UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Nauka i badania / Nasze osiągnięcia / Nowe ekspertyzy Centrum Badań Azjatyckich

Nowe ekspertyzy Centrum Badań Azjatyckich

Zespół Centrum Badań Azjatyckich (W. Huebner, M. Rybicka i W. Wieszczycka) sporządził dwie ekspertyzy: Nowy Szlak Jedwabny – uwarunkowania historyczne a współczesność oraz Nowy Szlak Jedwabny – różne perspektywy narodowej i różne cele do pogodzenia dla Instytutu Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktury, które zostały już opublikowane w Raporcie IBRKK: Polityka gospodarcza Polski w integrującej się Europie 2016-2018.

Ekspertyzy stały się podstawą wystąpienia mgr M. Rybickiej, wicedyrektor Centrum, na konferencji IBRKK (28 czerwca 2017 r.) Gospodarka Światowa i Polski – szanse i zagrożenia. Wykład pod tytułem: Nowy Jedwabny Szlak – cele i uwarunkowania wzbudził duże zainteresowanie obecnych na konferencji przedstawicieli mediów. Wywiad z M. Rybicką na temat chińskiej idei tworzenia nowego Pasa i Szlaku i polskiej perspektywy postrzegania tej inicjatywy ukazał się w kilkudziesięciu mediach internetowych.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Full-Stack Data Science Program Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +42

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.