UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Student / Marcel Babraj

Marcel Babraj

Marcel Babraj

Absolwent: Zarządzanie, studia licencjackie
Aktualnie zajmuje się: pracuje jako szef oddziału w organizacji w Oslo, która zajmuje się tworzeniem i wprowadzaniem do życia programów edukacyjnych dla osób z autyzmem. Odpowiada za zarządzanie zasobami ludzkimi.

„Życie można zrozumieć tylko wstecz, ale trzeba nim żyć naprzód”

Søren Kierkegaard – duński filozof

Studia na Vistuli wybrałem ze względu na zainteresowania związane z zarzadzaniem zasobami ludzkimi. Zaciekawił mnie program studiów licencjackich na kierunku Zarządzanie oraz ich formuła online. Od 25 lat mieszkam w Norwegii.

Dzięki doskonałym wykładowcom i ciekawemu sposobowi prowadzenia zajęć poszerzyłem wiedzę, opanowałem nowe techniki zarządzania i dostrzegłem nowe możliwości rozwoju mojej kariery zawodowej.

Trzeba zaznaczyć, że studia rozpocząłem w wieku 45 lat. Kiedyś pracowałem jako nauczyciel muzyki, ale potem przebranżowiłem się i rozpocząłem pracę jako konsultant HR. 

Obecnie jestem szefem oddziału w organizacji w Oslo, która zajmuje się tworzeniem i wprowadzaniem w życie programów edukacyjnych dla osób z autyzmem. Zajmuję się zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Gdy mówię o swoich największych osiągnięciach zawodowych, to podkreślam przede wszystkim zdanie państwowego egzaminu z języka norweskiego, ale także objęcie kierowniczego stanowiska i świetne rezultaty osiągane przez mój zespół.

Plany zawodowe wiążę z dalszym rozwojem w dziedzinie HR. Jeśli na Uczelni Vistula pojawi się specjalizacja Zarządzaniem zasobami ludzkimi na poziomie magisterskim, podejmę kolejne studia 

Bardzo ciepło wspominam moich studenckich przyjaciół. Miałem szczęście być w grupie z osobami, z którymi naprawdę się zaprzyjaźniliśmy. Wspieraliśmy się i pomagaliśmy w rozwiazywaniu napotkanych przeszkód. 

W życiu często przywołuję słowa duńskiego filozofa Sørenz Kierkegaard, który mówił „Życie można zrozumieć tylko wstecz, ale trzeba nim żyć naprzód”.

Tym, którzy studiują w tej chwili radzę, aby nie poddawali w trudnych okresach studiowania i cieszyli się zdobytą wiedzą.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.