UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Najlepsi z najlepszych

Najlepsi z najlepszych

Projekt pozakonkursowy „Najlepsi z najlepszych!” to kontynuacja trwającego od trzech lat programu „Generacja Przyszłości”. Projekt „Najlepsi z najlepszych!” zakłada wsparcie wybitnie uzdolnionych studentów w rozwoju ich aktywności, poprzez wspieranie uczestnictwa w międzynarodowych konkursach lub zawodach. O przyznanie środków finansowych może ubiegać się uczelnia, w której studiuje wybitnie uzdolniony student/studenci tworzący zespół. Uczelnie mogą przeznaczać pieniądze przede wszystkim na uczestnictwo w międzynarodowych zawodach i konkursach, a także na zakup drobnej aparatury niezbędnej do realizacji projektu. Oferty można składać do 11 grudnia br.

Maksymalna wysokość grantu

• 100 tys. zł – w przypadku projektu realizowanego przez studenta
  • 400 tys. zł – w przypadku projektu realizowanego przez zespół studentów.

Więcej informacji TUTAJ

Uczelnia realizuje projekty