  O studiach

  Stosunki międzynarodowe na poziomie magisterskim możesz studiować w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie także w trybie online.

  Jeśli chcesz rozwijać się w obszarze polityki międzynarodowej i gospodarki światowej, a przy tym intensywnie pracujesz, opiekujesz się dziećmi lub mieszkasz poza granicami kraju, studia magisterskie online na kierunku Stosunki międzynarodowe (Warszawa) są właśnie dla ciebie. Będziesz studiować w języku polskim i otrzymasz dyplom polskiej uczelni.

  Stosunki Międzynarodowe są nauką łączącą wiedzę, doświadczenia i osiągnięcia wielu dyscyplin. Czerpią zarówno z ekonomii i prawa, jak też z socjologii, nauk politycznych, geografii czy historii. Są więc idealnym wyborem zarówno dla tych, którzy jeszcze nie mają sprecyzowanych poglądów na swoją przyszłą karierę, jak i tych, którzy dokładnie wiedzą w jakim kierunku chcą się rozwijać.

  Studia online (na poziomie magisterskim) w zakresie stosunków międzynarodowych są idealnym rozwiązaniem dla osób studiujących wcześniej socjologię, prawo, ekonomię, kierunki humanistyczne czy politologię, które chcą poszerzyć swoje horyzonty, posiąść nowe umiejętności i tym samym zwiększyć swoje szanse na rynku pracy w zmieniających się warunkach. Absolwenci Stosunków międzynarodowych – studia magisterskie online – świetnie odnajdą się w pracy w międzynarodowych korporacjach, instytucjach finansowych, mediach, instytucjach publicznych i dyplomacji.

  W Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023 kierunek Stosunki Międzynarodowe prowadzony przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula zyskał najwyższą notę wśród wszystkich uczelni niepublicznych prowadzących takie studia w Polsce. 

  Polska Komisja Akredytacyjna również bardzo wysoko oceniła kierunek Stosunki Międzynarodowe w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula, w tym koncepcję kształcenia, program, kadrę, wewnętrzny system jakości i infrastrukturę. Umiędzynarodowienie oraz wsparcie studentów w procesie kształcenia zdobyły notę najwyższą „wyróżniającą”.

  Specjalności

  Program jest odpowiedzią na nasilające się problemy migracyjne oraz aktywność organizacji terrorystycznych zagrażających zarówno bezpieczeństwu pojedynczych państw, jak i społeczności międzynarodowej. Podejmuje takie kwestie jak cyberterroryzm, bezpieczeństwo energetyczne, przyczyny i skutki migracji, budowanie międzynarodowego zabezpieczenia państw w oparciu o system sojuszy. Wybierając tę specjalność w ramach studiów online, zyskasz kompetencje niezbędne w pracy w organizacjach i firmach zajmujących się bezpieczeństwem krajowym i międzynarodowym oraz oceną ryzyka a także w służbach wywiadowczych.

  Pobierz ofertę specjalności
  Promocja -1000 zł

Tylko do 1 października! Button: Zapisz się

Promocja trwa do 01.10.2023 i dotyczy tylko obywateli polskich
  Promocja -1000 zł

Tylko do 1 października! Button: Zapisz się

Promocja trwa do 01.10.2023 i dotyczy tylko obywateli polskich

  Program

  Program studiów magisterskich online na kierunku Stosunki międzynarodowe został stworzony w oparciu o międzynarodowe wzorce. Uwzględnia najnowsze tendencje i zmiany zachodzące w polityce i gospodarce światowej. Studia w wyważony sposób łączą teoretyczną wiedzę z praktycznymi umiejętnościami. Zajęcia prowadzone są przez kadrę ekspertów, którą tworzą byli ministrowie, ambasadorowie i analitycy uznanych „thinktanków”. To sprawia, że Stosunki Międzynarodowe (studia magisterskie online) są gwarancją zdobycia rzetelnej wiedzy.

  Atuty studiów

  Najwyższa nota w rankingu Perspektywy 2023

  W Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023 kierunek Stosunki Międzynarodowe prowadzony przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie zyskał najwyższą notę wśród wszystkich uczelni niepublicznych prowadzących takie studia w Polsce, a 4. miejsce w skali wszystkich polskich uczelni (publiczne i niepubliczne).

  Najwyższa nota w rankingu Perspektywy 2023

  Wygoda i bezpieczeństwo

  Studia online to światowy trend. Możesz uczyć się, gdzie chcesz i kiedy chcesz, we własnym tempie, samodzielnie organizując swój czas.

  Wygoda i bezpieczeństwo

  Globalne możliwości

  Dowiesz się więcej o zależnościach między najważniejszymi uczestnikami globalnej polityki i światowego biznesu oraz kształtujących je procesach. Dzięki temu drzwi do globalnej kariery będą stały przed tobą otworem.

  Globalne możliwości

  Przygotowanie do wykonywania zawodu

  Interdyscyplinarna wiedza z zakresu stosunków międzynarodowych, którą zdobędziesz pod okiem doświadczonych praktyków, sprawi, że po ukończeniu studiów śmiało możesz rozpocząć karierę zawodową bez dodatkowego przygotowania.

  Przygotowanie do wykonywania zawodu

  Biznesowe podejście

  Podczas studiów magisterskich będziesz mieć okazję poznać wiele osobistości. Zajęcia prowadzone są przez byłych ministrów, pracowników organizacji międzynarodowych wysokiego szczebla czy ambasadorów. Kadra ekspertów zapewni ci wiedzę i umiejętności wykorzystywane na co dzień w świecie relacji biznesowych.

  Biznesowe podejście

  Wysoka ocena Polskiej Komisji Akredytacyjne

  Polska Komisja Akredytacyjna bardzo wysoko oceniła koncepcję kształcenia, program, kadry, wewnętrzny system jakości i infrastrukturę kierunku Stosunki międzynarodowe w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. Umiędzynarodowienie oraz wsparcie studentów w procesie kształcenia zdobyły notę najwyższą.

  Wysoka ocena Polskiej Komisji Akredytacyjne

  Specjalistyczna wiedza

  W Akademii Finansów i Biznesu Vistula stawiamy na użyteczność wiedzy. Dlatego nie uczymy wyłącznie teorii, ale oferujemy zajęcia interaktywne, które gwarantują maksymalny rozwój.

  Specjalistyczna wiedza

  Kariera

  Perspektywy zawodowe

  Stosunki Międzynarodowe – studia magisterskie online otworzą przed tobą możliwości pracy w dyplomacji i globalnym biznesie. Możesz rozwijać karierę w następujących instytucjach:

  • korporacje międzynarodowe;
  • przedstawicielstwa zagranicznych organizacji i instytucji (OBWE, OdiHR, Community of Democracies, UNDP, Council of Europe, European Commission, UN, ILO, WHO);
  • biura handlu zagranicznego i działy eksportu;
  • środki masowego przekazu zajmujące się zagadnieniami międzynarodowymi;
  • administracja publiczna.

  Cennik

  UWAGA! Od semestru zimowego 2023/2024 nowe ceny dla studentów zagranicznych – WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ

  Jak obniżyć opłaty za studia?

  Uczelnie Vistula oferują bogaty system stypendialny, który pozwoli ci realnie obniżyć koszty nauki. Podczas studiów na kierunku Filologia angielska, możesz ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz o zapomogę. Oferujemy także różne promocje. Możesz z nich skorzystać.

  Sprawdź dostępne opcje
  Jak obniżyć opłaty za studia?

  O studiach

  Zarządzanie – studia magisterskie online w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie to wyjątkowa oferta na rynku edukacyjnym. Możesz swobodnie rozwijać się, pracować, wykonywać swoje obowiązki i jednocześnie kształcić się. Gdziekolwiek jesteś – to ty decydujesz, kiedy się uczysz.

  Studia online (II stopnia) na kierunku Zarządzanie są adresowane do osób, które mają ambicję i chcą pracować w biznesie w Polsce lub za granicą. W warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula zdobędziesz potrzebną wiedzę i kompetencje, nauczysz się właściwych postaw, dzięki którym otworzy się przed tobą wiele nowych, globalnych możliwości.

  Model kształcenia w Uczelni Vistula polega na nieustannym dialogu edukacyjnym ze studentami. Dzięki temu zyskasz gotowość, by stawić czoła wyzwaniom współczesnego biznesu w Polsce, Europie i na świecie. W trakcie studiów II stopnia (online) na kierunku Zarządzanie stworzysz solidny fundament, na którym będziesz budować swoją karierę. To droga do przywództwa i sukcesu.

  Jeśli więc chcesz wziąć odpowiedzialność za firmę, magisterskie studia online z zakresu zarządzania w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula są właśnie dla ciebie. Nauczysz się efektywnie zarządzać́ kapitałem, czasem, ludźmi i całymi projektami. Pod okiem wybitnych ekspertów zdobędziesz solidną i praktyczną wiedzę z dziedziny ekonomii, finansów i rachunkowości, prawa i marketingu. Poznasz trendy w zarządzaniu. Rozwiniesz umiejętności i kompetencje społeczne niezbędne do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwami i prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek. Praktycy biznesu pomogą ci rozwinąć kompetencje zarówno twarde, jak i miękkie. Nauczysz się odporności i elastyczności. Rozwiniesz umiejętności strategiczne i organizacyjne. 

  Studia online (magisterskie) na kierunku Zarządzanie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie dadzą ci nie tylko dyplom, ale również prestiż. 

  Kierunek Zarządzanie prowadzony przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie posiada cenną międzynarodową akredytację PMI Global Accreditation Center for Project Management Education Programs (GAC), wiodącej, niezależnej, wyspecjalizowanej jednostki akredytującej w zakresie zarządzania projektami, a także programów studiów oferowanych przez instytucje szkolnictwa wyższego na całym świecie. Akredytacja ta jest dowodem głębokiego zaangażowania uczelni w ciągłe doskonalenie jakości programu nauczania w obszarze zarządzania projektami. Absolwenci studiów na kierunku Zarządzanie mogą być pewni najwyższych standardów kształcenia, dostępu do najnowszej wiedzy, materiałów dydaktycznych z obszaru zarządzania projektami oraz wymiany z najlepszymi uczelniami biznesowymi.

  Studenci mogą też wybrać program z akredytacją CIMA. Dzięki temu zyskują podczas procesu nauczania kompetencje uznawane na całym świecie za najbardziej poszukiwane i aktualne w obszarze rachunkowości zarządczej. Mogą też skorzystać ze zwolnień z egzaminu CIMA. 
  Więcej informacji na temat CIMA.

  Specjalności

  Dowiesz się jak założyć własną firmę lub odpowiednio zarządzać przedsiębiorstwem. Poznasz kluczowe zagadnienia aktywności biznesowej w ujęciu międzynarodowym. Nauczysz się opracowywać efektywne strategie i plany biznesowe, a także tego, jak wprowadzić firmę na rynki międzynarodowe i pozyskać najlepszych pracowników.

  Zyskasz wiedzę i umiejętności niezbędne do zarządzania działem marketingu. Dowiesz się jak opracować i wdrażać skuteczne strategie oraz plany marketingowe i sprzedażowe. Zdobędziesz też specjalistyczną wiedzę w zakresie zarządzania marketingiem.

  Dowiesz się jak skutecznie pozyskać i utrzymać w strukturach organizacji najlepszych pracowników, a także jak sprawić, by angażowali się w jej rozwój. Posiądziesz specjalistyczną wiedzę z zakresu budowania i wdrażania strategii i programów zarządzania kapitałem ludzkim

  Poznasz kluczowe zagadnienia z obszaru e-biznesu, sposobów jego prowadzenia i zarządzania. Dowiesz się, jakie są możliwości i ograniczenia oraz problemy i ryzyko tu występujące. Odkryjesz możliwości, jakie daje organizacji wykorzystanie technologii teleinformacyjnych

  Promocja -1000 zł

Tylko do 1 października! Button: Zapisz się

Promocja trwa do 01.10.2023 i dotyczy tylko obywateli polskich
  Promocja -1000 zł

Tylko do 1 października! Button: Zapisz się

Promocja trwa do 01.10.2023 i dotyczy tylko obywateli polskich

  Program

  Zarządzanie (studia magisterskie) online to dwuletni program, którego celem jest przekazanie studentom wiedzy z zakresu międzynarodowych standardów w zarządzaniu organizacjami biznesowymi. Jeżeli myślisz o prowadzeniu własnego biznesu lub czujesz w sobie potencjał lidera, studia na kierunku Zarządzanie w Warszawie są właśnie dla ciebie. Program studiów online na poziomie magisterskim to unikalne i optymalne połączenie przedmiotów podstawowych, stanowiących fundament dla programu zarządzania, ogólnoakademickich – rozwijających kluczowe kompetencje dla współczesnego biznesu oraz specjalistycznych, skoncentrowanych na aktualnej i praktycznej wiedzy oraz umiejętnościach w obszarze specjalności.

  Atuty studiów

  Prestiżowa akredytacja

  Kierunek Zarządzanie prowadzony przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie posiada cenną międzynarodową akredytację PMI Global Accreditation Center for Project Management Education Programs (GAC), wiodącej, niezależnej, wyspecjalizowanej jednostki akredytującej w zakresie zarządzania projektami, a także programów studiów oferowanych przez instytucje szkolnictwa wyższego na całym świecie.

  Prestiżowa akredytacja

  Globalne możliwości

  Dzięki studiom na kierunku Zarządzanie zdobędziesz umiejętności, które pozwolą ci odnieść zawodowy sukces również na globalnym rynku pracy. Na zajęciach są omawiane problemy w aspekcie międzynarodowym, dzięki czemu zyskasz nowe perspektywy.

  Globalne możliwości

  Biznesowe podejście

  Poznasz sposoby na skuteczne poruszanie się w świecie biznesu. Nauczysz się, jak wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Dowiesz się, nie tylko jak opracować plany, ale także jak je wdrażać, aby były realizowane spójnie z przyjętą strategią.

  Biznesowe podejście

  Umiejętne zarządzanie

  Nauczysz się zarządzać nie tylko kapitałem, czasem i umiejętnościami ludzi, ale także projektami. Będziesz w stanie zrealizować projekt od początku do końca, a także zarządzać całymi zespołami ludzi.

  Umiejętne zarządzanie

  Wiedza i kompetencje pożądane na rynku pracy

  Oprócz wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu zarządzania rozwiniesz też kompetencje miękkie. Nauczysz się pracować w zespole a także skutecznie komunikować się, negocjować, przekonywać do swoich racji, myśleć twórczo i krytycznie.

  Wiedza i kompetencje pożądane na rynku pracy

  Kariera

  Perspektywy zawodowe

  Studia online na kierunku Zarządzanie (na poziomie magisterskim) zaprojektowano z myślą o tym, by nauczyć cię usprawniać procesy, pracę zespołów i całych organizacji. Zostaniesz ekspertem i to w wymiarze międzynarodowym. Dzięki studium przypadków oraz doświadczeniu wyspecjalizowanej kadry, dowiesz się, jak przełożyć wiedzę na praktyczne umiejętności i sukces na polu zawodowym.

  SPECJALNOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTWEM W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

  SPECJALNOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTWEM W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

  • dyrektor działu,
  • dyrektor regionalny (zwłaszcza w skali międzynarodowej),
  • dyrektor operacyjny.
  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

  • dyrektor HR w międzynarodowej korporacji,
  • starszy specjalista ds. pozyskiwania talentów,
  • konsultant ds. rekrutacji i employer brandingu.
  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE MARKETINGIEM W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE MARKETINGIEM W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

  • dyrektor marketingu w korporacji międzynarodowej,
  • dyrektor ds. sprzedaży i marketingu,
  • dyrektor handlowy.
  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI E-BIZNESOWYMI W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

  SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI E-BIZNESOWYMI W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM

  • kierownik e-projektu,
  • key account menedżer ds. e-commerce,
  • digital product menedżer.

  Cennik

  UWAGA! Od semestru zimowego 2023/2024 nowe ceny dla studentów zagranicznych – WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ

  Jak obniżyć opłaty za studia?

  Uczelnie Vistula oferują bogaty system stypendialny, który pozwoli ci realnie obniżyć koszty nauki. Możesz ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz o zapomogę. Oferujemy także różne promocje. Możesz z nich skorzystać.

  Sprawdź dostępne opcje
  Jak obniżyć opłaty za studia?

  O studiach

  Finanse i Rachunkowość z akredytacją ACCA – studia magisterskie online w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie są doskonałą propozycją dla osób, które zdobyły już dyplom licencjata lub mają doświadczenie zawodowe w tym obszarze i chciałyby dalej rozwijać się, aby zostać ekspertami w dziedzinie finansów i rachunkowości. Finanse i Rachunkowość z akredytacją ACCA (studia magisterskie online) zapewnią ci nie tylko ugruntowanie wiedzy zdobytej podczas studiów licencjackich lub praktyki zawodowej, ale także pozyskanie zupełnie nowych, specjalistycznych kwalifikacji. Studia online odzwierciedlają proces transformacji w społeczeństwo informacyjne. Pielęgnują aktywną rolę studentów, rozwój ich kreatywności, innowacyjności i przedsiębiorczości. Tworzą też warunki do nawiązania współpracy z wykładowcami na bazie wzajemnego poszanowania i zrozumienia. 

  W trakcie studiów magisterskich online (Warszawa) zgłębisz procesy makroekonomiczne i finansowe na szczeblu przedsiębiorstw i państw, a także na poziomie międzynarodowym i Unii Europejskiej. Nauczysz się stawiać trafne diagnozy zjawisk i procesów występujących w obszarze finansów i rachunkowości. Dowiesz się, jak sporządzać sprawozdania finansowe, opracowywać biznes plany, wyceny majątku i oceny projektów inwestycyjnych. Zdobędziesz umiejętności z zakresu przygotowania planów i budżetów finansowych, a także zarządzania aktywami i pasywami instytucji finansowych.

  Kierunek prowadzony w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula posiada prestiżową akredytację ACCA. Absolwenci, którzy zaliczyli moduły ACCA mają możliwość zdobycia zwolnień ze wszystkich egzaminów ACCA na poziomie Fundamentals. Dzięki temu mogą szybciej rozpocząć proces zdobycia kwalifikacji zawodowej ACCA i stać się członkami tej międzynarodowej organizacji certyfikującej specjalistów z zakresu rachunkowości oraz finansów. Nasi studenci dzięki tej kwalifikacji łatwiej zdobywają pracę, zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Akredytacja ACCA jest przyznawana tylko tym uczelniom, których programy i egzaminy spełniają wysokie wymagania stawiane przez tę organizację. 

  Więcej informacji na temat ACCA: https://www.accaglobal.com

  Studenci mogą też wybrać program z akredytacją CIMA. Dzięki temu zyskują podczas procesu nauczania kompetencje uznawane na całym świecie za najbardziej poszukiwane i aktualne w obszarze rachunkowości zarządczej. Mogą też skorzystać ze zwolnień z egzaminu CIMA. 
  Więcej informacji na temat CIMA.

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula (Warszawa) oferuje najwyższy poziom edukacji. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze doświadczonych praktyków, umiędzynarodowieniu zajęć i otwarciu się na różne kultury zdobędziesz nową perspektywę spojrzenia na problematykę finansów i rachunkowości. Na kierunku Finanse i Rachunkowość z akredytacją ACCA na poziomie magisterskim (studia online) pogłębisz wiedzę z zakresu funkcjonowania instytucji finansowych oraz analizy zjawisk gospodarczych i ekonomiczno-finansowych. 

  W Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023 kierunek Finanse i Rachunkowość z akredytacją ACCA prowadzony przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie zajął 3. miejsce wśród wszystkich uczelni niepublicznych oferujących takie studia w Polsce. Po raz kolejny studia te zostały też docenione przez Polską Komisję Akredytacyjną – otrzymały ocenę pozytywną. To dowód dbałości uczelni o wysoki poziom kształcenia. Komisja podkreśliła, że program kierunku został opracowany z uwzględnieniem potrzeb studentów oraz otoczenia społeczno-gospodarczego, w tym w szczególności rynku pracy. Wysoko też oceniła kompetencje, doświadczenie i kwalifikacje nauczycieli akademickich. Zwróciła uwagę na nowoczesną infrastrukturę dydaktyczną i naukową, żywą współpracę z otoczeniem biznesowym, w tym z pracodawcami oraz wszechstronne działania w zakresie wspierania studentów.

  Specjalności

  To specjalność, dzięki której poznasz system podatkowy i jego funkcjonowaniem, zdefiniujesz pojęcie ryzyka podatkowego oraz określisz istotę i funkcje podatków. Zyskasz wiedzę nt. uwarunkowań zawartych w poszczególnych podatkach na tle regulacji obowiązujących w państwach Unii Europejskiej. Zdobędziesz umiejętności określenia obciążeń podatkowych podmiotów gospodarczych, a także poznasz strategie finansowania przedsiębiorstw, w tym strategie podatkowe, minimalizację wydatków podatkowych lub ich optymalizację. System opodatkowania ma wpływ na kształtowanie wartości firmy i osiąganie dźwigni finansowej. Nauczysz się oceniać efektywność gospodarowania środkami finansowymi w podmiotach finansowych i niefinansowych.

  Zyskasz wiedzę teoretyczną o modelach, teoriach i zasadach formułowanych w dziedzinie finansów i rachunkowości i ich relacjach z gospodarką realną. Nauczysz się wykorzystać tę wiedzę w praktyce zarządzania finansami przedsiębiorstwa. Zyskasz kompetencje w zakresie badań w dziedzinie finansów i rachunkowości. Poznasz wybrane metody i narzędzia opisu, techniki pozyskiwania danych oraz modelowania zjawisk i procesów zachodzących w finansach i rachunkowości, w tym stosowania różnych metod analitycznych do planowania biznesu i pomiaru ryzyka prowadzenia działalności gospodarczej i finansowej. Nauczysz się ocenić efektywność gospodarowania w podmiotach finansowych i niefinansowych między innymi z wykorzystaniem metod rachunkowości zarządczej, zarządzania efektywnością, controllingu, analizy strategicznej i pogłębionej analizy ekonomiczno–finansowej.
  Dowiesz się, jak wskazać słabe strony i zagrożenia dla firm oraz określać ich szanse rozwojowe.

  Promocja -1000 zł

Tylko do 1 października! Button: Zapisz się

Promocja trwa do 01.10.2023 i dotyczy tylko obywateli polskich
  Promocja -1000 zł

Tylko do 1 października! Button: Zapisz się

Promocja trwa do 01.10.2023 i dotyczy tylko obywateli polskich

  Program  

  Program kierunku Finanse i Rachunkowość z akredytacją ACCA – studia online na poziomie magisterskim – wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom rynku. W jego realizację zaangażowana jest wyspecjalizowana kadra, w której oprócz uznanych wykładowców akademickich jest wielu praktyków z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu nie tylko znacząco poszerzysz swoją wiedzę, ale także zdobędziesz zestaw praktycznych umiejętności w ramach dwóch dużych bloków tematycznych, jakimi są finanse oraz rachunkowość. 

  Chętni, ambitni studenci mogą realizować 9 modułów ACCA.

  Nauka o finansach (studia online na poziomie magisterskim) pozwoli ci na pełniejsze zrozumienie sektora finansowego ze szczególnym uwzględnieniem działalności banków w ujęciu międzynarodowym.

  Nauka o rachunkowości (studia online na poziomie magisterskim) przygotuje cię do pracy w charakterze księgowego

  Atuty studiów

  Wiodący program na rynku

  W Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023 kierunek Finanse i rachunkowość prowadzony przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie zajął 3. miejsce wśród wszystkich uczelni niepublicznych prowadzących takie studia w Polsce.

  Wiodący program na rynku

  Prestiżowa akredytacja ACCA

  ACCA to jedna z najbardziej prestiżowych kwalifikacji zawodowych z zakresu finansów i rachunkowości, doceniana przez pracodawców na całym świecie. Podejmując studia z akredytacją ACCA zwiększysz szanse awansu na kierownicze stanowiska.

  Prestiżowa akredytacja ACCA

  Specjalistyczna wiedza

  Studia z zakresu Finansów i rachunkowości na poziomie magisterskim są skoncentrowane na pogłębianiu wiedzy w obszarze wybranej specjalności. Będziesz kształcić się pod okiem wysoce wykwalifikowanej kadry. Rozwiniesz pożądane na rynku kompetencje i zdobędziesz praktyczne umiejętności.

  Specjalistyczna wiedza

  Współpraca z pracodawcami

  Program kształcenia jest odpowiedzą na wymagania rynku. Jest konsultowany z pracodawcami sektora prywatnego i publicznego, którzy poszukują specjalistów posiadających gruntowną i aktualną wiedzę z zakresu rachunkowości i finansów.

  Współpraca z pracodawcami

  Globalne możliwości

  Program studiów jest oparty o światowe standardy. Studia przygotują Cię do podjęcia pracy także poza granicami Polski.

  Globalne możliwości

  Kariera

  Perspektywy zawodowe

  W trakcie studiów magisterskich online na kierunku Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA zyskasz kompetencje, dzięki którym możesz rozwijać karierę w obszarze:

  • prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • zarządzania efektywnością przedsiębiorstwa,
  • dokonywania oceny efektywności przedsiębiorstwa,
  • przygotowania, konsolidacji i analizy sprawozdań finansowych,
  • możesz założyć własne przedsiębiorstwo.

  Prace naszych studentów  

  Studenci Vistuli to fantastyczni, kreatywni młodzi ludzie. W naszej uczelni znaleźli doskonałe warunki, które pozwalają im rozwijać się. Dowodem są ich prace. Wiele z nich zostało nagrodzonych.  

  Cennik

  UWAGA! Od semestru zimowego 2023/2024 nowe ceny dla studentów zagranicznych – WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ

  Jak obniżyć opłaty za studia?

  Uczelnie Vistula oferują bogaty system stypendialny, który pozwoli ci realnie obniżyć koszty nauki. Podczas studiów na kierunku Zarządzanie, możesz ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz o zapomogę. Oferujemy także różne promocje. Możesz z nich skorzystać.

  Sprawdź dostępne opcje
  Jak obniżyć opłaty za studia?

  Uczelnia realizuje projekty
  współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
  Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.