DNI OTWARTE ONLINE - 40% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Twój głos się liczy! Weź udział w wyborach do Samorządu Studenckiego

Twój głos się liczy! Weź udział w wyborach do Samorządu Studenckiego

Chcesz mieć wpływ na to, co dzieje się w uczelni? Lubisz działać na rzecz dobra wspólnego, jesteś kreatywny, ambitny i potrafisz inspirować innych? Nie wahaj się – kandyduj do Samorządu Studenckiego Uczelni Vistula! Spełnisz się, poznasz nowych ludzi, zdobędziesz doświadczenie i rozwiniesz kompetencje społeczne. Aby zwiększyć swoje szanse na wybór do samorządu studenckiego, możesz przygotować prezentację swojej kandydatury w dowolnej formie! Wyślij ją na adres e-mail: samorzad@vistula.edu.pl do 31 października.

Rejestracja kandydatów trwa od 26 do 31 października.

Terminarz:

 • rejestracja kandydatur jest otwarta od 26 do 31 października;
 • kampania wyborcza potrwa od 7 do 8 listopada;
 • głosowanie odbędzie się online w dniach 11-19 listopada;
 • ogłoszenie wyników nastąpi 21 listopada.

Regulamin Samorządu Studenckiego

 • Członkiem Samorządu Studenckiego może być każdy student drugiego i kolejnych semestrów studiów.
 • Członkiem Zarządu Samorządu Studenckiego może być każdy student drugiego i kolejnych lat studiów.
 • Student AFiB Vistula może być członkiem tylko Samorządu Studenckiego AFiB Vistula.
 • Student SGTiH Vistula może być tylko członkiem Samorządu Studenckiego SGTiH Vistula.
 • Wybory do Samorządu Studenckiego odbywają się zgodnie ze ściśle określonymi regułami.
 • Wszystkie wybory do Samorządu oraz decyzje o przyjęciu lub wykluczeniu kandydatów nadzoruje Dział Aktywności Studenckich oraz Przewodniczący Samorządu.
 • Wszystkie materiały wyborcze powinny być zaakceptowane przez Dział Aktywności Studenckich.
 • Kandydat, który niszczy materiały innych kandydatów lub przeszkadza w ich kampaniach, może zostać wykluczony.
 • Materiały kampanijne nie mogą obrażać żadnego z kandydatów.

Zgodnie z regulaminem Działu Aktywności Studenckich materiały wyborcze muszą spełniać określone warunki. Obowiązuje zakaz:

 • łamania przepisów regulaminu wewnętrznego Uczelni;
 • naruszania zasad regulaminu Facebooka i Instagrama;
 • łamania prawa europejskiego i polskiego oraz praw człowieka, promowania jakiejkolwiek formy dyskryminacji lub mowy nienawiści;
 • poniżania, ośmieszania i obrażania innych kandydatów.

Materiały muszą zawierać w opisie imię i nazwisko. Maksymalna długość filmu promocyjnego to 45 sekund, do tego czysty dźwięk, dobre światło, dobra jakość i format.

Startuj w wyborach! Wybierz swoich przedstawicieli!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +47

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.