Strona główna / Nauka i badania / Nasze osiągnięcia / Profesor Wojciech Charemza członkiem Zespołu Doradczego do spraw wykazów czasopism naukowych

Prof. dr hab. Wojciech Charemza, zastępca dyrektora Instytutu Badań Ekonomicznych AFiB Vistula, został powołany do Zespołu Doradczego MNiSW do spraw wykazów czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych dla dyscypliny naukowej ekonomia i finanse.

Zespół będzie działać zgodnie z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 7 listopada 2018 r., które określiło sposób przygotowania wykazu oraz ustalania i przypisywania liczby punktów czasopismom naukowym i materiałom z konferencji międzynarodowych.