UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Publikacja / Jesteśmy coraz bardziej eurosceptyczni? „Widać zmiany, ale wciąż znacząca większość Polaków ufa Unii”

Czy Polacy są coraz bardziej eurosceptyczni? – Widać zmiany, ale wciąż znacząca większość Polaków ufa Unii – mówił na antenie Radia Tok Fm dr Bartłomiej E. Nowak, prezes Grupy Uczelni Vistula, członek Team Europe – zespołu ekspertów przy Komisji Europejskiej.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej