UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Student / Kinga Bil

Kinga Bil

Kinga Bil

STUDENTKA: Stosunki międzynarodowe, studia licencjackie

Nie bójcie się wyzwań, bądźcie aktywni i otwarci!

Obecnie studiuję Stosunki międzynarodowe, specjalność: Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe. Jestem na III roku studiów licencjackich.

Wybrałam studia na Vistuli, ponieważ to najbardziej umiędzynarodowiona uczelnia w Polsce i ma doskonałą kadrę. Poznałam tu ludzi z wielu krajów i zdobyłam wiedzę od najlepszych wykładowców, którzy mają ogromne doświadczenie.

Studia na Vistuli pozwoliły mi rozpocząć budowanie ścieżki kariery. Zyskałam wiedzę nt. rynku pracy, wagi kompetencji twardych i miękkich, dostałam wskazówki, jak stworzyć doskonałe CV i jak przygotować się do rozmowy o pracę. Dzięki temu, udało mi się dostać na staż w międzynarodowej organizacji. Moim najważniejszym osiągnięciem jest pozyskanie ważnego kontrahenta.

Obecnie pracuję w Dziale Karier i Praktyk. Piastuję też stanowisko asystenta i sekretarza Rady Społeczno-Biznesowej Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Zajmuję się m.in obsługą studentów i pozyskiwaniem firm chętnych nawiązać współpracę z uczelnią.

Jestem również Ambasadorką Programu Zrównoważonego Rozwoju realizowanego przez United Nations Association Poland, który ma na celu zachęcić młode osoby do czynnej działalności lokalnej i wprowadzania zmian przyczyniających się do realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDGs).

Głównie kieruje mną chęć wszechstronnego rozwoju i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Mam wiele pomysłów planów, zamiarów, marzeń, ale nauczyłam się już, że w życiu warto korzystać z możliwości i szans, które daje nam los.

Mam dla studentów jedną radę: nie bójcie się wyzwań, bądźcie aktywni i otwarci, próbujcie wszystkiego co oferuje uczelnia, a na pewno nie pożałujecie!

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.