UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Publikacja / Kryzys USA-Iran. Ekspert mówi, jak powinna zachować się Polska

Kryzys USA-Iran. Ekspert mówi, jak powinna zachować się Polska

Wywiad z Ziemowitem Iwańskim, dyrektorem wykonawczym ds. rynków zagranicznych w Energoprojekcie Katowice oraz wykładowcą na kierunku energy management w Grupie Uczelni Vistula, który opowiada o tym,  jak może wpłynąć na nasz kraj zerwanie przez Prezydenta Donalda Trumpa porozumienia nuklearnego z Iranem..

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej