UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Publikacja / Debata. Turystyka musi działać mimo pandemii

Debata. Turystyka musi działać mimo pandemii

Turystyka nie może czekać na koniec pandemii, ale musi nauczyć się działać w jej cieniu – mówili uczestnicy debaty zorganizowanej przez „Rzeczpospolitą”. W wydarzeniu wziął udział dr Krzysztof Łopaciński z Akademii Finansów i Biznesu Vistula, członek Rady Ekspertów ds. Turystyki przy ministrze rozwoju, pracy i technologii. Mówił on, że na podstawie dostępnych danych dotyczących wyjazdów dzieci w ostatnich latach, można założyć, że co najmniej 40 procent bonów turystycznych nie zostanie wykorzystanych. – Trzeba więc pomyśleć, co zrobić z pieniędzmi, które zostaną. Może faktycznie przeznaczyć je dla emerytów?

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej