UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Publikacja / Putin wprowadza stan wojenny. „Ukraińcy będą przeżywać gehennę”

Putin wprowadza stan wojenny. „Ukraińcy będą przeżywać gehennę”

Władimir Putin podjął decyzję o wprowadzeniu stanu wojennego na okupowanych przez Rosję terenach Ukrainy. Prof. Agnieszka Legucka mówi w rozmowie z Wirtualną Polską, że dotychczas w samozwańczych republikach dokonywano łapanek obywateli do wojska. – Można przypuszczać, że tak będzie działo się w obwodzie zaporoskim i chersońskim – dodaje.

W jej ocenie „władze rosyjskie, w ramach mobilizacji, zdecydowały się wyciągnąć mięso armatnie z terenów, które ich nie obchodzą”. – Ukraińcy, którzy znaleźli się pod rosyjską okupacją, będą przeżywać gehennę związaną z bytnością rosyjskich żołnierzy i kolaborujących z nimi władz prorosyjskich – podkreśla.

https://wiadomosci.wp.pl/putin-wprowadza-stan-wojenny-ukraincy-beda-przezywac-gehenne-6824714858539936a

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Full-Stack Data Science Program Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +42

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.