UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Studia w czerwonej strefie, czyli jak uczyć się online, interaktywnie i skutecznie?

Studia w czerwonej strefie, czyli jak uczyć się online, interaktywnie i skutecznie?

Początek: czw., 05 lis 2020, 18:30

Pandemia zmienia cały otaczający nas świat. Pokazuje przy tym  brutalnie i bezwzględnie, że dziś najważniejsza jest wiedza i nauka. Nie odpuszczaj więc i nie trać czasu! Studia w czerwonej strefie są możliwe – online, interaktywnie, angażująco i skutecznie? Uczelnie Vistula prowadzą je od 10-u lat. Mamy największe doświadczenie w tym obszarze i wiemy, jak to robić. Więcej dowiesz się w trakcie webinaru, który poprowadzi Marta-Kozak Gołębiowska, dyrektor Centrum Edukacji Cyfrowej Uczelni Vistula.

Studia w trybie online wcale nie nadeszły wraz z pandemią. Edukacja na odległość jest prowadzona od dawna, również na najlepszych uczelniach świata. Taki jest po prostu trend, który ma coraz więcej zwolenników. Nic dziwnego, ponieważ studia online pozwalają zachować więcej wolności i uczyć się bardziej elastycznie, a do tego bezpiecznie.

Polskie uczelnie już w marcu, na początku pandemii przeszły na nauczanie zdalne, ale rezultaty okazały się bardzo różne. Aby angażująco i skutecznie prowadzić studia online trzeba mieć specjalistyczną wiedzę, metodologię i narzędzia. Uczelnie Vistula są w tym obszarze liderem. Od blisko 10-u lat prowadzimy studia przez Internet. Wyróżniają nas następujące atrybuty:

  • metodyka nauczania online;
  • własna platforma e-learningowa;
  • edukacja skupiona na studencie;
  • przetestowane i ciągle udoskonalane programy dla studiów online;
  • multimedialne materiały przygotowane przez specjalistów od e-learningu;
  • elementy grywalizacji, quizy i ankiety w procesie nauczania;
  • regularne szkolenia wykładowców i studentów.

Jesteśmy ekspertami od zdalnego nauczania. Studia online w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula umożliwiają nie tylko zdobycie określonej wiedzy, ale także wyrobienie umiejętności takich jak krytyczne myślenie, przedsiębiorczość i współpraca. Przygotowują do pracy w cyfrowym środowisku.

O tym wszystkim opowie szefowa i twórczyni studiów online w Vistuli, Marta Kozak-Gołębiowska. Na czacie live możesz zadać jej wszystkie pytania dotyczące tego trybu nauczania. Sprawdzisz, czy twoje zdanie o studiowaniu przez Internet jest słuszne, lub czy twoja obecna uczelnia robi to dobrze.

Serdecznie zapraszamy 5 listopada 2020 r. o godz. 18:30

Transmisja live na FB Grupy Uczelni Vistula

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.