UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Quiz / Jaki kierunek studiów wybrać? Quiz maturzysty

Jaki kierunek studiów wybrać? Quiz maturzysty

Wypełnij prosty test, składający się z pięciu pytań i dowiedz się, jakie studia pasują do Ciebie najbardziej! Pamiętaj, że niektóre pytania są wielokrotnego wyboru: zaznacz wszystkie pasujące odpowiedzi. Powodzenia!
Przejdź do pierwszego pytania
Pytanie 1
Z których przedmiotów zdajesz maturę rozszerzoną?
Zaznacz wszystkie pasujące odpowiedzi:
Wymagana odpowiedź na pytanie, zaznacz odpowiedź
Pytanie 2
Co sprawia Ci największą satysfakcję?
Zaznacz odpowiedź, która najbardziej do Ciebie pasuje:
Wymagana odpowiedź na pytanie, zaznacz odpowiedź
Pytanie 3
Twoje charakterystyczne cechy to…?
Zaznacz odpowiedź, która najbardziej do Ciebie pasuje:
Wymagana odpowiedź na pytanie, zaznacz odpowiedź
Pytanie 4
Które zdjęcie najlepiej oddaje Twój proces nauki?
Zaznacz
Wymagana odpowiedź na pytanie, zaznacz odpowiedź
Pytanie 5
Jak bardzo pasuje do Ciebie poniższe stwierdzenie?
Zaznacz:
a) Jestem introwertyczką/introwertykiem i wolę pracować sama/sam lub w małej grupie
Wymagana odpowiedź na pytanie, zaznacz odpowiedź
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.