UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Publikacja / Udało się sprostać podjętym wyzwaniom

Udało się sprostać podjętym wyzwaniom

Portal pultusk24 opublikowal wywiad z dr. hab. Radosławem Lolo prof. AFiB Vistula, Dyrektorem Szkoły Doktorskiej i Instytutu Historii Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Profesor podkreślił, że w skali uczelni na cztery dyscypliny poddane ocenie uzyskano dwie oceny A i jedną B+. Ocenę A uzyskały dyscypliny historia i nauki o zarządzaniu, zaś B+ nauki o polityce i administracji. – Odnieśliśmy ogromny sukces – mówił prof. Lolo. –  Po raz pierwszy, licząc od czasu powstania WSH, mamy bowiem w Pułtusku jednostkę, która posiada uprawnienia do nadawania stopnia nie tylko doktora nauk humanistycznych w dyscyplinie historia, ale także doktora habilitowanego w tej dyscyplinie. Instytut Historii znalazł się zaś w czołówce polskich instytutów badawczych. Wyprzedziliśmy szereg naprawdę renomowanych jednostek z dużych polskich uczelni. To oczywiście przede wszystkim zasługa niezbyt dużego, ale prężnego i znakomitego naukowo zespołu badaczy.

https://pultusk24.pl/artykul/udalo-sie-sprostac/1367247

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.