UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Publikacja / Katastrofy nie będzie, ale inflacja i wyższe podatki tak

Katastrofy nie będzie, ale inflacja i wyższe podatki tak

Polska gospodarka zareagowała na kryzys pandemiczny lepiej od oczekiwań – mówił w wywiadzie dla Interia.pl prof. Witold Orłowski. – Państwo ratuje nas za nasze własne pieniądze. Rząd nas zadłużył, ale nie zrobił nic, by ograniczyć inne wydatki – powiedział ekspert Uczelni Vistula.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej