DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / Kandydat / Dni otwarte online / Analityka biznesu i bezpieczeństwa – Dni Otwarte Online

Zapisz się na dzień otwarty kierunku Analityka biznesu i bezpieczeństwa

Sprawdź inne kierunki na Dniach Otwartych

Dziękujemy, że jesteś z nami.

Jeśli masz zdolność analitycznego myślenia i chcesz zdobyć silną pozycję na rynku, kierunek Analityka biznesu i bezpieczeństwa jest właśnie dla ciebie. W trakcie studiów licencjackich zyskasz wiedzę i kompetencje z obszaru zarządzania z elementami bezpieczeństwa. Nauczysz się pozyskiwać dane z różnych źródeł oraz przeprowadzać wszechstronne analizy z wykorzystaniem narzędzi ilościowych i jakościowych. Poznasz narzędzia potrzebne do identyfikacji i weryfikacji różnego rodzaju zagrożeń. Zdobędziesz wiedzę m.in. nt. geopolityki, zagrożeń hybrydowych, cyberbezpieczeństwa oraz ochrony informacji niejawnych i danych osobowych. Nauczysz się, jak zarządzać sytuacjami kryzysowymi.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o kierunku Analityka biznesu i bezpieczeństwa, zarejestruj się na Dni Otwarte Online.

Start 26 lipca 2024 r. o godz. 16:00

UCZESTNICY WEBINARU ZYSKAJĄ RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z WYJĄTKOWEJ PROMOCJI: 30% RABATU NA PIERWSZY ROK STUDIÓW – szczegóły poznasz podczas Dnia Otwartego!

Najważniejsze informacje o wydarzeniu
Początek: pt., 26 lip 2024, 16:00
Koniec: pt., 26 lip 2024, 16:45
Miejsce: Webinar Online
Zapisz mnie

Otrzymasz rzetelne informacje:

 • odkryjesz zalety naszej uczelni;
 • poznasz warunki studiowania;
 • sprawdzisz, jak uczymy;
 • poznasz zawodowe ścieżki naszych studentów;
 • dowiesz się, jak przebiega proces rekrutacji;
 • poznasz warunki finansowe.

Spotkanie poprowadzi dr Jarosław Cymerski

Absolwent Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Obrony Narodowej w Warszawie. Doktor nauk humanistycznych w zakresie nauki o polityce. Absolwent Warszawskiej Wyższej Szkoły Biznesu, gdzie uzyskał stopień Master of Business Administration.

Funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa w stopniu pułkownika. Adiunkt Wydziału Humanistycznego Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Członek Rady Naukowo-Technicznej Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Jego zainteresowania naukowe skupiają się na dwóch obszarach. Pierwszy dotyczy problematyki związanej z funkcjonowaniem podmiotów systemu bezpieczeństwa Rzeczypospolitej Polskiej realizujących zadania w obszarze przeciwdziałania terroryzmowi i zwalczania go. W tym obszarze misją jest poszukiwanie praktycznych rozwiązań w zakresie profesjonalnego funkcjonowania formacji zapewniających ochronę przedstawicielom organów władzy. Drugi obszar poświęcony jest problematyce szeroko rozumianego bezpieczeństwa osób prawych i jednostek posiadających zdolność prawną. Jego misją jest poszukiwanie rozwiązań organizacyjnych w zakresie szacowania ryzyka i zarządzania nim oraz  tworzenia skutecznej polityki bezpieczeństwa organizacji.

Zapisz się na Dzień Otwarty jeśli chcesz wiedzieć:

 • czy można płacić za semestr lub miesięcznie i ile to kosztuje;
 • jakie są terminy i sposoby wnoszenia czesnego;
 • czy są zniżki i jakie;
 • z jakich stypendiów możesz skorzystać;

Dr Jarosław Cymerski odpowie na wszystkie twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.


Dowiedz się więcej o kierunku Analityka biznesu i bezpieczeństwa I stopnia

Start 26 lipca 2024 r. o godz. 16:00

UCZESTNICY WEBINARU ZYSKAJĄ RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z WYJĄTKOWEJ PROMOCJI: 30% RABATU NA PIERWSZY ROK STUDIÓW – szczegóły poznasz podczas Dnia Otwartego!

Zapisz się na dzień otwarty kierunku Analityka biznesu i bezpieczeństwa

  Twoje imię i nazwisko

  Twój adres e-mail

  Twój numer telefonu

  Informacje o kierunku

  O studiach

  W dzisiejszym dynamicznym i zglobalizowanym świecie wiedza i umiejętności z zakresu analityki biznesu i bezpieczeństwa stają się coraz bardziej pożądane. Analityka jest bowiem potrzebna w każdej organizacji. Specjaliści zatrudnieni w pionach analitycznych odgrywają kluczową rolę. Zbierają dane, przewidują różne zdarzenia i trendy, identyfikują ryzyka i je ograniczają. Ich praca jest ceniona i doskonale opłacana, ma bowiem bezpośredni wpływ na efektywność, konkurencyjność i stabilność organizacji.

  Jeśli chcesz wejść do grona ekspertów poszukiwanych w tym obszarze, to studia I stopnia na kierunku Analityka biznesu i bezpieczeństwa w Akademii Finansów i Biznesu Vistula są właśnie dla ciebie.

  Zyskasz wiedzę i kompetencje, dzięki którym rozpoczniesz satysfakcjonującą karierę. Nauczysz się pozyskiwać dane, przeprowadzać wszechstronne analizy z wykorzystaniem narzędzi ilościowych i jakościowych oraz przygotowywać raporty dotyczące aktualnej sytuacji organizacji, jej perspektyw rozwojowych oraz pozycji na rynku. Nauczysz się identyfikować ryzyka związane z bezpieczeństwem i biznesem. Rozwiniesz kompetencje w obszarze nowych technologii, rozwiązań marketingowych, finansowych oraz organizacyjnych.

  Kierunek jest unikatowy. Poznasz problematykę big-data, ale także zagadnienia z dziedziny zwalczania przestępczości i terroryzmu, kryminologii i kryminalistyki oraz cyberbezpieczeństwa. Zyskasz wiedzę nt. technik działań wywiadowczych i kontrwywiadowczych.

  Studia są zorientowane na praktykę. Program zawiera studia przypadków, warsztaty eksperckie i symulacje rzeczywistych zadań. W trakcie zajęć poznasz tajniki działania najlepszych w tej dziedzinie profesjonalistów.

  Kończąc studia I stopnia na kierunku Analityka biznesu i bezpieczeństwa wejdziesz do elitarnego grona ekspertów poszukiwanych w tym obszarze.

  Specjalności na kierunku Analityka biznesu i bezpieczeństwa

  Ta specjalność przygotuje cię do pełnienia roli analityka biznesowego. Zyskasz niezbędną wiedzę oraz praktyczne umiejętności potrzebne w procesie analizy biznesowej. Poznasz metody zarządzania ludźmi i budżetami, a także komunikacji z klientami oraz partnerami. Dowiesz się, jak maksymalizować zyski, ograniczać koszty i optymalizować strategie marketingowe. Nauczysz się identyfikować trendy, reagować na zmiany i maksymalnie wykorzystywać potencjał biznesu.

  Wybierając tę specjalność, zrozumiesz, czym jest bezpieczeństwo na poziomie globalnym i regionalnym. Zdobędziesz niezbędne przygotowanie do podjęcia zadań związanych z analityką bezpieczeństwa w służbach specjalnych, dyplomatycznych, instytucjach państwowych oraz w prywatnych firmach i korporacjach utrzymujących istotną infrastrukturę. Nauczysz się rozpoznawać zagrożenia i stawiać im czoła. Poznasz techniki i metody włamań do systemów informatycznych oraz zasady postępowania po cyberataku. Rozwiniesz kompetencje potrzebne do zarządzania kryzysowego.

  Program studiów Analityka biznesu i bezpieczeństwa

  Program kształcenia obejmuje wszystkie niezbędne elementy wiedzy na temat analityki biznesu i bezpieczeństwa. Studia zostały zaprojektowane tak, by jak najlepiej przygotować cię do podjęcia pracy w tym obszarze. Specjalności pozwolą ci zdobyć praktyczną wiedzę w konkretnej dziedzinie. W trakcie studiów zyskasz wiedzę z zakresu prowadzenia biznesu, identyfikacji i odpowiedzi na zagrożenia oraz analizy danych za pomocą nowoczesnych narzędzi ilościowych i jakościowych.

  Program studiów będzie aktualizowany do bieżących potrzeb i oczekiwań pracodawców poprzez wprowadzenie na obu specjalnościach przedmiotów do wyboru. Przedmioty te ujęte w określoną liczbę godzin będą modyfikowane na bieżąco i będą odpowiedzią na sugestie otoczenia społeczno – gospodarczego.

  Zajęcia są prowadzone przez wybitnych specjalistów zarówno teoretyków, jak i praktyków.

  Atuty studiów na kierunku Analityka biznesu i bezpieczeństwa

  Specjalistyczna wiedza

  Kształcenie specjalistów w zakresie analityki biznesu i bezpieczeństwa jest odpowiedzią na aktualne wyzwania. Zapotrzebowanie na specjalistów w tym obszarze stale rośnie.

  Specjalistyczna wiedza

  Przede wszystkim praktyka

  Zajęcia są prowadzone przez ekspertów i praktyków branży. Dzięki współpracy z Polską Izbą Ochrony oraz renomowanymi kancelariami prawnymi GWLAW oraz BRILLAW wejdziesz do świata, który dla innych jest niedostępny.

  Przede wszystkim praktyka

  Unikalny zestaw kompetencji

  Wstęp do kryminologii i kryminalistyki umożliwi ci zdobycie wiedzy na temat różnych aspektów przestępczości, takich jak przyczyny, typologie i wzorce zachowań przestępczych. Dzięki temu lepiej zrozumiesz kontekst, w którym będziesz działać jako analityk bezpieczeństwa.

  Unikalny zestaw kompetencji

  Współpraca z pracodawcami

  Program kształcenia jest konsultowany z pracodawcami sektora prywatnego i publicznego, którzy poszukują specjalistów posiadających gruntowną i aktualną wiedzę z zakresu analityki biznesu i bezpieczeństwa.

  Współpraca z pracodawcami

  Symulacje biznesowe

  W trakcie studiów wykorzystywane są symulacje biznesowe. To narzędzie przeznaczone do nauki zarządzania biznesem. W ramach symulacji uczestnicy podejmują realistyczne decyzje w wirtualnej firmie.

  Symulacje biznesowe

  Technologie przyszłości

  Nauczysz się pracować z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, która ma potencjał zwiększenia efektywności i poziomu bezpieczeństwa oraz optymalizacji procesów. Dowiesz się, jak identyfikować wzorce i przewidywać przyszłe trendy.

  Technologie przyszłości

  Kariera

  Perspektywy zawodowe po kierunku Analityka biznesu i bezpieczeństwa

  Ukończenie studiów licencjackich na kierunku Analityka biznesu i bezpieczeństwa online w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie pozwoli ci z sukcesem rozwijać karierę w wybranym obszarze.

  SPECJALNOŚĆ ANALITYKA BIZNESU

  SPECJALNOŚĆ ANALITYKA BIZNESU

  • instytucje rządowe,
  • firmy produkcyjne i usługowe,
  • korporacje międzynarodowe,
  • spółki skarbu państwa,
  • ośrodki wywiadu gospodarczego,
  • firmy konsultingowe,
  • fundusze inwestycyjne,
  • banki,
  • własna działalność gospodarcza.
  SPECJALNOŚĆ ANALITYKA BEZPIECZEŃSTWA

  SPECJALNOŚĆ ANALITYKA BEZPIECZEŃSTWA

  • administracja rządowa i samorządowa,
  • służba dyplomatyczna,
  • wywiad i kontrwywiad,
  • krajowe agencje bezpieczeństwa,
  • międzynarodowe agencje ds. bezpieczeństwa,
  • firmy doradcze,
  • ośrodki analityczne, badawcze i eksperckie,
  • instytucje Unii Europejskiej,
  • NATO,
  • ONZ.

  Staże i praktyki studenckie

  Te studia to doskonała okazja do zdobycia teoretycznej, ale również praktycznej wiedzy. Cenne doświadczenie zyskasz, podejmując praktyki i staże. Zrealizujesz je w wiodących firmach, z którymi współpracujemy. Dzięki temu postawisz pierwsze kroki w zawodzie i wzbogacisz swoje CV. Odkryjesz specyfikę pracy w wybranym przez ciebie obszarze. Poznasz ludzi i nawiążesz cenne kontakty. To doświadczenie otworzy przed tobą wiele zawodowych możliwości. Zdobędziesz ekscytującą i bardzo dobrze płatną pracę w obszarze Zarządzania.

  Cennik

  Jak obniżyć opłaty za studia?

  Uczelnie Vistula oferują bogaty system stypendialny, który pozwoli ci realnie obniżyć koszty nauki. Podczas studiów na kierunku Zarządzanie, możesz ubiegać się o stypendium socjalne, stypendium za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne oraz o zapomogę. Oferujemy także różne promocje. Możesz z nich skorzystać.

  Sprawdź dostępne opcje
  Jak obniżyć opłaty za studia?

  Często pytacie nas o…

  Jak złożyć aplikację online?

  W celu złożenia aplikacji online należy kliknąć na przycisk APLIKUJ ONLINE, który widoczny jest na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do zapoznania się z zakładką REKRUTACJA, gdzie szczegółowo wyjaśnione są poszczególne etapy rekrutacji.

  Gdzie mogę znaleźć cennik studiów?

  Cennik studiów dostępny jest na stronach dotyczących poszczególnych kierunków, jak również w zakładce WAŻNE DOKUMENTY – OPŁATY ZA STUDIA.

  Czy są jakieś promocje dla nowych kandydatów?

  Tak, zapraszamy do zakładki KANDYDAT- OFERTY SPECJALNE, gdzie można znaleźć szczegóły, dotyczące aktualnych promocji dla nowych kandydatów na studia.

  Jestem studentem, czy mogę zapłacić za studia na Uczelni?

  Tak, możesz przyjść do Kwestury i tam zapłacić – gotówką lub kartą.

  Chcę otrzymać zwrot pieniędzy, jak to zorganizować?

  Napisz na adres: refund@vistula.edu.pl. Zapoznaj się także z treścią umowy, §4, streszczenie 8-16.

  Jestem studentem, chcę opłacić kolejny semestr/rok.

  Napisz na adres: kwestura@vistula.edu.pl ze swojego studenckiego konta pocztowego i poproś o fakturę. Wszystkie informacje o kolejnych płatnościach dostępne są w systemie USOS na koncie studenta.

  Gdzie znajdę informację na temat sesji egzaminacyjnej?

  Terminy sesji egzaminacyjnej podane są w organizacji roku akademickiego na: https://www.vistula.edu.pl/student/dziekanat/organizacja-roku-akademickiego. Każdy wykładowca ma obowiązek poinformować studenta o terminie egzaminu/zaliczenia.

  Gdzie znajdę plan zajęć?

  Plan zajęć znajduje się w USOSweb (Uniwersytecki System Obsługi Studiów). Link do USOSweb znajduje się na stronie www Uczelni, w zakładce Intranet. Każdy student po zalogowaniu się widzi swój indywidualny plan.

  Jak mogę odebrać swoją legitymację?

  Legitymacje studentów I semestru są do odbioru na recepcji Uczelni, pozostałe legitymacje należy odebrać w Dziekanacie.

  Sprawdź pełne FAQ dotyczące naszych uczelni

  Przejdź do FAQ

  Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie
  wyślij je do Działu Rekrutacji za pomocą formularza

   Twoje imię i nazwisko

   Twój e-mail

   Twój numer telefonu

   Treść wiadomości

   Dodaj załącznikEdytuj

   Uczelnia realizuje projekty
   współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
   Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
   Akademia Finansów i Biznesu Vistula

   Akademia Finansów i Biznesu Vistula

   Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

   Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.